Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2019/2020


Araggorn

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, rw30 napisał:

a jeśli jego legacy nie poleci, to wtedy nie będzie go można uczciwie oceniać? : )

22 godziny temu, MarcusCamby napisał:

wtedy będę musiał uznać, że to ja go nie doceniałem i opinie o top15 all time nie są przesadzone.

 

miałem raczej na myśli błędnie sformułowane zdanie niż Twoją opinię o Currym

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lorak napisał:

nie ma co przesadzać z reakcjami na początku sezonu. Curry z Greenem przez lata wyglądali na zawodników z poziomu MVP, więc raczej też się nagle jakoś mocno nie pogorszyli, lecz po prostu roster jest wyjątkowo słaby i trzeba trochę czasu, aby to zaczęło funkcjonować.

Draymond już rok temu grał słabo i dopiero na PO się spiał. W tym roku wygląda jakby się jeszcze bardziej pogorszył. I na dodatek ma spory problem z motwacją. Curry się ogarnie. Na razie gra słabo ale tu się nie martwię. Ale Draymond będzie coraz bardziej sfrustrowany i będzie łapać coraz więcej techników. To że 3 lata temu był w TOP5 nie oznacza, że zawsze nim będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ely3 napisał:

To że 3 lata temu był w TOP5 nie oznacza, że zawsze nim będzie.

to przecież truizm. ale można w sumie odwrócić, bo przecież nie oznacza to także, że nigdy jeszcze raz nie będzie ; ] szczególnie w tak zmienionych okolicznościach, tj. gdy drużyna potrzebuje go mocniej oraz gdy w końcu nie ma KD, z którym za bardzo się nie lubili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eF. napisał:

Moim zdaniem, Dubs powinni postarać się o Farieda, który byłby dostępny pewnie za minimum, a dałby im więcej jak Chriss i Spellman razem wzięci.

Spellman jest raczej lepszy niż Faried. No ale Chriss to porażka, pewnie żałują, że spuścili McKinnie (który nie łapie się do rotacji w Cavs, lol).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chytruz napisał:

Spellman jest raczej lepszy niż Faried. No ale Chriss to porażka, pewnie żałują, że spuścili McKinnie (który nie łapie się do rotacji w Cavs, lol).

@Chytruz  @Eld

McKinnie jest spokojnie wprowadzany do rotacji Cavs, tj 1min (Pacers), wczoraj 2min z Bucks - tj za trzy mecze bedzie ~32min.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę, podniecacie się Panowie, jakby tu nie wiem co się stało, a przecież całe te adj w gruncie rzeczy można sprowadzić do wkurwionego Greena (który w końcu zagrał jak on) i dnia konia niejakiego Damiona Lee vs osłabiony team, który przegrał wcześniej 3 mecze...

Czy ja się z tym zgadzam czy nie, to jest ekipa, która ma MVP, DPOY i All-Stara (tfuu!) na boisku. Oni nawet ze zbieranina z DL powinni takich Pels za każdym razem blowoutowac już w połowie meczu bez mrugnięcia okiem, a tu zachwyty, że w końcu coś trafili i wygrali.

Przecież tu się nic wielkiego nie zmieniło, obrona jak była problemem tak jest dalej! 

Oni stracili 141 punktów z LAC bez PG13, 120 z OKC, a teraz 123 z NOP bez Jrue, Ziona i Favorsa! Z NOP które wczoraj w nocy to była taka słabsza wersja zeszłorocznych Lakers bez LBJa.

Z pewnością powrót kilku graczy poprawi jakość ekipy po stronie D, ale głównie pod koszem. Na obwodzie musi coś Kerr wymyśleć, inaczej będą im potrzebne nie 4 a 10 trójek Currego co mecz na chorym %....

Ps. Największy plus dzisiejszego meczu, to fakt, że Greenowi jednak nic poważniejszego się nie stało, bo wyglądał jakby zaraz PO miały się zacząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, iglo13 napisał:

Bez Currego ten zespół to absolutnie najgorsza druzyna w lidze. Russel, Green czyli zawodnicy dobrzy, alee jako liderzy czegokolwiek. I 10 ludzi z g-league. Ile potrwa przerwa? 

Ten zespół nawet z Curry był najgorszy w lidze. Przecież dziś w pierwszej połowie Ricky Rubio zdominował Stephena i był od niego o wiele lepszy.

Golden gra koszmarnie źle

No to Brooklyn nie dostsnie wyboru pierwszorundowego od Golden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.