Skocz do zawartości

NBA Summer League 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam, bo trochę słabo, że tak elitarne forum nie posiada tematu o tak prestiżowych rozgrywkach jak Summer League.

Wprawdzie uważam, że Zion będzie przec***em, ale daaaamn, nawet mnie lekko przeraża ten hype, nawet najlepsi freshmani ever (Durant, Davis) byli meh jako NBA rookies, Zion dostaje LeBron-like presję jako 18-latek.

Odpaliłem sobie Sixers i Thybulle niezmiennie faktycznie zajebisty jest w obronie.

Herro mi się podobał jak odpaliłem jakiś mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thybulle da natychmiast impakt w obronie, ale tutaj peak Phil Jackson nie ułożyłby rotacji, gdzie zgadzałby się spacing, jeżeli Zhaire i Thybulle mają dostać większe minuty. Jestem bardzo ciekaw czy ktoś z nich będzie w stanie rzucać powyżej ~33% na sensownym volume.

Spoko ten Shayok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ely3 napisał:

On chyba kilka razy zablokował Ziona w tym meczu tak mi się coś wydaje. No jakby ogarnął te faule to może być z niego niezły zawodnik

Naliczyłem 3 bloki. A z faulami się ogarną od początku tamtego sezonu, bo wyglądało to tragicznie. Jednak jest jeszcze nad czym pracować. 

Ten cały Barrett wyglądał jak Knox rok temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herro wymiata, chwalę gościa od dłuższego czasu, choć nie miał popularności predraftowej przez gorsze warunki fizyczne... Świetny rzut, rewelacyjny (jak na secondary ballhandlerow) kozioł i pass, do tego naprawdę solidna defensywa. 

RJ Barret pokazał wszystkie swoje wady... Nie skreślam go po pierwszym meczu (Trae też miał słabszy początek), ale Red alerty + Knicks... jakoś pachnie rozczarowaniem sezonu. Jeśli Zion myśli że tylko power dunkami zwojuje NBA to może się zdziwić... F.Jackson miał flow w tym meczu, szkoda trzęsienia.

Super wygląda Lonnie Walker, Pop jak zetnie mu tę debilna fryzurę to będzie tworzył kolejnego gracza z wysokim sufitem. 

W Socie wygląda, że Okogie mocno poprawił grę z piłką, a KBD rzut, ale to tylko 1 mecz. Niemniej patrząc na filmiki z treningów mocny off season z ich strony idzie i Rosas chyba jasno dał im do zrozumienia że chce na nich stawiać.

Reszty nie patrzyłem, ale efektywność rzutowa Coby Whitea może być kłopotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, dannygd napisał:

efektywność rzutowa Coby Whitea może być kłopotem

Fakt 3 mu nie wpadała, ale generalnie zebrał dobre oceny, niektórzy byli zaskoczeni jego dobrą postawą w obronie. Wspomniany Herro też potrafił ceglić 2/11 za 3 i 7/21 w meczu, więc 6/18 Kobiego nie jest jakimś dramatem. Przypomnę tylko, że White na uczelni rzucił więcej 3 niż Herro mając praktycznie identyczny % co Tyler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 23:53, BMF napisał:

Thybulle da natychmiast impakt w obronie, ale tutaj peak Phil Jackson nie ułożyłby rotacji, gdzie zgadzałby się spacing, jeżeli Zhaire i Thybulle mają dostać większe minuty. Jestem bardzo ciekaw czy ktoś z nich będzie w stanie rzucać powyżej ~33% na sensownym volume.

 

Dzisiaj 6/14 za 3 razem złożyli, więc jakaś nadzieja jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.