Skocz do zawartości

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Gdzie zagra Durex?

2. 2. Co zrobi Irving?

3. 3. Davis pójdzie w dealu do...

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Facet jest spełniony, ma tytuły, ma gotówkę, ma świetną karierę więc teraz może po prostu wybierać tam gdzie chce. 

W Bux nie miał szans na minuty, w Blazers po odejściu Kantera tę szansę na stałą rotację w ograniczonych minutach są. Do tego dobrze zarządzany i fajny klub z bardzo fajnym rosterem

Ja mu się nie dziwię. Nie musi już latać z wywieszonym jęzorem za mistrzostwem więc dogorywa na lajcie

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.07.2019 o 23:40, kcp78 napisał:

nie. mam dyskusje na calkiem inny temat, bo kontekst byl calkiem inny. jedynym elementem, ktory laczy owa dyskusje z zamieszczona przez ciebie informacja, jest nazwisko agenta. twoja wrzutka nie przedstawia zadnej wartosci dla tego tematu. pozdro!...

Nie - to ten sam temat. 

A wartości do niego nie wnoszą właśnie takie komentarze jak Twój. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, josephnba napisał:

W Bux nie miał szans na minuty, w Blazers po odejściu Kantera tę szansę na stałą rotację w ograniczonych minutach są.

Ściągnęli Hassana, inwestują czas w Collinsa, a w trakcie sezonu wróci Nurkić. Bardzo ograniczone będą te minuty. 

Z innej beczki:

Cytat

Trey Burke has agreed to a one-year deal with the Philadelphia 76ers, according to Shams Charania of The Athletic.

Fajne uzupełnienie, podoba mi się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, matek napisał:

Ściągnęli Hassana, inwestują czas w Collinsa, a w trakcie sezonu wróci Nurkić. Bardzo ograniczone będą te minuty. 

Z innej beczki:

Fajne uzupełnienie, podoba mi się. 

No faktycznie, zapomniałem o hassanie

Dziwny ruch (Hassan, nie Pau)

Tak czy inaczej Hiszpan nie musi latać za tytułem a jeśli Collins na tym skorzysta, tym lepiej dla PTB, bo to będzie mniej HW!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem: Burke, Neto, Thybulle, Smith, Ennis, Scott, Bolden, O'Quinn - jest szansa na zrobienie z tego bardzo sensownej, głębokiej rotacji. 

Rok temu w playoffach z ławki wchodzili Ennis, Scott i nowa gwiazda Bayernu Monachium, Greg Monroe, Brown w końcu dał sobie spokój z McConnellem, a Sixers leżeli, gdy nie było na parkiecie Embiida. 

Bardzo duży upgrade pod względem głębii składu.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widok Embiida i Simmonsa czekających 17 sekund z pustymi rękoma i otwartymi ustami, aby Burke skończył swój izolacyjny taniec rzutem przez ręce dwóch obrońców z półdystansu będzie bezcenny :] Żeby nie było, że nie uprzedzałem :] 

Ale KOQ to ciekawy podpis. Poszedł do Pacers po czym wziął i umarł. Oby Zbój w 76ers zrobił tak: 

tenor.gif?itemid=5289384 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Beverley przyznał ostatnio, że miał ofertę 50/3 od Kings. "Lou was a big factor here".

I to było jeszcze przed tym jak Kawhi się zdecydował.

Szanuję.

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Eld napisał:

Beverley przyznał ostatnio, że miał ofertę 50/3 od Kings. "Lou was a big factor here".

I to było jeszcze przed tym jak Kawhi się zdecydował.

Szanuję.

