Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2019/2020


Lucas

Nuggets skończą sezon na:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nuggets skończą sezon na:

    • Mistrzostwo
      3
    • Finały NBA
      4
    • Finały Konferencji
      17
    • 2 runda
      27
    • 1 runda
      17
    • Brak Playoffs
      2


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:
trochę niezbyt dobry moment na taki kryzys 😕

+ wczoraj Jok chyba pierwszy raz w tym sezonie odpalil tryb 'pojebany balkaniec'

Tylko star bonus + to ze gral na Zellera (ktory ma antybonusa i nie umie w aktorstwo) sprawilo ze techniki sie nie posypaly.

Ogolnie jakos slabo gra od 2-3 meczow.

No ale lepiej teraz niz w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Jak na stole leżał pakiet Harris-Malik-Juancho i tego nie wzięli to są...

teraz to każdy mądry, ale cała trójka nie grzeszyła zbytnio formą, Harris był z nich najlepszy, ale zarabia niemało, Pels chcieli pushować PO po powrocie Zingera i woleli iść z tym co mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eld napisał:

Jak na stole leżał pakiet Harris-Malik-Juancho i tego nie wzięli to są...

... dobrze prowadzeni, bo Beasley i Hernangomez są RFAs w lecie, a Gary Harris będzie zarabiać przez dwa kolejne sezony 20 baniek za swoje 32% za 3. Już wolę Jrue, chociaż on był tak długo niedoceniany, że aż stał się przeceniany.

Tak naprawdę Jrue ma mocną pozycję w Pelicans + Pelicans grają o wynik, ale też Pels mają na tyle dobry roster na następne sezony, że nie muszą rozmieniać w ten sposób Jrue. Prędzej szukałbym Jrue + prospektów/rolesów za nazwisko, które realnie ich wzmacnia.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest kolejny wpierdol z Cavs

Malone usprawiedliwiał brak Portera beznadziejną obroną po asg, szkoda, ze to i tak nie ma znaczenia kto gra, powrót do obrony to jest jakas patola, nie poznaje tej drużyny, Sap jest do wyjebania na ławkę ile jeszscze można czekać na jego przebudzenie? Jok znowu słaby, dziś bez punktów w crunch, zamiast się skupic od poczatku to w pierwszej akcji juz macha łapami i debilnie fauluje w odwecie z brak gwizdka

nie wiem co tam się dzieje, ale zamiast teraz nastukać sobie kilka winów, to jestesmy w takiej sytuacji, ze na koniec marca możemy wylądować nawet w okolicach 7 seedu

czas weryfikacji nadchodzi

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Bucks wyjda na nas pewnie jak LAC ostatnio, oj może być cieniutko

Giannis zrobił sobie coś z nogą w meczu z Lakers i ma mieć badania, więc dzisiaj z Suns może nie zagrać.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, BMF napisał:

Giannis zrobił sobie coś z nogą w meczu z Lakers i ma mieć badania, więc dzisiaj z Suns może nie zagrać.

 

wow, mam wrażenie że serce podeszło do gardła wszystkim siedmiu fanom Bucks na całym świecie jak Giannis spadł na tego no.... nie wiem chyba Bradleya, wyglądało potem że wszystko bylo dobrze a tu się okazuje że może jednak nie. Oby jednak tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, rw30 napisał:

 

wow, mam wrażenie że serce podeszło do gardła wszystkim siedmiu fanom Bucks na całym świecie jak Giannis spadł na tego no.... nie wiem chyba Bradleya, wyglądało potem że wszystko bylo dobrze a tu się okazuje że może jednak nie. Oby jednak tak.

Wpychał się pod kosz i się zderzył noga w nogę ( Choć wstępnie napisało mi niga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Wg ESPN i RPM, Kriss Dunn jest SFem (choć bodajże minuty na tej pozycji nie zagrał), a DJAugustin to drugi najlepszy obrońca wśród PG 😂😂😂

#stopusingthatshit

Wg bbref w rookie sezon zagrał 1% czasu na SF a w zeszłym sezonie zagrał 2% czasu.

Ale fakt. Z niego takie niskie skrzydło jak ze mnie wielki zwolennik vege żarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

@LeweBiodroSmoka wybacz mi Ojcze bo zgrzeszyłem i postawiłem na Bucks. Na swoje rozgrzeszenie mam to, że dobry kurs był! Może jednak pociągnięcie serie i akurat mi wejdzie :P?

Bledsoe Hill Giannis out, cięzko będzie

i wyjątkowo #teamBucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele rzeczy mnie w życiu irytuje (co zresztą chyba wiecie) ale sędziowie w tej lidze są chyba na samym szczycie, ilość amatorszczyzny, któr wylała się w tym meczu to jakiś absurd, a potem ktoś nie wytrzyma, powie prawdę w oczy i dostanie 30k w plecak

niemniej jednak dalej gramy jak jakaś drużyna na granicy lottery, Jok przez 3 kwarty był swoją najgorszą wersją, nie wiem o co chodzi, znowu jakieś kłopoty w rodzinie czy nie wiem już sam, ale oddać dwa rzuty do przerwy to jest prowokacja (pozdro @january, tak się robi PR ;))

dobrze, że Murray podrażniony skasowaniem tamtego faciala zrobił robotę, ale oglądanie tego to jest totalna męka, może jak dostaną rywala z wyższej pólki i w pełnym składzie to się wezną w garść? nie wiem, póki co liczy się win i wtopa Jazz

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.