Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wilson44 napisał:

Ale co takiego w tej dynastii jest pochłaniające czas ? Waiversi 1 października to późno? Nikt terminu innego nie proponował. Poza tym ile czasu zajmuje  pobranie kogoś z Waivers? 2 minuty z przejrzeniem listy :) . Tez gram w jednoseznowkach i nikt nie robi draftu wcześniej niż tydzień czy półtora przed startem NBA. A u nas nie ma draftu, wszystko zakończone. Nie ma nic do roboty poza przejrzeniem FA które zimuje pare minut a jest ciagle około 40 dni do startu sezonu. Tez się nie mogę doczekać nowego sezonu , ale niestet jescze kupa czasu. 

Chodzi o odwlekania tego wszystkiego w czasie w nieskończoność. Jest draft ludzie się gromadzą koło tematu i ogarniania drużyn bo mają picki i mają pewność że sporo userów będzie w tym okresie aktywnych.  Mnie osobiście zniechęcają negocjacje jak mam czekać na odpowiedź tydzień. Dlatego uważam że koncepcja żeby iść za ciosem jest dobra: draft, 48h po drafcie [czy jakaś godzina mniej więcej w okolicach 48h po drafcie] na zejście z salary, waivers, zespół gotowy na sezon. Mission complete. Sprawnie, za ciosem, po męsku. Nie lubię niedokończonych spraw :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, evitacre napisał:

Chodzi o odwlekania tego wszystkiego w czasie w nieskończoność. Jest draft ludzie się gromadzą koło tematu i ogarniania drużyn bo mają picki i mają pewność że sporo userów będzie w tym okresie aktywnych.  Mnie osobiście zniechęcają negocjacje jak mam czekać na odpowiedź tydzień. Dlatego uważam że koncepcja żeby iść za ciosem jest dobra: draft, 48h po drafcie [czy jakaś godzina mniej więcej w okolicach 48h po drafcie] na zejście z salary, waivers, zespół gotowy na sezon. Mission complete. Sprawnie, za ciosem, po męsku. Nie lubię niedokończonych spraw :) 

niecierpliwość jest domeną kobiet a nie mężczyzn :D


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.