Skocz do zawartości
Alonzo

Miami Heat 2019/2020 czyli Sieroty po Wade

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W związku z faktem że Ud zostaje na kolejny rok przypomniała mi się mega piosenka

Takie amatorskie ale fajne rapsy i chyba refren leciał tak

"To judonis haslem, to judonis haslem, to jest LeBron dżejms i judonis haslem"

Ktoś coś kojarzy? Jakiś link? Nie mogę znaleźć a bym posłuchał

Brachol kibicował tamtym Heat i to męczył ale nie mamy ściągniętego kawałka i chyba zniknął z YT.

Alonzo może Ty to masz (albo Ty to nagrales?)

Edytowane przez MVPrzemek
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 30.07.2019 o 10:25, Alonzo napisał:

Heat raczej i tak by go zatrudnili w nawet specjalnie dla niego stworzonym stanowisku jakby o to chodziło. 

Kasę i tak mu można dać pod stołem za te jego wszystkie zniżki pod stołem, jakby co. 

tak, tylko na specjalnie stworzonym stanowisku to zarobi pewnie max $100K, a jako zawodnik ze $2M., to jednak spora różnica.

Kasa pod stołem - mocno wątpię szczerze powiedziawszy. W czasie kariery to jeszcze (choć i w to wątpię), a po -  eeeee. Więc dlatego teraz wyciąga od nich kasę (bo później już nie będzie jak), bo to jednak fajna opcja grzać ławę, chodzić na treningi, odpowiedzialność żadna, grają od paru lat o nic, a 2 banieczki lepiej mieć niż nie mieć.

Ale nie wiem, nie zajmowałem się nigdy finansami w klubie NBA

Edytowane przez rw30
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
23 godziny temu, MVPrzemek napisał:

W związku z faktem że Ud zostaje na kolejny rok przypomniała mi się mega piosenka

Brachol kibicował tamtym Heat i to męczył ale nie mamy ściągniętego kawałka i chyba zniknął z YT.

MC Robak Udonis Haslem

Też niestety nie udało mi się znaleźć. Nagrywane w okolicach 2011.

Miał jeszcze kilka hitów z koszykówką.

Trzeba bezpośrednio do Robaka uderzać, może gdzieś wrzuci.

Edytowane przez dino
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki stary.

Ja jebe jakie to było dobre...

• Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gortat to jest mocna riposta tez bylo kozak.

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, MVPrzemek napisał:

Tak, jak pisał Dino :) 

18 godzin temu, rw30 napisał:

tak, tylko na specjalnie stworzonym stanowisku to zarobi pewnie max $100K, a jako zawodnik ze $2M., to jednak spora różnica.

Kasa pod stołem - mocno wątpię szczerze powiedziawszy. W czasie kariery to jeszcze (choć i w to wątpię), a po -  eeeee. Więc dlatego teraz wyciąga od nich kasę (bo później już nie będzie jak), bo to jednak fajna opcja grzać ławę, chodzić na treningi, odpowiedzialność żadna, grają od paru lat o nic, a 2 banieczki lepiej mieć niż nie mieć.

Ale nie wiem, nie zajmowałem się nigdy finansami w klubie NBA

Rola 14-15 gracza ogólnie jest znana. Tak, z pewnością Heat oddają mu choć część kasy zostawionej przez gracza przez te wszystkie lata, ale świadomość tego, że UD jednak może w każdej chwili wejść na boisko, że bierze normalny udział w treningach, jest z nimi w szatni przed i po każdym meczu będzie miała swoją wymowę. Drużynę przejmuje od tego sezonu Jimmy Butler, a tu w szatni trafia na 3 weteranów, którzy mu nie pozwolą zdominować szatni - Udonisa Haslema, Gorana Dragicia i Jamesa Johnsona. Minimum dla weterana dla legendy klubu, nie jest zbyt wygórowaną ceną za zwiększenie szans na właściwe relacje pomiędzy graczami poza boiskiem.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.08.2019 o 22:50, Chytruz napisał:

..

Gdzieś mi się przewinął Twój text o nabijaniu się z roli Haslema, ale nie mogę znaleźć. O co się Tobie rozchodzi z tym Haslemem bo kompletnie nie rozumiem? 

Właśnie go podpisali rezygnując dla niego z młodego gracza, mają hard cap na 14 graczy (nie mogą podpisać już 15go), w tym mają Okpale, Nunna, czy Robinsona, ale to są bardziej nadzieje na przyszłość, niż gracze na teraz. I w takiej sytuacji zamiast podpisać gracza, który będzie miał szansę znaleźć się w rotacji, podpisują Haslema. No to jest raczej koronny dowód na to, że jak ktoś kwestionuje rolę Haslema w Miami, to faktycznie g.. wie, zatem o co Tobie się tam rozchodziło przy tej parafrazie z Chicago? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Alonzo napisał:

Gdzieś mi się przewinął Twój text o nabijaniu się z roli Haslema, ale nie mogę znaleźć. O co się Tobie rozchodzi z tym Haslemem bo kompletnie nie rozumiem? 

Właśnie go podpisali rezygnując dla niego z młodego gracza, mają hard cap na 14 graczy (nie mogą podpisać już 15go), w tym mają Okpale, Nunna, czy Robinsona, ale to są bardziej nadzieje na przyszłość, niż gracze na teraz. I w takiej sytuacji zamiast podpisać gracza, który będzie miał szansę znaleźć się w rotacji, podpisują Haslema. No to jest raczej koronny dowód na to, że jak ktoś kwestionuje rolę Haslema w Miami, to faktycznie g.. wie, zatem o co Tobie się tam rozchodziło przy tej parafrazie z Chicago? 

