Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Eld napisał:

Prze wuj. Taki to pożyje. Najpierw zagrał w kilkunastu odcinkach Breaking Bad i El Camino a teraz się o niego w NBA zabijają.

Coś w tym jest. 

Jesse-Plemons-interview-gq-november-2019-110419.jpg

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

Też nie wiem, ale podobno Nuggets się nim interesują, a wizualnie pasowałby do lidera Nuggets. 

Łotysz bez palca z dużą głową plus okrągły jak Krakowskie obwarzanki franchise player = deadly combination.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Eld napisał:

Ciekawi mnie, czy znalazł by się ktoś w lidze kto by wpadł na pomysł połączenia Love'a z Drummondem. 55 milionów dolców na dwóch podkoszowych brzmi idiotycznie, ale już nie takie cuda widzieliśmy. 

Jasne żeby się znalazł i to natychmiast. Detroit chętnie go wezmą za Gryffina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Tego z Gryffindoru? 

Sądzę, że Knicks nie powiedzieli ostatniego słowa. Ostatnio padła informacja od Iana, że w potencjalnej wymianie, nie chcą tylko picków w drafcie, ale i zawodników którzy pomogą wygrywać. Zatem deal po Love'a może się wydarzyć jak i sypnięcie kasą dla Drummonda w czasie lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

^ Tego z Gryffindoru? 

Sądzę, że Knicks nie powiedzieli ostatniego słowa. Ostatnio padła informacja od Iana, że w potencjalnej wymianie, nie chcą tylko picków w drafcie, ale i zawodników którzy pomogą wygrywać. Zatem deal po Love'a może się wydarzyć jak i sypnięcie kasą dla Drummonda w czasie lata. 

Love, Drumm, zawodnicy którzy pomogą wygrywać.

one of these things just doesn't belong here

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, blackmagic napisał:

Love, Drumm, zawodnicy którzy pomogą wygrywać.

one of these things just doesn't belong here

Zaraz wpadną Pistonsoniacy narobić szumu, że Drummond coś tam, coś tam. 

Po drugie w Knicks to działa tak: znane nazwisko ➡️ sukces. Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby pozyskali jednego lub ich obydwu czy to w trade deadline czy tow  czasie lata. Millsowi płonie krzesło i musi wykonać jakiś ruch. Blatt jako konsultant na Europę raczej nie wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Zaraz wpadną Pistonsoniacy narobić szumu, że Drummond coś tam, coś tam. 

Po drugie w Knicks to działa tak: znane nazwisko ➡️ sukces. Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby pozyskali jednego lub ich obydwu czy to w trade deadline czy tow  czasie lata. Millsowi płonie krzesło i musi wykonać jakiś ruch. Blatt jako konsultant na Europę raczej nie wystarczy. 

Ależ ja wiem jakie jest nastawienie knicks i ich historia transferów. Po prostu przewiduje jak to się skończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Zaraz wpadną Pistonsoniacy narobić szumu, że Drummond coś tam, coś tam. 

 

Prędzej wpadnie @Kuzyn Kalondzelo i napisze, ze tak jak obecnosc Randle, i Morrisa chamuje rozwoj Baretta, tak przyjscie Drummonda zachamuje rozwój Mitchella, gospodarki chinskiej, i indyjskiego programu kosmicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to z przykrością muszę stwierdzić, bo przez te lata zdążyłem Drummonda polubić, że życzę mu, aby ten trafił do odpowiedniej organizacji, która gra o coś więcej jak PO, i w której nie będzie musiał robić za pierwszą opcję, a tak się u nas często zdarza. Wtedy może ludzie zaczną doceniać tego gracza. Jednakże transfer do Knicks?  xD

Przecie mają Robinsona, i to na niego powinni w Nowym Jorku stawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.