Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pan A. napisał:

Zabawnie to brzmi w kontekście waszego zeszłorocznego "szturmu" na top 4 zachodu, zakończonego 4 w .... drafcie.

I pozyskaniem Anthony Davisa. Nie wiem czy to zabawne, choć rzeczywiście banan na gębie mi się pojawił, pisząc te słowa. :)

Cytat

Ale wiadomka dobrze, że przez PoPa nie gra w Lakers, na szczęście. Kawhi w końcu dopiął swego, gra w LA i faktycznie, żeby to się spełniło, mógłby uciec z Lakers, gra nie warta świeczki!

Lakers w najlepszym razie byliby teraz z LeBronem i Leonardem, ale słabą pulą assetów na Davisa, a w najgorszym - z Jamesem z przodu i gołą dupą z tyłu. 

Także no, z perspektywy czasu - nie warta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, matek napisał:

Łatwa pierwsza runda to zawsze dobra sprawa i Lakers będą mogli skupić się na kolejnych rywalach. 

Oby w zdrowiu. 

Zwłaszcza jak w drugiej rundzie będą czekać LAC. Ale liczę, że jednak LAL 1 seed, LAC 2 - 3 zrobią i dopiero finał konfy (NBA) roztrzygnie. 4 - 0 mile widziane by było :)

Druga para jaką bardzo bym chciał to HOU - OKC i cp3 wysyłający ich na ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Ja to bym chciał zobaczyć dwie pary w to po: spurs vs lakers a potem spurs vs clippers. 

Obniż na razie "chciejstwo" do zobaczenia spurs w PO. Na dzisiaj, masz 3 wygrane przewagi nad 14 NOP i średnią przeciwników 0,506. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs zaczęli tragicznie a dalej nie maja nawet ćwierć nominalnego SF. Grają jakieś wstawki out of position Murrayem na krycie SF przeciwnika lub co gorsze DDR i tu się raczej nic nie zmieni. Wolalbym oddanie DDR za Pick i jakiś asset i walkę o talent z NCAA niż takie ni w te ni w tamte. Ktoś wywołał serie dla lakers to podchwycilem temat. I oczywiscie zdaje sobie sprawę ze aby doszło do takiej serii to najpierw lakers musza awansować do PO bo dawno nie byli ;)  spurs tez ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Spurs zaczęli tragicznie a dalej nie maja nawet ćwierć nominalnego SF. Grają jakieś wstawki out of position Murrayem na krycie SF przeciwnika lub co gorsze DDR i tu się raczej nic nie zmieni. Wolalbym oddanie DDR za Pick i jakiś asset i walkę o talent z NCAA niż takie ni w te ni w tamte. Ktoś wywołał serie dla lakers to podchwycilem temat. I oczywiscie zdaje sobie sprawę ze aby doszło do takiej serii to najpierw lakers musza awansować do PO bo dawno nie byli ;)  spurs tez ;) 

Derrick White to spokojnie bardo dobry SF.

Bardzo dobrze broni bardzo silnego Kawhiego Leonarda, to raczej da radę większości SF. Z tymi większymi jak Gianni to jest chociażby Rudy Gey.

Spurs mają bardzo dobry skład, problem w ich słabym bilansie bym upatrował gdzie indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie zgadzam się. 
white to PG przesunięty na SG i nie powinien grać jako SF bo fizycznie go zjada cała liga. 
Rudy Guy to obecnie na tym etapie kariery dupsko PF i daleko mu do slim wersji z Toronto. Obaj dodatkowo tragicznie zaczęli rzutowo zza łuku a obecne zwycięstwa przyszły właśnie gdy trafiają wszyscy 3. Nie zmienia to faktu ze nie ma takiej klasyki jaka był Leonard. Wyrwa po jego odejściu została do dziś. 

@mac White ma 1.93 i 86 kg. 

SF?

Aby nie było off topu to czytałem gdzieś Kuzma za White’a właśnie ale tu wymiany nie będzie na linii lakers spurs. Dodatkowo dziś White cały czas gra z urazem i ma zaniżona wartość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Totalnie nie zgadzam się. 
white to PG przesunięty na SG i nie powinien grać jako SF bo fizycznie go zjada cała liga. 
Rudy Guy to obecnie na tym etapie kariery dupsko PF i daleko mu do slim wersji z Toronto. Obaj dodatkowo tragicznie zaczęli rzutowo zza łuku a obecne zwycięstwa przyszły właśnie gdy trafiają wszyscy 3. Nie zmienia to faktu ze nie ma takiej klasyki jaka był Leonard. Wyrwa po jego odejściu została do dziś.

Ja tylko pisze jakie są opcje. White może spokojnie bronić graczy z pozycji 1-3.

Idealnie to by było tak jak piszesz Derrick na PG.

Derrick White - Danny Green - Kawhi Leonard - Bertrans (którego swoją drogą SAS podpisali na początek za 20/4 i sami zmienili na 2 letni kontrakt :D) - LMA nawalający trójkę.

z ławhi Patty, Gey, Muray i masz największego faworyta do tytułu.

można przenieść do SAS.

 

Co do topicu Kuzmy, zupełnie typa nie cenię, i bym go wymienił czy to na Bertransa, czy to jak pisałem wcześniej do MEM za Crowdera + Caboclo.

Skoro Sacto go chcą, to może by dali Bjelicie + Arizę? też idealne combo na PO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzma vs Mavericks w tym sezonie do wczoraj

0 pts 0-7 FG

4 pts 1-8 FG

9 pts 3-8 FG

Cytat

podczas gdy gość zawsze stawia się, kiedy trzeba.

Czy powyższe mecze były jakoś mniej istotne niż ten wczorajszy? nie wydaje mi się. Chyba tylko Ty wierzysz ze Kuzma ma jakiś przełącznik który pozwala mu "stawiać się na wazne spotkania" i będzie w PO kluczowy 

btw: on nawet w tym wczorajszym meczu żeby te 26 wrzucić potrzebował 22 rzutów, więc :)

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisal bym, że Kuzma stawia się na ważne mecze, ale po prostu można było spodziewać się lepszego występu pod nieobecność AD. Ten mecz był w sumie jak jego kariera cholernie nierówny, fajna pierwsza kwarta nie tylko punktowal,ale asystowal do KCP i Howarda, potem w drugiej połowie było już słabo. 

Kuzma to po prostu podobnie jak wiekszośc graczy w tej lidze bez statusu gwiazdy, na rookie contract ma problemy z graniem na równym poziomie, a że gra w Lakers, ma głupie fryzury to i ludzie lubią się przyczepić do niego o rzeczy na jakie u wielu nie zwracają uwagi. Wielu ekspertów tutaj też pamiętam jak wysmiewalo parę lat temu stawianie Ingrama jako o prospecta w ogóle w okolicach takiego Tatuma, a teraz January się może cieszyć, ja zresztą też jemu jak i pozostałym młodym ex Lakersom dobrze ciągle życzę i cieszy mnie jak zaczynają realizować swój potencjał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dapunk20 napisał:

Czy powyższe mecze były jakoś mniej istotne niż ten wczorajszy?

lol oczywiście, że tak - w tamtych meczach grał AD. Tutaj Kuzma był dużo bardziej potrzebny.

btw. Pięknie Lakers wyjaśnili Mavs w dwóch ostatnich meczach po wysokiej porażce w Staples. Bardzo pozytywny występ Dudley'a i fajna sprawa ze zmienną obroną. Coraz więcej strefy z dobrym skutkiem.

Godzinę temu, Van napisał:

Wielu ekspertów tutaj też pamiętam jak wysmiewalo parę lat temu stawianie Ingrama jako o prospecta w ogóle w okolicach takiego Tatuma, a teraz January się może cieszyć, ja zresztą też jemu jak i pozostałym młodym ex Lakersom dobrze ciągle życzę i cieszy mnie jak zaczynają realizować swój potencjał. 

Ja sobie przy okazji meczu Knicks-Pelicans wspominałem, jak to Knicks mieli mieć lepszy pakiet za AD niż Lakers. Fun times.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, to Kuzma i Rondo pozdrowili dzisiaj swoich haterów :)

Cały zespół bez LeBrona, AD i Green'a trzeba przyznać, że się stawił i pokazał charakter w b2b. Jasne, że po tym jka zrobiło się +30 wiele rzeczy już nie działało jak wcześniej, ale ogólnie fajna sprawa taka wygrana na pewno budując dla zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 zarabia piątaka więcej, niż te całe niedobitki szpitalne, które sklepały "generała" i jego PO team. Zresztą w imponującym stylu.

 

Nowo mianowany/przedłużony wiceprezes(słaby ruch) ma o czym myśleć/dostał atu na rękę. Vogel też, niech trochę odświeży spojrzenie.

Jak dla mnie, to Kuźma już spłacił te swoje niecałe 2 mln w tym roku.

Wszyscy piszą o spadającej wartości. Ale dla kandydata na mistrza, tą największą wartością, może być właśnie umowa na 2+3,5 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem serio pytanie: ile potrzeba jeszcze tego typu meczów Kasztana, żeby jakiś pelikan (hue, hue ;)) go łyknął?

 

ps. Van serio? podniecasz się, jak byś znów był w liceum ;) zagrał drugi dobry mecz na 40 a Ty: "pozdrawia hejterów". No po prostu wow. Dajmy mu od razu max extension.

Edytowane przez kore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.