W dniu 19.08.2019 o 08:38, Chytruz napisał:

Dla ciebie roles, dla Bulls legenda i wielki autorytet w szatni.

Z calym szacunkiem, g.... wiesz o Bulls.

W dniu 19.08.2019 o 08:57, Chytruz napisał:

Alonzo. Haslem.

Chyba o ten cytat chodzi.

Nie mogłeś go znaleźć bo przerzuciłem go do GSW z tematu Denver bo był śmietnik.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to już było wyżej, ale pomysł z wymianą w której w uproszczeniu do Heat trafiają Paul i Beal, a do Thunder Wall mi się podoba. Może to tylko offseasonowe nic nie znaczące plotki, ale ta kombinacja jest w stylu Pata. Do Wizards szłyby assety i spadające kontrakty. Kombinacja graczy oddanych dość dowolna - żeby się tylko ostała trójka - Winslow, Adebayo i Jones. Z pewnością w takim dealu musiałby iść Herro, a z innych graczy - Waiters i przynajmniej jeden z dwójki JJ i Olynyk, spadające kontrakty Dragicia i Leonarda pewnie też by zostały tu użyte w wymianie. Pytanie, czy Paul za Walla szliby 1:1, czy Heat odzyskaliby któryś ze swoich picków, gdyż jednak Wall za rok powinien wrócić do gry. 

Paul/Beal/Butler/Winslow/Adebayo + z ławki Jones i jeszcze jakieś uzupełnienia i Heat są w grze na Wschodzie, a Riles ma swój ostatni team walczący o Finały przed emeryturą.

Ogólnie do wyciągnięcia jest Love z Cavs, czy możliwe że Aldridge ze Spurs. Rynek FA za rok niespecjalnie obfituje w Gwiazdy, zatem Heat mogą nie chcieć czekać, bo i po co? 

Obaczymy czy i co tam się uda Patowi zdziałać.

• Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie byłbym tak rozrzutny, poza Winslowem i Adebayo jednak zostawiłbym tego Herro.

Olynyk i Waiters wygląda na fair deal za Beala.

To kombinacja w stylu Rilesa. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, BMF napisał:

Nie byłbym tak rozrzutny, poza Winslowem i Adebayo jednak zostawiłbym tego Herro.

Ja bym zatrzymał Olynyka, żeby go potem wymienić za Townsa.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Alonzo napisał:

Może to już było wyżej, ale pomysł z wymianą w której w uproszczeniu do Heat trafiają Paul i Beal, a do Thunder Wall mi się podoba. Może to tylko offseasonowe nic nie znaczące plotki, ale ta kombinacja jest w stylu Pata. Do Wizards szłyby assety i spadające kontrakty. Kombinacja graczy oddanych dość dowolna - żeby się tylko ostała trójka - Winslow, Adebayo i Jones. Z pewnością w takim dealu musiałby iść Herro, a z innych graczy - Waiters i przynajmniej jeden z dwójki JJ i Olynyk, spadające kontrakty Dragicia i Leonarda pewnie też by zostały tu użyte w wymianie. Pytanie, czy Paul za Walla szliby 1:1, czy Heat odzyskaliby któryś ze swoich picków, gdyż jednak Wall za rok powinien wrócić do gry. 

Paul/Beal/Butler/Winslow/Adebayo + z ławki Jones i jeszcze jakieś uzupełnienia i Heat są w grze na Wschodzie, a Riles ma swój ostatni team walczący o Finały przed emeryturą.

Ogólnie do wyciągnięcia jest Love z Cavs, czy możliwe że Aldridge ze Spurs. Rynek FA za rok niespecjalnie obfituje w Gwiazdy, zatem Heat mogą nie chcieć czekać, bo i po co? 

Obaczymy czy i co tam się uda Patowi zdziałać.

Co to za śmietnik chcesz z OKC robić? Walla z 4-letnim kontraktem upchać i jeszcze pick odzyskać? LoL. Grube LoL. Czyli do rok krótszego i mniejszego kontraktu CP3 w którym zostało 125M OKC miało by jeszcze pick oddawać i grzecznie przyjąć 171M Walla? 

Już widzę jak Presti leci na taką wymianę 1:1 i Brylantowemu w podzięce za złożoną propozycję oddaje jeszcze jego pick. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

West dorzuci jeszcze George'a na ławkę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, fajnie że sobie jaja robicie, ale ja dałem tylko zarys tradeu a nie jego dokładną rozpiskę. 

Całe offseason czytam na stronach związanych z Heat o różnych kombinacjach, ale jak tylko na tyle was stać na udanej zabawy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyobrażasz sobie pozyskanie Beala i oraz udział w wymianie Paul-Wall bez oddawania najciekawszych assetow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, BMF napisał:

bez jaj, przepłacony kontrakt i dobry roles za all-stara to powazna oferta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

Jak wyobrażasz sobie pozyskanie Beala i oraz udział w wymianie Paul-Wall bez oddawania najciekawszych assetow?

Wall za Paula, a z assetami może być różnie w zależności od ilości graczy i sumy kontraktów.

Dragic i Leonard to spadające kontrakty, przy czym Dragic to cały czas bardzo dobry gracz. 

Jak Beal nie podpisze extension, to i tak odejdzie w jakimś dealu, bo inaczej Wizards stracą go za free. 

Widzę Wall tu robi za forumową dżumę , a jeszcze przed kontuzją to był gracz top25-30. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Alonzo napisał:

Spoko, fajnie że sobie jaja robicie,

Alojz my sobie jaja robimy? :D

A ten post sprzed godziny to co to niby było? 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, polishllama69 napisał:

bez jaj, przepłacony kontrakt i dobry roles za all-stara to powazna oferta ?

jaja sobie robią :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, polishllama69 napisał:

bez jaj

wink, wink. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi