Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mikowal83 napisał:

Przypomni ktos jak to jest z liczeniem salary gdy wrzucamy kogos na IL i sciagniemy FAsa albo waivera? 

kazdy zawodnik ma przypisana stałą pensje na caly sezon, wiec doliczasz jego pensje do salary, ktore wynosi 250.

tu se pensje plus jeszcze moze brakowac jakis ogorkow niewydraftowanych czy graczy podpisywanych niedawno pokroju joe johnsona.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa, coś pomieszałem z $$$ i znowu mnie wydymano na Bruno ... i @cvbe lądujesz na czarnej liście za granta!

---------------

Kojarzycie jak to wygląda w przypadku yahoo z pozycjami zawodników ? Bo jak widzę Cam Redish jako PG to trochę mnie oczy bolą...

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, evitacre napisał:

Qwa, coś pomieszałem z $$$ i znowu mnie wydymano na Bruno ... i @cvbe lądujesz na czarnej liście za granta!

---------------

Kojarzycie jak to wygląda w przypadku yahoo z pozycjami zawodników ? Bo jak widzę Cam Redish jako PG to trochę mnie oczy bolą...

To ja z tym Grantem :)

Pozycje powinny się jeszcze pozmieniać, bo faktycznie sporo dziwnych tematów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem powoli akutalizować excela po dzisiejszych pobraniach.

@RonnieArtestics, miales 249$ salary, przesunales Klaya na IL Spota, i pobrales Keldona Johnsonsa (3$) tym samym przekraczjąc salary o 2 dolary. 

Bardzo mi przykro, ale w takiej sytuacji Keldon ląduje na FA a Ty dostajesz blokade pobierania zawodnikow na miesiac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wilson44 napisał:

Zacząłem powoli akutalizować excela po dzisiejszych pobraniach.

@RonnieArtestics, miales 249$ salary, przesunales Klaya na IL Spota, i pobrales Keldona Johnsonsa (3$) tym samym przekraczjąc salary o 2 dolary. 

Bardzo mi przykro, ale w takiej sytuacji Keldon ląduje na FA a Ty dostajesz blokade pobierania zawodnikow na miesiac :P

😕 a nie weszło nic innego z waivers czy jak? Miałem thada younga zrzucić za kogos tańszego ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

😕 a nie weszło nic innego z waivers czy jak? Miałem thada younga zrzucić za kogos tańszego ;(

Niestety nikogo nie zrzuciles pobierajac Johnsona, a tylko jego pobrales.

Coz, zasady to zasady, tez mnie to spotkalo sezon temu na samym finiszu ligi i u Ciebie tez jest to malo fortunny termin, bo przez miesiac klarowania sie skladow przed startem NBA nie mozesz nikogo pobierac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie Tecu zgarnął Granta?


 

22 minuty temu, evitacre napisał:

--------------

Kojarzycie jak to wygląda w przypadku yahoo z pozycjami zawodników ? Bo jak widzę Cam Redish jako PG to trochę mnie oczy bolą...

po starcie sezonu po kilku grach weryfikuja/dodają pozycje/zmieniają na całkiem nowe bodaj po kilkunastu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wilson44 napisał:

Niestety nikogo nie zrzuciles pobierajac Johnsona, a tylko jego pobrales.

Coz, zasady to zasady, tez mnie to spotkalo sezon temu na samym finiszu ligi i u Ciebie tez jest to malo fortunny termin, bo przez miesiac klarowania sie skladow przed startem NBA nie mozesz nikogo pobierac :(

No widzę ze grubo przegrałem dwóch waiversow za younga. Trudno. 

gorzej ze nie mam żadnych guardow. Wiec panowie jak ktoś ma za duzo guardow a potrzebuje forwarda to zapraszam do mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant to nie ja, chociaż jeszcze dzisiaj rano miałem za niego ustawione 30$ ale przerzuciłem się na obwodowych z powodu kompletnego ich braku i Olynyka, którego liczyłem że zgarnę. Ogólnie nie sądziłem, że doczekam czasów kiedy kupuję z waiverów George'a Hilla i TJa McConnella :D no ale jak Norman Powell lata po 80$ to nie mam szans... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tecu napisał:

To ja z tym Grantem :)

Pozycje powinny się jeszcze pozmieniać, bo faktycznie sporo dziwnych tematów :)

Jakoś NYK mi się z cvbe kojarzyli, sorry. Ciebie nie wpisuję na czarną listę, bez sensu dublować wpis 😜

2 minuty temu, cvbe napisał:

No ja właśnie też byłem pewien, że nic nie przechodzi z poprzednich lat i wydawałem w zeszłym sezonie na głupoty :)

ja tak samo, zresztą wątpię żeby fakt że kasa się kumuluje mnie jakoś szczególnie stopował w tym aspekcie ;)

 

16 minut temu, Tizz napisał:

po starcie sezonu po kilku grach weryfikuja/dodają pozycje/zmieniają na całkiem nowe bodaj po kilkunastu

tak Tecu, spojrzałem na team i jaoś z cvbe skojarzyłem :) Dobrze że to aktualizują, bo mi bandyci ukradli w fbx#3 small forward'a w postaci Luki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tecu napisał:

Wydaje mi się, że nie przechodziło tylko jakiś błąd w ustawieniach. 

W regulaminie chyba jest że przechodzi, aczkolwiek rok temu wszyscy mieli chyba 100$ jak dołączałem więc tylko w tym roku przeszło bo już od kolejnego tylko do 150$ xd ktoś ostro namieszał :D

@evitacre ja na Twojej czarnej liście jestem od dawna więc płakał nie będę :D bo jaki może być inny powód braku wymian między nami...? :P

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.