Skocz do zawartości

W oczekiwaniu na Kawhi czyli podsumowania lata 2019 w NBA


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ptak napisał:

Przecież całe forum po za mną (Brown to mój ulubiony gracz) uważało, że koleś jest mierny, nic specjalnego, zjazd formy. To ile ktoś taki ma zarabiać?

No porównując z takim Wiginsem i Rozier to przynajmniej 60/3. Poza tym on znacznie lepiej rokuje od tych dwóch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli liczysz że Boston da mu tylko 30/3 to jesteś trochę naiwny

Myślę że to będzie w przedziale 15-18 za sezon

Godzinę temu, ptak napisał:

ale poczytaj komentarze. Tatum słaby, Brown lamus. sądzę, że skończy się na 70/4 i 4 to TO

Tak pisali fani lal żeby zawyżyć "wartość" ingramow i ballów w oczach kibiców

Na nich uwagi nie zwracaj, oni mają swój świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, memento1984 napisał:

biorac pod uwage jakie pieniadze zgarnal kontuzjogenny Levert 30/3 to troszku malutko co ? 60/3 to minimum

W sumie wczoraj pytanie dziś odpowiedź.

 

https://www.nbcsports.com/boston/celtics/jaylen-brown-shuffles-higher-2020-nba-free-agent-list-again-after-caris-leverts-extension

Wynika z artykułu, że Wartość Jaylena jest za wysoka obecnie i Boston woli sprawdzić czy ktos rzeczywiście go przepłaci czy jednak uda się podpisać go za mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwi mnie pisanie o Brownie w kontekście Hawks... bo co, bo mają kasę? Przecież oni mają swoich prospectów (lepszych?) na jego pozycjach i głupotą byłoby przepłacanie rolsa w takiej sytuacji. Jeśli ktoś mu mocno posypie, to się dobrze wpierniczy z tą umową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, matek napisał:

Trochę dziwi mnie pisanie o Brownie w kontekście Hawks... bo co, bo mają kasę? Przecież oni mają swoich prospectów (lepszych?) na jego pozycjach i głupotą byłoby przepłacanie rolsa w takiej sytuacji. Jeśli ktoś mu mocno posypie, to się dobrze wpierniczy z tą umową. 

Jaylen Brown 2020 - David Nwaba na sterydach!

/s

 

w oczach niektorych, zmalal do pionka, ktory bedzie mniej zarabial nizeli nance jr na peryferiach.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.