Pytanie tylko czy w środowisku Clippers było wiadomo czy też nie było że Leo poważnie rozważa przejście

Bo Bewerly początkowo nie chciał nigdzie poza Chicago a potem nagle zmienił front

Ciekawe czy Bulls nie byli zainteresowani, czy też może chłopak dowiedział się że mają realną szansę stać się top3 w lidze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Burke potrafi na wysokiej skuteczności grać pick and rolla, więc ja bym się nie czepiał tego wzmocnienia, przy normalnym trenerze poszerzyłby możliwośc grania Simmonsem do większej liczby niż 17 jako RM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Carter chyba od samego początku miał opcje powrotu do Atlanty, ale chciał sprawdzić rynek i zobaczyć czy jest szansa na granie w lepszym klubie. Myślałem, że może uda się podpisać z Warriors, który mają problemy ze składem, a VC dobrze zna się z Curry'm, z którego ojcem grał jeszcze w kosza, a też wybierany w drafcie był przez Warriors i na koniec mógłby wylądować u nich. Będziemy mieli historyczny wyczyn, bo nigdy nikt nie zagrał tyle sezonów w NBA, ale szans na mistrzostwo nie ma. Pozostaje liczyć, że Vince zrobi jeszcze kilka dunków i dostanie zaproszenie na All-Star po historii Wade'a oraz Dirka, bo przez lata był maszyną promująca NBA i koszykówkę i zostawi po sobie wiele historycznych dunków.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Wyparlo napisał:

Carter chyba od samego początku miał opcje powrotu do Atlanty, ale chciał sprawdzić rynek i zobaczyć czy jest szansa na granie w lepszym klubie. Myślałem, że może uda się podpisać z Warriors, który mają problemy ze składem, a VC dobrze zna się z Curry'm, z którego ojcem grał jeszcze w kosza, a też wybierany w drafcie był przez Warriors i na koniec mógłby wylądować u nich. Będziemy mieli historyczny wyczyn, bo nigdy nikt nie zagrał tyle sezonów w NBA, ale szans na mistrzostwo nie ma. Pozostaje liczyć, że Vince zrobi jeszcze kilka dunków i dostanie zaproszenie na All-Star po historii Wade'a oraz Dirka, bo przez lata był maszyną promująca NBA i koszykówkę i zostawi po sobie wiele historycznych dunków.

nie wierzysz, że potężny Huerter jest w stanie zaprowadzić Hawks do tytułu już teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, polishllama69 napisał:

nie wierzysz, że potężny Huerter jest w stanie zaprowadzić Hawks do tytułu już teraz ?

DuZ8qgTW4AUOPw3.jpg

Poważniej to z tego co czytałem Vince nie do końca chciał Hawks, bo tam kolejka straszna wśród SG-SF (w sensie będą stawiać na młodych).

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, january napisał:

DuZ8qgTW4AUOPw3.jpg

Poważniej to z tego co czytałem Vince nie do końca chciał Hawks, bo tam kolejka straszna wśród SG-SF (w sensie będą stawiać na młodych).

nie dziwię się, ale w TD pewnie się znajdzie jakiś chętny żeby go na 10 mpg przygarnąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ideałem byłby kontrakt od Toronto. Teraz mają ciut inna sytuację niż na początku agentury i mogliby, podobnie jak Miami z Wadem, dać mu te porę mpg żeby się mógł pożegnać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tucker w Bucks!

Rayjon 

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by było Random Shit to bym to tam wstawił.

A tak to łapcie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jo, wyjebio go 20 października i będzie się musiał z rykiem pakować znowu na samolot do jakiejś Klapejdy albo Brunszwika, kumple z getta znowu bedo ryczeli i ogólnie będzie łezka na dzielni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, memento1984 napisał:

czego sie spodziewac po tym Panu? 24pick w dolujacej wtedy Philly, oddany bez bolu do OKC -> Bulls. 

https://www.cleveland.com/cavs/2019/09/cleveland-cavaliers-agree-to-training-camp-deal-with-former-first-round-pick-timothe-luwawu-cabarrot.html

im mniej piłki tym lepiej, gracz dość seryjny, całkiem atletyczny, ale mało z narzędzi korzysta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi