Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2019/2020


Araggorn

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.11.2019 o 07:50, ely3 napisał:

Weź sie nie kompromituj bo tylko cieniasy skaczą na przewrócone drzewo. Stawianie sie w roli Kassandry po tym jak Curry czy Draymond złapali kontuzję jest dosyć żałosne. Wiec przestań wskakiwać w ten wątek po każdej porażke 

nie śledzę to nie wiem do końca co i jak, ale mnie tam cieszy dołowanie gsw czy może teraz sfw( syf może by bardziej pasował), wystawili rewelacyjnych fanów w Oakland, mieście gdzie kosz jest naprawdę ważna częścią życia, ale w sumie po mośku lacobie jakiejś dedykacji i przywiązania do czegokolwiek, poza kasą oczywiście, bym się nie spodziewał. Reasumując wszystkie największe sukcesy tej ekipy pozostaną udziałem Oakland i niech tak już zostanie, o czym w sumie jestem przekonany :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond wrócił .Frustrację przechodził po większości akcji az mu odbiło i wyleciał z boiska. Oglądając Golden dostaje oczopląsu bo wszyscy maja podobne fryzury . Może taki był główny warunek selekcji bo cięzko to nazwać zespołem. Golden nie broni w ogóle. Całość zaczyna się na DLO choć jak dziś Jazz desygnowało Royce'a do obrony to już za dużo sobie nie pohasał / Niemniej DLO ma niesamowita swobodę zdobywania punktów. Oczywiście w słabych zespołach łatwiej ale i tak fajnie się go ogląda

PS Dziś przed meczem Curry powiedział ,że najpewniej wróci w tym sezonie do gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli McGee wykręca przeciwko Goldenom +30 i w pojedynkę ma o 3 zbiórki mniej niż wszyscy ich podkoszowi, będąc na boisku przez 3/5 meczu, to Kerr może jedynie załamać ręce. Ciekawe czy Myers ma jakiś pomysł na spieniężenie Russella, bo z takim rosterem chłopak prochu nie wymyśli, a w kontekście budowania zespołu na przyszły sezon w oparciu o Stepha i Klaya - DLO fitem jest raczej kiepskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Hoolifan napisał:

Jeżeli McGee wykręca przeciwko Goldenom +30 i w pojedynkę ma o 3 zbiórki mniej niż wszyscy ich podkoszowi, będąc na boisku przez 3/5 meczu, to Kerr może jedynie załamać ręce. Ciekawe czy Myers ma jakiś pomysł na spieniężenie Russella, bo z takim rosterem chłopak prochu nie wymyśli, a w kontekście budowania zespołu na przyszły sezon w oparciu o Stepha i Klaya - DLO fitem jest raczej kiepskim.

Pomysłem na spieniężenie Russela jest wzmocnienie strefy podkoszowej i jakiś pick. Nie wczesnej raczej niż all star weekend a najbardziej prawdopodobny scenariusz to draft night. Życie im napisze scenariusz raczej. 

I tak maja bardziej świetlana przyszłość niż taka Philadelphia czy Houston. Mógłbym się  założyć  ze GS szybciej jakiegoś kolejnego mistrza zdobędzie niż któryś  z tych zespołów. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marceli73 napisał:

Pomysłem na spieniężenie Russela jest wzmocnienie strefy podkoszowej i jakiś pick. Nie wczesnej raczej niż all star weekend a najbardziej prawdopodobny scenariusz to draft night. Życie im napisze scenariusz raczej. 

I tak maja bardziej świetlana przyszłość niż taka Philadelphia czy Houston. Mógłbym się  założyć  ze GS szybciej jakiegoś kolejnego mistrza zdobędzie niż któryś  z tych zespołów. 

A możesz rozwinąć to świetlaną przyszłość?

Ich top 3 jest po złej stronie trzydziestki. I w przyszłym sezonie będzie ich to kosztować ~100 mln. W kolejnych ~108.

Green do sezonu przystąpił w dobrej formie (niski bf, co widać po twarzy, nie księżyc w pełni jak w poprzednich sezonach). Jeśli chodzi o jego rzut za 3 to poza jednym sezonem to generalnie okolice 30% a teraz te 30% to raczej sufit. W obronie też stracił, a jak nie ma dookoła bardzo dobrych obrońców.

Ostatni raz Warriors w loterii byli w 2012 roku Barnes z 7 w tamtym drafcie wybrali też z 30 Eziliego i 35 Green. W kolejnych latach w pierwszej rundzie był fetysz na wysokich Looney a potem Jones. Looney spoko tylko to nie jest okaz zdrowia. Jonesa nie ma.

Z drugich rund był McCaw, który przez moment wyglądał bardzo dobrze, ale pokłócili się o jakieś drobne i go nie ma. Bell miał być nowym Greenem w obronie.

Klay miał kontuzjowanego ACL-a nie wiadomo jak będzie wyglądał po powrocie, bo może już jako 30 letni gracz nie będzie mógł biegać za PG, których nie bronił Curry.

Russell i jego wartość w wymianie. Na chwile obecną to zawodnik good stat bad team, który jak jest hot wygląda super, ale by być poważnym punktującym za mało FT generuje.

Syn Lacoba upatrzył sobie Smaglica, którego ukrywali w Santa Cruz, ale Pels go wypatrzyli i otrzymali za niego dwa picki z 2nd rund w kolejnych latach.

Do obecnego rosteru dobrali odpady, które nie łapały się w rotacjach innych drużyn. Przy braku jakości jako wcześniej mieli odpady wyglądają jak odpady.

Jestem naprawdę ciekawy gdzie ta świetlana przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirwir napisał:

A możesz rozwinąć to świetlaną przyszłość?

Powrót Klaya i Currego oraz Green to mocny trzon na 5  lat przynajmniej jeszcze. Za Russela dostaną kogoś dość dobrego plus pick nawet z pierwszej 10-tki. Będą mieli swój pick top 5 w 2020. Masz już 6-ciu dobrych zawodników. Potrafią wybierać w drafcie i  za rok będą jednym z faworytów ligi dodając jakichś weteranów jeszcze. Wszystko zdobędą za Russela i mogąc podpisywać kontrakty z rookie. Philadelphia i Houston mogą liczyć na draft 20+ a z rynku tylko na min kontrakty. Są tak zasrani tymi kontraktami że nikogo nie podpiszą wartościowego dopóki się nie skończą kontrakty Westbrooków, Harrisów i Harfordów. Moga jedynie liczyć na wymiany na gorsze opcje. Czyli się rozmienić osłabiając. 

Oczywiście w tym roku szanse ma nawet 8 zespołow na mistrza więc może im się udać ale lepiej żeby to zrobili w tym roku bo później to już no way. Ale tu trenerzy nie za rewelacyjni wiec takie bucks an wschodzie i Jazz, Clips będą miały większe szanse nie pisząc o LAL.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rw30 napisał:

teraz dopiero dowiemy się z jakiej gliny ulepiony jest Draymond!!!!

 

(tak się tylko nabijam, to jedno z głupszych zdań jakie przeczytałem na tym forum - a padało ostatnio bardzo często)

 

Niezły dysonans poznawczy i hipokryzja pod kątem tego co piszesz o Westbrooku w temacie obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Niezły dysonans poznawczy i hipokryzja pod kątem tego co piszesz o Westbrooku w temacie obok.

Green nigdy nie starał się nawet sprawiać wrażenia, że jest / ma zakusy na bycie pierwszo czy nawet drugo opcjo - ultimate role player, nic ponadto ( i też ma swoje wady, o których zreszto wielokrotnie pisałem)

Westbrook zaś jak najbardziej. Stąd inna ich ocena + nabijanie się z tych którzy pisza teraz, że w tym roku dowiemy się czegoś o Draymondzie. Nie, nie dowiemy się o nim nic, czego już nie wiedzieliśmy (w sensie gry w kosza :) ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.