Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, dapunk20 napisał:

Miał być trzecio gwiazdo a on daje impact 35 letniego Carmelo łamane na Solomon Hill

Ale może byłbyś tak miły i zacytował jakiegoś usera LAL który pisał, że miał być "trzecio gwiazdo".

Wiesz, nie jest zbyt dużą sztuką, wymyślić własną tezę, którą się następnie namiętnie z zaciekłością obala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, StaryFan napisał:

Ale może byłbyś tak miły i zacytował jakiegoś usera LAL który pisał, że miał być "trzecio gwiazdo".

Wiesz, nie jest zbyt dużą sztuką, wymyślić własną tezę, którą się następnie namiętnie z zaciekłością obala.

?

o tej "trzeciej gwiezdzie" to akurat w mediach US go tak pompowali ( i on sam) a nie na forum. Nie pieje przecież do fanów Lakers ( no może poza tym co pisał że stawia się na ważne mecze) tylko ogółem zwracam uwagę na jego beznadziejność

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dapunk20 napisał:

?

o tej "trzeciej gwiazdzie" to akurat w mediach US go tak pompowali ( i on sam) a nie na forum. 

 

To napisz do mediów US, do niego samego i wyjaśnij tą kwestię. Wpadając tutaj po każdym słabym meczu KK, nie zmienisz retoryki "mediów US" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak czasem ze oglądam mecz z nastawieniem ze zdejmuje wszystkie uprzedzenia i staram się przewartościować graczy  i oglądam mecz przeciw sympatii lub antypatii osobistej. 
odbior odwrócony jest ciekawym doznaniem 

meritum: mecz Lakers obejrzałem z maksymalnym „odwróceniem” lubienia gracza i starałem się znaleźć plusy zamiast toksycznie reagować na jego twarz która mnie drażni. 
ujawnil się w nocy gracz z dobrymi warunkami fizycznymi i świetna motoryka z którego można bardzo dużo wykrzesać a jego łatwość zdobywania punktów dziś jest wartościowo w takim radosnym graniu so so. Na PO to bardziej problematyczny grajek ale to raczej sztabu się trzeba czepiać niż młodego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku sezonu trzy zespoły uznaję za największe zagrożenie dla mistrzowskich szans Lakers - Clippers, Bucks i właśnie Sixers. Z tego właśnie powodu średnio jestem zadowolony z tego jak Lakers wypadają przeciwko tym drużynom póki co. Nie bardzo też rozumiem taktykę jaka stosował Vogel w tych meczach oprócz Bucks bo jak Giannis sypie trójki jak wtedy to ogólnie pozamiatane co byś nie zrobił. 

Z Clippers jak pisałem brak wykorzystywania przewagi pod koszem, a z Sixers krycie blisko Simmonsa i to jeszcze kiedy nie gra Embid, WTF??? Jak już Rondo jest w drużynie to mógłby podpowiedzieć żeby Bena kryli ala Kobe Rondo 10 lat temu. 

Nie wiem czy Vogel nie widzi tego czy wręcz przeciwnie widzi i doskonale zdaje sobie sprawę, ale woli nie odsłaniać wszystkich kart w regular i potestować inne rozwiązania. Dziwnie się patrzylo jak tak niby ogarnięta defensywnie drużyna jak Lakers czy Danny Green na obwodzie w tak dziwny sposób broni przeciwko Sixers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Van napisał:

Nie wiem czy Vogel nie widzi tego czy wręcz przeciwnie widzi i doskonale zdaje sobie sprawę, ale woli nie odsłaniać wszystkich kart w regular i potestować inne rozwiązania. Dziwnie się patrzylo jak tak niby ogarnięta defensywnie drużyna jak Lakers czy Danny Green na obwodzie w tak dziwny sposób broni przeciwko Sixers. 

Fakt. Moim zdaniem robi to z raczej premedytacją. W meczu z LAC, łapa w Q2 robi co chce, S5 siedzi na ławie, całkowity brak reakcji.

LAL i LAC mają łatwy terminarz (z potentatów tylko 76 mają łatwiejszy), Denver, Utah z kolei najtrudniejszy. Wszystko wskazuje na oddzielną drabinę, więc te parę W, nie robi w zasadzie żadnej różnicy. Pomijając to, cały top wschodu przyjeżdża jeszcze do LA, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dapunk20 napisał:

w ABC masz co drugie spotkanie? tam dają największy primetime sezonu przecież.

76ers są w tej chwili wg. kursów są czwartą ekipów do wygrania mistrza, więc myśle że mimo wszystko można ich pod contedera podczepić. Tym bardziej że grali u siebie, gdzie tam mają chyba najlepszy bilans w lidze

Please. Szósty zespół wschodu bez najlepszego zawodnika i jeszcze jednego startera.

Cytat

więc tak, w skali RS było to ważne spotkanie.

Może dla Sixers.

40 minut temu, Van napisał:

Nie wiem czy Vogel nie widzi tego czy wręcz przeciwnie widzi i doskonale zdaje sobie sprawę, ale woli nie odsłaniać wszystkich kart w regular i potestować inne rozwiązania. Dziwnie się patrzylo jak tak niby ogarnięta defensywnie drużyna jak Lakers czy Danny Green na obwodzie w tak dziwny sposób broni przeciwko Sixers. 

Trzeci mecz w cztery dni, ostatni z serii wyjazdowej, w której poza pierwszym meczem Lakers grali generalnie słabo. Jeszcze dziś z rywalem w nietypowej sytuacji. Jak dla mnie to meh, choć dobija mnie fakt, że więcej uwagi wzbudziła ta porażka, aniżeli wpierdziel w Bostonie.

43 minuty temu, Van napisał:

Z Clippers jak pisałem brak wykorzystywania przewagi pod koszem

Nie ma jak, kiedy rzucają pod kosz wszystkie siły w obronie. Za ciasno. W takiej sytuacji trzeba skarcić z dystansu. No i nie grać Rondo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jendras napisał:

Please. Szósty zespół wschodu bez najlepszego zawodnika i jeszcze jednego startera.

Może dla Sixers.

 

Nie wiem czy taki był zamiar, ale wyszło na to, ze dla Ciebie wszystko poza ścisłym topem(chyba tylko Bucks) to gówniane druzyny którymi nie warto sie przejmować.

Wielcy Lakers patrzą z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, iglo13 napisał:

Nie wiem czy taki był zamiar, ale wyszło na to, ze dla Ciebie wszystko poza ścisłym topem(chyba tylko Bucks) to gówniane druzyny którymi nie warto sie przejmować.

Wielcy Lakers patrzą z góry

Nie odpowiadam za nadinterpretacje każdego usera.

15 minut temu, kore napisał:

I poziom Kasztana a.k.a rezerwowego Pogoni Prudnik usprawiedliwiony ;)

Nah, to tylko przekomarzanki z haterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

https://www.tmz.com/2020/01/26/kobe-bryant-killed-dead-helicopter-crash-in-calabasas/

....

Kobe was traveling with at least 3 other people in his private helicopter when it went down. A fire broke out. Emergency personnel responded, but nobody on board survived. 5 people are confirmed dead. We're told Vanessa Bryant was not among those on board.

Ja pierdolę.

Tu to samo ale nie chce mi sie w to wierzyć.

https://www.inquisitr.com/5856734/kobe-bryant-dead/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+google%2FyDYq+(The+Inquisitr+-+News)

Chciał bym aby to się okazało jakimś durnym fejkiem czy włamem ale kolejne:

https://www.mirror.co.uk/sport/breaking-basketball-legend-kobe-bryant-21366145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.