Skocz do zawartości

Typujemy tabelę sezonu zasadniczego 2019/2020.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku był taki temat i cieszył nawet sporą popularnością więc w tym roku również zapraszam do zabawy. Wielkie ryby już poznikały z FA, te mniejsze również, więc zespołom pozostała kosmetyka w uzupełnianiu roosteru płotkami. Temat zacząłem pisać wcześniej, ale uświadomiłem sobie, że RW0 jeszcze polecieć więc się wstrzymałem. No i poleciał. Jeszcze ze znaczących nazwisk to CP3 może zmienić barwy, ale póki co nikt go nie chce. Ale czy on tak naprawdę może zmienić układ sił na tyle aby podciągnąć drużynę więcej niż o 1 seed? Nie sądzę też aby były jakieś grube transfery które miały by wstrząsnąć ligą ( choć dla na lepiej abym się mylił ). Why? A no dlatego, że to był najlepszy dla nas kibiców FA od lat, dawno tak liga nie wywróciła się do góry nogami ja teraz a i też nie widzę żadnych rumorsów kto i gdzie mógł by pójść i co jeszcze mogło by się wydarzyć. No i w sumie o ile wschód jest łatwy w miarę do wytypowania, o tyle zachód to loteria. Nie mam pomysłu jak to się może skończyć ale spróbujmy! To tylko zabawa.

A no i oczywiście nie stękajcie, a że bez sensu bo ktoś się może połamać, bo w Lutym kogoś oddadzą jeszcze itd. Nie chcesz, nie baw się.

Za jakiś czas, powiedzmy we Wrześniu przed startem preseason podliczę całość, wyciągnę średnią i pójdzie ogólny typ na tabelę forum e-nba. Jak coś to się będziemy wstydzić wszyscy!

Lecim ( jak by się dało, korzystajcie z poniższego. Będzie bardziej przejrzyście i łatwiej mi policzyć ). 

-----------------------------

WSCHÓD:

1. 76ers ( tu może być tylko lepiej )

2. Bucks ( oddanie Brogdona to dla mnie osłabienie )

3. Pacers ( Brogdon i wraca Oladipo )

4. Celtics ( całkiem fajny wybory w drafcie patrząc na SL, rookie CY Browna, Kemba będzie upgradem nad Irivingiem )

5. Nets ( nisko, bo pewnie cały RS bez Duranta )

6. Heat ( sam Butler to za mało aby być wyżej )

7. Raptors ( bez Greena i Leonarda będzie ciężko )

8 . Orlando ( bo nie widzę nikogo lepszego do walki o PO

............................

9. Pistons

10. Wizzards ( Beal sam tego nie pociągnie wyżej )

11. Bulls 

12. Hawks ( to jeszcze nie ten rok )

13. Knicks ( granie 4x PF w s5 może być ciekawe )

14. Cavaliers

15. Hornets

 

------------------------------

ZACHÓD:

1. Nuggets ( skład z zeszłego RS + Grant )

2. Jazz bo są mocniejsi niż w zeszłym RS ( Conley i Bogdanović! )

3. Clippers ( nisko, bo czytałem gdzieś że Leonard ma nie grać w b2b )

4. Lakers ( będzie oszczędzanie się, trochę nie fitujący skład. Zrobić playoffs a później gaz do dechy! )

5. Portland ( ale oni jak będą na 3 seedzie to mnie to kompletnie nie zdziwi. Ciasny ten zachód jak leginsy na dupsku Ewy Farny. Nie mniej bez HCA bo konkurencja się znacząco wzmocniła )

6. Rockets ( bo za dużo naoglądałem się Westbrooka )

7. GSW ( bez Duranta, bez Klaya do marca, z nieciekawym fitem Curry-DLO, Curry lubi podkręcać kostki a Green to może być za mało )

8. Spurs ( coś się wzmocnili a serię PO znów podtrzymają )

..........................

9. Kings ( nie będzie playoffów bo rzucam na nich klątwę za przegrane dwa zakłady )

10. Pelicans ( będzie pięknie, radośnie ale nie wiemy co z Ingramem, Lonzo lubi się łamać, Zion to rookie, sam Jrue nie da rady a JJ już swoje lata ma, choć z głębi serca życzę im PO!!! )

11. Dallas ( dla mnie ZDROWY Porzingis i Doncić to PO, ale reszta taka se )

12. Wolves ( odszedł Taj, odszedł Rose, odszedł Tyus, pozbyli się Sarića. Nie widzę podstaw do PO, a sam KAT to za mało )

13. Suns ( bo ktoś musi być lepszy w obliczu Memphis i OKC )

14. Memphis ( tu musi być nisko, bottom six bo inaczej pick poleci do Bostonu. No chyba, że wolą oddać przyszłoroczny który i tak ja unprotected )

15. OKC ( no cóż...)

 

Jak pisałem, wschód całkiem łatwy do przewidzenia, ale dopiero jak zacząłem wypisywać zachód to zdębiałem jaka tam stawka jest wyrównana. Czy kogoś zaskoczą Kings w PO? Nie. Czy kogoś zaskoczą Pelicans w PO ze zgrają młodzieży która może odpalić pod wodzą Jrue?. Nie. A może Porzingis i Doncić grający all-star RS i wjazd do PO będą zaskoczenie? Też nie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konferencja zachodnia:

Nuggets 1-4, Jazz 1-4, Clippers 3-6, Lakers 3-6, Portland 3-7, Rockets 1-4, GSW 3-7, Spurs 6-9, Kings 8-12, Pelicans 8-12, Dallas 5-9, Wolves 8-12, Suns 11-15, Grizzlies 12-15, OKC 13-15

ostatecznie:

  1. rockets
  2. nuggets
  3. jazz
  4. clippers
  5. lakers
  6. gsw
  7. trail blazers
  8. mavs
  9. pelicans
  10. spurs
  11. kings
  12. wolves
  13. suns
  14. grizzlies
  15. okc

konferencja wschodnia:

76ers 2-4, bucks 1-3, pacers 3-5, celtics 2-4, nets 6-8, heat 5-8, raptors 2-4, magic 4-7, pistons 8-11, wizards 9-12, bulls 8-11, hawks 8-11, knicks 14-15, cavs 12-15, hornets 14-15

ostatecznie:

  1. bucks
  2. celtics
  3. raptors
  4. 76ers
  5. pacers
  6. magic
  7. heat
  8. nets
  9. hawks
  10. bulls
  11. pistons
  12. wizards
  13. cavs
  14. knicks
  15. hornets
Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Houston Rockets
  2. Los Angeles Clippers
  3. Golden State Warriors
  4. Portland Trail Blazers
  5. Utah Jazz
  6. Los Angeles Lakers
  7. Denver Nuggets
  8. San Antonio Spurs 
  9. New Orleans Pelicans
  10. Dallas Mavericks
  11. Oklahoma City Thunder
  12. Sacramento KIngs
  13. Memphis Grizzlies
  14. Phoenix Suns
  15. Minnesota Timberwolves

Przy czym miejsca 3-8 to będą różnice max 2 zwycięstw,

Konferencja wschodnia:

  1. Philadelphia 76ers
  2. Milwaukee Bucks
  3. Toronto Raptors
  4. Miami Heat
  5. Boston Celtics
  6. Indiana Pacers
  7. Brooklyn Nets
  8. Detroit Pistons
  9. Atlanta Hawks
  10. Chicago Bulls
  11. Orlando Magic
  12. Washington Wizards
  13. Charlotte Hornets
  14. Cleveland Cavaliers
  15. New York Knicks
Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wschód

1  Milwaukee Bucks

2  Philadelphia 76ers

3  Boston Celtics

4  Indiana Pacers

5  Miami Heat

6  Brooklyn Nets

7  Toronto Raptors

8  Chicago Bulls 

9  Detroit Pistons

10 Orlando Magic

11  Washington Wizards

12  Atlanta Hawks

13  New York Knicks

14  Cleveland Cavaliers

15  Charlotte Hornets

 

zachód:

1 Los Angeles Clippers

2  Denver Nuggets

3  Los Angeles Lakers

4  Houston Rockets

5  Utah Jazz

6  Golden State Warriors

7  Portland Trail Blazers

8  San Antonio Spurs

9 New Orleans Pelicans

10 Dallas Mavericks

11 Minnesota Timberwolves

12 Oklahoma City Thunder

13 Sacramento Kings

14 Mephis Grizzlies

15 Phoenix Suns

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West:

1. Clippers

2. Utah

3. Hou

4. Lakers

5. Denver

6. GSW

7. SAS

8. Portland

9. Dallas

10. OKC

11. NOP

12. Niedzwiedzie

13. Suns

14.  Kings

15. Minnesota

East 

1. Giannis and CO

2. 76ers

3. Boston

4. Miami

5. Raps

6. Nets

7. Indiana

8. Det

9. Atlanta

10 Was

11. Bulls

12. Orlando

13.  Cavs

14.NYK

15. Szerszenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSCHÓD

1. Milwaukee Bucks (Giannis będzie tylko lepszy więc mimo braku Brogdona ponownie wygrają Wschód)

2. Philadelphia 76ers ( Embiid, Simmons, Horford ! Jeśli będą niżej, to będzie to niespodzianką)

3. Boston Celtics (pozbyli się Irvinga, który tam nie pasował, Tatum zacznie grać na miarę potencjału)

4. Brooklyn Nets (wzmocnili się, a to chyba oczywiste, że Irving > Russell, Jordan > Davis i Prince > RHJ)

5. Indiana Pacers (Oladipo i Brogdon to będzie świetny duet, do tego Sabonis i Turner? mogą być wyżej)

6. Toronto Raptors (obrońcy tytułu pewnie awansują do PO, Siakam wejdzie na All-star level)

7. Detroit Pistons (wzmocnili skład, Sekou to może być steal tego draftu, a zdrowy Griffin to TOP10 ligi)

8. Miami Heat (Butler znów będzie TOP15 ligi, z nim w składzie PO są pewne, mogą być wyżej)

9. Chicago Bulls (powalczą o PO jeśli Markkanen będzie zdrowy, ogólnie ciekawy team się tworzy w Chicago)

10. Orlando Magic (wzmocnieni Aminu, ale czegoś im zabraknie, jednakże o PO powalczą)

11. Atlanta Hawks (duet Young/Collins będzie tylko lepszy, ale to jeszcze nie ich czas)

12. Washington Wizards (Beal jest świetny, ale to za mało, warto obserwować Huchimure)

13. Cleveland Cavaliers (jeśli Love będzie w formie to mogą być wyżej, ale na PO to za mało)

14. New York Knicks (warto obserwować rozwój Robinsona, chłopak może być bestią w przyszłości)

15. Charlotte Hornets (najgorszy roster w lidze, Rozier może zagrać dobry sezon)

ZACHÓD

1. Los Angeles Clippers (defensywne monstrum, ofensywne też, będą niesamowicie groźni nawet bez KL2 w b2b)

2. Utah Jazz (zdrowy Conley zrobi różnicę, bardzo niedoceniany gracz)

3. Los Angeles Lakers (mają wszystko aby skończyć w TOP3, choć równie dobrze mogą wypaść poza TOP5)

4. Denver Nuggets (Jokić będzie coraz lepszy, wzmocnili się Grantem, mogą być wyżej)

5. Houston Rockets (nie widzę duetu Harden/Westbrook, ale mimo wszystko nie wypadną poza TOP5, a może się mylę?)

6. Golden State Warriors (Curry zagra MVP season, ale forsować nie będą, a jeśli Thompson wróci w formie będą groźni dla każdego)

7. Portland Trail Blazers (są mocniejsi niż w poprzednim sezonie, ale Zachód jest tak mocny, że wyżej ich nie widzę)

8. Dallas Mavericks (zdrowy Porzingis = PO, do tego rozwój Doncicia, który może zagrać w ASG już w tym sezonie)

9. San Antonio Spus (będą walczyć do końca, równie dobrze mogą wejść do PO kosztem Dallas)

10. Sacramento Kings (taka sama sytuacja jak ze Spurs, równie dobrze mogą zameldować się w PO, Zachód jest potężny!)

11. New Orleans Pelicans (tutaj jest wielki potencjał, na Wschodzie walczyliby w PO, ale to jest Zachód)

12. Phoenix Suns (rozwój Aytona, Booker zakręci się w okolicach 27ppg, ale szans na PO tutaj nie ma)

13. Minnesota Timberwolves (bez szans na PO, jeden Towns to za mało, imo Towns się tutaj marnuje)

14. Oklahoma City Thunder (nie ma ciśnienia na zwycięstwa i tak też się stanie, szkoda Adamsa!)

15. Memphis Grizzlies (Jackson to ich światełko w tunelu, rozwój tego gracza jest najważniejszy)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód

1- Bucks

2-76ers

3-Celtics

4-Pacers

5-Raptors

6-Nets

7-Magic

8-Heat

9-Hawks

10-Bulls

11-Wizzards

12-Pistons

13-Knicks

14-Cavs

15-Hornets

Zachód

1-Clippers

2-Nuggets

3-Jazz

4-GSW

5-Rockets

6-Blazers

7-Spurs

8-Kings

9-Lakers

10-Pelicans

11-Mavs

12-Wolves

13-Suns

14 Grizzlies

15-OKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lorak napisał:

jeśli Paul zostanie, to thunder będą w playoffs.

nawet bez Paula OKC nie jednego in + zaskoczy, to może być historia jak z Jazz po Stocku i MAilmanie albo z Magic przed Hillem i Tmackiem, jest kolektyw i jest trochę młodego talentu to często lepiej wychodzi niż ciepanie statów na siłę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Przyponiam czemu ten temat ma służyć. Typowaniu a nie opiniowaniu pojedynczych drużyn.

Od tego są tematy tych drużyn lub Random Shit które mam nadzieję Chtruz nowe w końcu założy.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST : 1.76ers 2.Bucks 3.Celtics 4.Raptors 5.Bulls 6.Pacers 7.Magic 8.Nets

             9.Knicks 10.Pistons 11.Hawks 12.Heat 13.Wizards 14.Cavaliers 15.Hornets

WEST : 1.Clippers 2.Nuggets 3.Jazz 4.Blazers 5.Rockets 6.Warriors 7.Lakers 8.Mavericks

             9.Pelicans 10.Spurs 11.Kings 12.Timberwolves 13.Suns 14.Thunder 15.Grizzlies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:

1.Bucks

2.76ers

3.Nets

4.Raptors

5.Pacers

6.Miami

7.Magic

8.Celtics

9.Detroit

10.Bulls

11.Hawks

12.Knicks

13.Wizards

14.Cavs

15.Hornets

 

 

Zachód:

 

1.Denver

2.Rockets

3.Clippers

4.Portland

5.Lakers

6.GSW

7.Utah

8.Kings

9.Spurs

10.Dallas

11Pelicans

12. Minnesota 

13.OKC

14.Phoenix

15.Mephis

 

Edytowane przez Lashley
zmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wschód

1  Milwaukee Bucks

2  Indiana Pacers

3  Philadelphia 76ers

4 Boston Celtics

5  Toronto Raptors

6  Brooklyn Nets

7 Miami Heat

8   Charlotte Hornets

9 Detroit Pistons

10 Orlando Magic

11 Chicago Bulls

12  Atlanta Hawks

13 Washington Wizards

14  Cleveland Cavaliers

15  New York Knicks

 

zachód:

1  Houston Rockets

2  Los Angeles Clippers

3 Portland Trail Blazers

4  Utah Jazz

5  Golden State Warriors

6 Los Angeles Lakers

7 San Antonio Spurs

8  Minnesota Timberwolves

9 New Orleans Pelicans

10 Dallas Mavericks

11 Denver Nuggets

12 Sacramento Kings

13 Phoenix Suns

14 Mephis Grizzlies

15 Oklahoma City Thunder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kore napisał:

Ten temat ma tyle samo sensu co poprzedni w tym samym guście... Będzie naspamowane 13 stron, o których za 3 miesiące każdy zapomni ;)

Ja nie zapominam o swoich tematach.

Ba. Mam zamiar jeszcze dwa założyć na sezon ogórkowy, więc liczę że tam też wpadniesz i napiszesz iż temat sensu nie ma bo każdy o nim zapomni 👈.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ja nie zapominam o swoich tematach.

Ba. Mam zamiar jeszcze dwa założyć na sezon ogórkowy, więc liczę że tam też wpadniesz i napiszesz iż temat sensu nie ma bo każdy o nim zapomni 👈.

Zrobisz potem z tego średnią i wkleisz jako tabelę typowaną przez e-nba?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Zrobisz potem z tego średnią i wkleisz jako tabelę typowaną przez e-nba?:)

 

W dniu 14.07.2019 o 11:24, Eld napisał:

 

Za jakiś czas, powiedzmy we Wrześniu przed startem preseason podliczę całość, wyciągnę średnią i pójdzie ogólny typ na tabelę forum e-nba. Jak coś to się będziemy wstydzić wszyscy!

😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachód:
1.Nuggets
2.Clippers
3.Rockets
4.Warriors
5.Lakers
6.Jazz
7.Blazers
8.Spurs
9.Mavs
10.Pelicans
11.Wolves
12.Kings
13.Suns
14.Thunder
15.Grizzlies

Wschód:
1.Bucks
2.76ers
3.Celtics
4.Heat
5.Raptors
6.Pacers
7.Pistons
8.Nets
9.Magic
10.Hawks
11.Bulls
12.Wizards
13.Cavaliers
14.Knicks
15.Hornets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.