Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BMF napisał:

Dobrze było widać jak Lakers potrzebują drugiego mocnego ballhandlera - i ciekawe, czy będą w stanie zrobić dobry ruch oddając np. Kuzmę jak już okaże się, że Rondo wbrew marzeniom Vogela nie nadaje się do takiej roli. Zupełnie zmieniłoby optykę tego rosteru gdyby był tam ktokolwiek, kto jest w stanie prowadzić efektywnie ofensywę w HCO.

Nawet nie mrugną okiem. Tyle, że nie dostaną bh efektywnego w HCO, ....bo go nie ma na rynku/nie za taką cenę/nie mają większych assetów.

AI- tyle, że tutaj jest impas i jeszcze trochę potrwa.

Vogel raczej zrozumie, że RR i LBJ razem nie mają racji bytu. Raczej stara się nie ruszać na początku szatni. Może pamięta jaki wpływ miała chemia/lub jej brak w  Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

OKC go na pewno nie wykupią, bo nie mają na to ciśnienia. Szkoda, że nie bardzo Lakers mają co oddać za niego ( Deng! ) i wtedy nawet z jakimiś drugimi rundami bym pozbierał szrot i oddał CP3.

Dla jaj pisałem. Sam w takie wykupienie nie wierzę, jeśli mogą dostać jakieś gówno z Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BMF napisał:

Dobrze było widać jak Lakers potrzebują drugiego mocnego ballhandlera - i ciekawe, czy będą w stanie zrobić dobry ruch oddając np. Kuzmę jak już okaże się, że Rondo wbrew marzeniom Vogela nie nadaje się do takiej roli. Zupełnie zmieniłoby optykę tego rosteru gdyby był tam ktokolwiek, kto jest w stanie prowadzić efektywnie ofensywę w HCO.

Mimo wszystko trochę dziwny wniosek po meczu, w którym Lakers mają 32 asysty przy 14 stratach i kontrolują spotkanie od pierwszej minuty, grając po raz pierwszy w obecnym składzie. ;)

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marzec napisał:

ludzie k**** to jest pre sezon to nic nigdy nie znaczylo i nie bedzie znaczyc, tu cavs moga miec 7-0, knicks 6-2 a lakers z 76ers 1-6, dajcie ze spokoj.

Jak byś sam 6 lat tankował, zbierał młodych a później ich oddał w pakiecie za jednego grajka który za rok może zwiać, to też byś się cieszył z czego się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docelowo to rondo bedzie gral z lawki, wiec ja tu problemu nie widze, lebron siada, rondo wchodzi i niech sie bawia

zobaczymy co bedzie jak wroci kuzma

widze sporo minut dla lineupu bradley-green-lebron-kuzma-davis. potrzeba trafiajacych kcp i bradleya. zajebiscie miec greena na obwodzie. jeszcze 1 taki grajek i spalbym duzo spokojniej, bo kcp to chyba juz nigdy sie nie ogarnie...:)

dwight howard wyglada zle.

cholernie ciekawi mnie jak bedzie wygladal roster na koniec sezonu, bo mam wrazsnie, ze bedzie kilka solidnych zmian...

@Eld

poki co to zanosi sie na to, ze lakers powinni jeszcze ze 2/3 grajkow dodac, zeby ten deal byl rowny...

 

 

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Eld napisał:

Jak byś sam 6 lat tankował, zbierał młodych a później ich oddał w pakiecie za jednego grajka który za rok może zwiać, to też byś się cieszył z czego się da.

Nazwanie Davisa "jednym grajkiem" :D:D Widzę, że dagger Lillarda jeszcze siedzi na psychice. Jak tam Westbrook ? Wróci mu jumper i zacznie uruchamiać strzelców (Robersona xD) ? George leczy bark i opuści początek, ale jak wróci to projekt PG-RUSS nadal wypali c'nie ? W tym roku to już na pewno. Aaa kurde zapomniałem, że ktoś uciekł no i poszedł twardy reset. W top 5 grajków jest 3 PG z czego żaden nie będzie chciał grać na dwójce i pytanie tylko kiedy to wszystko runie całkowicie. No, ale jest masa picków także http://www.nbadraftroom.com/p/2024-nba-mock-draft.html , kanały na YT i skautujemy. Niech OKC i Presti pokażą jak się odbudować po tych złotych latach (1 tytuł konferencji jest !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ttr napisał:

Nazwanie Davisa "jednym grajkiem" :D:D Widzę, że dagger Lillarda jeszcze siedzi na psychice. Jak tam Westbrook ? Wróci mu jumper i zacznie uruchamiać strzelców (Robersona xD) ? George leczy bark i opuści początek, ale jak wróci to projekt PG-RUSS nadal wypali c'nie ? W tym roku to już na pewno. Aaa kurde zapomniałem, że ktoś uciekł no i poszedł twardy reset. W top 5 grajków jest 3 PG z czego żaden nie będzie chciał grać na dwójce i pytanie tylko kiedy to wszystko runie całkowicie. No, ale jest masa picków także http://www.nbadraftroom.com/p/2024-nba-mock-draft.html , kanały na YT i skautujemy. Niech OKC i Presti pokażą jak się odbudować po tych złotych latach (1 tytuł konferencji jest !)

Riposta taka, że nie ma co zbierać.

Oddalę się podziwiać swoich 3 PG którzy to wciąż mają większą szansę na PO, niż Lakers mieli w 6 lat.

A słowo "runie" może być dość szybko przytoczone i to w kontekście Lakers a nie OKC, gdzie rozbiórka jest rozplanowana.

A sam Davis to niech w końcu pokaże na co go stać. Ile on pograł w PO tak w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Eld napisał:

Riposta taka, że nie ma co zbierać.

Oddalę się podziwiać swoich 3 PG którzy to wciąż mają większą szansę na PO, niż Lakers mieli w 6 lat.

A słowo "runie" może być dość szybko przytoczone i to w kontekście Lakers a nie OKC, gdzie rozbiórka jest rozplanowana.

A sam Davis to niech w końcu pokaże na co go stać. Ile on pograł w PO tak w ogóle?

Riposta lepsza niż twój płacz o to, że ktoś śmie wyciągać wnioski w preseasonie. Ty możesz pisać pierdy o tym, że Adams ma jeszcze trochę czasu do swojego prime i może się rozwinąć, a ktoś nie może oceniać nowego coaching staffu, grajków i pisać swoich odczuć. LOL. Ciężko wejść do PO jak się tego nie chce i nie planuje grając Ellingtonami, Johnsonami i Hillami. No, ale chyba jeszcze ciężej jest mieć Duranta, Westbrooka, Hardena, Fishera, Oladipo, Ibake, Adamsa, George'a, Melo i masę kozak rolesów i przez ten cały okres nie być nawet blisko tytułu albo płacić podatek za wypierdolki w I rundzie. Oczko od Donovana i Prestiego.

 

59 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Pan Tytytyry powraca w jeszcze lepszej formie, to już Wasza oficjalna bojówka?

Wzoruje się na najlepszych, a nie ma tu lepszej bojówki niż ta od flopującego ulańca. Ostatnią inspiracjo było to jak szukałeś korzystnych fot Jokica bo szkalowali, że dorzucił parę dobrych kg podczas offseason. A to wyjaśnienie, że dzięki tym fałdkom jest w stanie walczyć z tymi wielkimi murzynami pod koszem i ustawiać ich do pionu ? Majstersztyk. Chapeau bas mistrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ttr napisał:

Riposta lepsza niż twój płacz o to, że ktoś śmie wyciągać wnioski w preseasonie. Ty możesz pisać pierdy o tym, że Adams ma jeszcze trochę czasu do swojego prime i może się rozwinąć, a ktoś nie może oceniać nowego coaching staffu, grajków i pisać swoich odczuć. LOL. Ciężko wejść do PO jak się tego nie chce i nie planuje grając Ellingtonami, Johnsonami i Hillami. No, ale chyba jeszcze ciężej jest mieć Duranta, Westbrooka, Hardena, Fishera, Oladipo, Ibake, Adamsa, George'a, Melo i masę kozak rolesów i przez ten cały okres nie być nawet blisko tytułu albo płacić podatek za wypierdolki w I rundzie. Oczko od Donovana i Prestiego.

A przepraszam, gdzie ja płakałem że ktoś wyciąga wnioski w preseason? Bo z tego co pamiętam to napisałem coś takiego:

"Jak byś sam 6 lat tankował, zbierał młodych a później ich oddał w pakiecie za jednego grajka który za rok może zwiać, to też byś się cieszył z czego się da."

A niejaki @marzec napisał coś takiego: "ludzie k**** to jest pre sezon to nic nigdy nie znaczylo i nie bedzie znaczyc, tu cavs moga miec 7-0, knicks 6-2 a lakers z 76ers 1-6, dajcie ze spokoj."

 

Więc po pierwsze Chłopcze jak próbujesz mnie ripostować, to rób to do moich postów. To podstawa. Po drugie to jesteśmy w temacie Lakers a nie OKC, więc jak chcesz podyskutować o Adamsie to zapraszam do tematu OKC. A po trzecie: 

53 minuty temu, ttr napisał:

No, ale chyba jeszcze ciężej jest mieć Duranta, Westbrooka, Hardena, Fishera, Oladipo, Ibake, Adamsa, George'a, Melo i masę kozak rolesów i przez ten cały okres nie być nawet blisko tytułu albo płacić podatek za wypierdolki w I rundzie. Oczko od Donovana i Prestiego.

No wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Poproś mame żeby Ci wytłumaczyła jak czytać zdania złożone, przyda Ci się też słownik i lep na łeb, boś nie dość ześ tempy jak but, to jeszcze pyskaty.

xDDD

tenor.gif?itemid=6235379

Czas poprawnie wykorzystać Westbrooka.

No zdenerwował nam się delikatnie pan erudyta. Dzięki za rady, ale nie skorzystam. Nie od osoby, która miała tu "spinki" z co 5 userem. Dyskutuje sobie mniej lub bardziej kulturalnie z kolegą Eld to się nie wcinaj ze swoimi prowokomciami pod poklask. Wniosłeś coś ciekawego do dyskusji prócz postawy "Nie pyskuj mi tu synek bo jestem starszy i wysmarowałem 6.5k postów" ?

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eld napisał:

A przepraszam, gdzie ja płakałem że ktoś wyciąga wnioski w preseason? Bo z tego co pamiętam to napisałem coś takiego:

"Jak byś sam 6 lat tankował, zbierał młodych a później ich oddał w pakiecie za jednego grajka który za rok może zwiać, to też byś się cieszył z czego się da."

A niejaki @marzec napisał coś takiego: "ludzie k**** to jest pre sezon to nic nigdy nie znaczylo i nie bedzie znaczyc, tu cavs moga miec 7-0, knicks 6-2 a lakers z 76ers 1-6, dajcie ze spokoj."

 

Więc po pierwsze Chłopcze jak próbujesz mnie ripostować, to rób to do moich postów. To podstawa. Po drugie to jesteśmy w temacie Lakers a nie OKC, więc jak chcesz podyskutować o Adamsie to zapraszam do tematu OKC. A po trzecie: 

No wow.

Ciebie bawi, że ktoś się cieszy i wyciąga pozytywne wnioski z presezonowej gierki i piszesz komentarz z przekąsem. Mnie bawi jak piszesz o 6 latach tankowania, zbierania młodych i oddania ich za "jednego grajka". Dla mnie ten jeden grajek to TOP5 obecnej NBA, który przy Lebronie i odpowiednim obudowaniu da pierścienie. 

Melo mogłem nie wymieniać bo nie sprawdził się kompletnie, ale Fisher ? Gość w wieku 37 lat dawał to po co go sprowadzili. Elitarny roles. Gdyby Westbrook miał więcej pod kopułą to w 2012 dołożyłby 6 pierścień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2019 o 18:10, Eld napisał:

Szkoda, że nie bardzo Lakers mają co oddać za niego ( Deng! ) i wtedy nawet z jakimiś drugimi rundami bym pozbierał szrot i oddał CP3.

Dla kogo szkoda? Na pewno nie dla LAL. To, że Ty oddasz, to jedno. To czy ktoś to przyjmie, drugie.

Do kontraktu CP3 należy dorzucić połowę z dealu za PG i przyjąć mniej tragiczny kontrakt. Biorąc pod uwagę 40 mln/y, Krzysia przez trzy lata (o ile MH nie odstawią opium) ma zaklepane granie o nic w OKC do 2023. 

No chyba, że Janek Ściana - tak, to jest jedyna furtka na deal starego, wrednego kurdupla.

(bez urazy dla OKC ponieważ ich lubię i mam inne zdanie niż większość, na temat wykorzystania potencjału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.