Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2019/2020


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze mam do przygarnięcia 37 salary chętnie jakaś gruba rybkę przygarnę. 

 

Do wzięcia z bardzo niskim salary jak na możliwości: 

Aaron Gordon, Will Barton, Anunoby, Kelly Oubre jr, Josh Jackson, Bryn Forbes 

reszta tez w sumie do wzięcia, untouchable jedynie Hield chyba ze jakaś naprawdę mega oferta się pojawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wszystko się zgadza :) jak ktoś ma jakieś uwagi, wątpliwości, czy pytania np. "dlaczego taka a nie inne cena", to śmiało, w razie czego do wglądu mogę udostępnić excela.

W nowym sezonie przede wszystkim stawiam sobie za cel, żeby wszyscy zapełnili między 780 a 820 slotów, dlatego Ci robiący sobie zaległości mogą się spodziewać, że będę ich nękał i nachodził  :) . Po prostu kolejność miejsc na koniec sezonu w zbyt dużej mierze jest wynikową niedogrywania slotów przez innych zamiast wynikiem równej rywalizacji :)
 
Co do mojej drużyny, do wyciągnięcia są wszyscy (nawet Khem Birch) poza Davisem, w razie czego zapraszam na priv :)
14 minut temu, cvbe napisał:

Mnie bardziej dziwi: Melton 5$ a DSJ 3$ (musi być nieźle c***owy) :D

Melton ma 1.5 steala na mecz i to robi robotę.

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Javale ma większe salary od S.Adamsa albo Randle, ja nie wiem serio jak to jest liczone ;)) 

McGee jest 51 zawodnikiem roto fantasy z sezonu 18/19 :)

2 bloki na mecz miał, 65% skutecznosci i w przeciwienstwie do Adamsa nie jebie wolnych. Adams tez nie blokuje. Randle czlowiek strata :)  mi te wyliczenia wszystkie się zgadzają, dość długo analizowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto do sprzedania tanio (za uścisk dłoni prezesa - wiadomo jakiego). Jak ktoś chce się pozbyć picku bylejakiego za któregoś z tych gości, zapraszam.

1. Emmanuel Mudiay

2. Dwight Howard

3. DeMarre Carroll

4. Gorgui Dieng

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.