Skocz do zawartości

Miami Heat 2019/20


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, MVPrzemek napisał:

W związku z faktem że Ud zostaje na kolejny rok przypomniała mi się mega piosenka

Takie amatorskie ale fajne rapsy i chyba refren leciał tak

"To judonis haslem, to judonis haslem, to jest LeBron dżejms i judonis haslem"

Ktoś coś kojarzy? Jakiś link? Nie mogę znaleźć a bym posłuchał

Brachol kibicował tamtym Heat i to męczył ale nie mamy ściągniętego kawałka i chyba zniknął z YT.

Alonzo może Ty to masz (albo Ty to nagrales?)

MC Robak Udonis Haslem

Też niestety nie udało mi się znaleźć. Nagrywane w okolicach 2011.

Miał jeszcze kilka hitów z koszykówką.

Trzeba bezpośrednio do Robaka uderzać, może gdzieś wrzuci.

 

Edytowane przez dino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MVPrzemek napisał:

W związku z faktem że Ud zostaje na kolejny rok przypomniała mi się mega piosenka

Takie amatorskie ale fajne rapsy i chyba refren leciał tak

"To judonis haslem, to judonis haslem, to jest LeBron dżejms i judonis haslem"

Ktoś coś kojarzy? Jakiś link? Nie mogę znaleźć a bym posłuchał

Brachol kibicował tamtym Heat i to męczył ale nie mamy ściągniętego kawałka i chyba zniknął z YT.

Alonzo może Ty to masz (albo Ty to nagrales?)

Tak, jak pisał Dino :) 

18 godzin temu, rw30 napisał:

tak, tylko na specjalnie stworzonym stanowisku to zarobi pewnie max $100K, a jako zawodnik ze $2M., to jednak spora różnica.

Kasa pod stołem - mocno wątpię szczerze powiedziawszy. W czasie kariery to jeszcze (choć i w to wątpię), a po -  eeeee. Więc dlatego teraz wyciąga od nich kasę (bo później już nie będzie jak), bo to jednak fajna opcja grzać ławę, chodzić na treningi, odpowiedzialność żadna, grają od paru lat o nic, a 2 banieczki lepiej mieć niż nie mieć.

 

Ale nie wiem, nie zajmowałem się nigdy finansami w klubie NBA

 

Rola 14-15 gracza ogólnie jest znana. Tak, z pewnością Heat oddają mu choć część kasy zostawionej przez gracza przez te wszystkie lata, ale świadomość tego, że UD jednak może w każdej chwili wejść na boisko, że bierze normalny udział w treningach, jest z nimi w szatni przed i po każdym meczu będzie miała swoją wymowę. Drużynę przejmuje od tego sezonu Jimmy Butler, a tu w szatni trafia na 3 weteranów, którzy mu nie pozwolą zdominować szatni - Udonisa Haslema, Gorana Dragicia i Jamesa Johnsona. Minimum dla weterana dla legendy klubu, nie jest zbyt wygórowaną ceną za zwiększenie szans na właściwe relacje pomiędzy graczami poza boiskiem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.08.2019 o 22:50, Chytruz napisał:

..

Gdzieś mi się przewinął Twój text o nabijaniu się z roli Haslema, ale nie mogę znaleźć. O co się Tobie rozchodzi z tym Haslemem bo kompletnie nie rozumiem? 

Właśnie go podpisali rezygnując dla niego z młodego gracza, mają hard cap na 14 graczy (nie mogą podpisać już 15go), w tym mają Okpale, Nunna, czy Robinsona, ale to są bardziej nadzieje na przyszłość, niż gracze na teraz. I w takiej sytuacji zamiast podpisać gracza, który będzie miał szansę znaleźć się w rotacji, podpisują Haslema. No to jest raczej koronny dowód na to, że jak ktoś kwestionuje rolę Haslema w Miami, to faktycznie g.. wie, zatem o co Tobie się tam rozchodziło przy tej parafrazie z Chicago? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Alonzo napisał:

Gdzieś mi się przewinął Twój text o nabijaniu się z roli Haslema, ale nie mogę znaleźć. O co się Tobie rozchodzi z tym Haslemem bo kompletnie nie rozumiem? 

Właśnie go podpisali rezygnując dla niego z młodego gracza, mają hard cap na 14 graczy (nie mogą podpisać już 15go), w tym mają Okpale, Nunna, czy Robinsona, ale to są bardziej nadzieje na przyszłość, niż gracze na teraz. I w takiej sytuacji zamiast podpisać gracza, który będzie miał szansę znaleźć się w rotacji, podpisują Haslema. No to jest raczej koronny dowód na to, że jak ktoś kwestionuje rolę Haslema w Miami, to faktycznie g.. wie, zatem o co Tobie się tam rozchodziło przy tej parafrazie z Chicago? 

 

W dniu 19.08.2019 o 08:38, Chytruz napisał:

Dla ciebie roles, dla Bulls legenda i wielki autorytet w szatni.

Z calym szacunkiem, g.... wiesz o Bulls.

 

W dniu 19.08.2019 o 08:57, Chytruz napisał:

Alonzo. Haslem.

Chyba o ten cytat chodzi.

 

Nie mogłeś go znaleźć bo przerzuciłem go do GSW z tematu Denver bo był śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to już było wyżej, ale pomysł z wymianą w której w uproszczeniu do Heat trafiają Paul i Beal, a do Thunder Wall mi się podoba. Może to tylko offseasonowe nic nie znaczące plotki, ale ta kombinacja jest w stylu Pata. Do Wizards szłyby assety i spadające kontrakty. Kombinacja graczy oddanych dość dowolna - żeby się tylko ostała trójka - Winslow, Adebayo i Jones. Z pewnością w takim dealu musiałby iść Herro, a z innych graczy - Waiters i przynajmniej jeden z dwójki JJ i Olynyk, spadające kontrakty Dragicia i Leonarda pewnie też by zostały tu użyte w wymianie. Pytanie, czy Paul za Walla szliby 1:1, czy Heat odzyskaliby któryś ze swoich picków, gdyż jednak Wall za rok powinien wrócić do gry. 

Paul/Beal/Butler/Winslow/Adebayo + z ławki Jones i jeszcze jakieś uzupełnienia i Heat są w grze na Wschodzie, a Riles ma swój ostatni team walczący o Finały przed emeryturą.

Ogólnie do wyciągnięcia jest Love z Cavs, czy możliwe że Aldridge ze Spurs. Rynek FA za rok niespecjalnie obfituje w Gwiazdy, zatem Heat mogą nie chcieć czekać, bo i po co? 

Obaczymy czy i co tam się uda Patowi zdziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Alonzo napisał:

Może to już było wyżej, ale pomysł z wymianą w której w uproszczeniu do Heat trafiają Paul i Beal, a do Thunder Wall mi się podoba. Może to tylko offseasonowe nic nie znaczące plotki, ale ta kombinacja jest w stylu Pata. Do Wizards szłyby assety i spadające kontrakty. Kombinacja graczy oddanych dość dowolna - żeby się tylko ostała trójka - Winslow, Adebayo i Jones. Z pewnością w takim dealu musiałby iść Herro, a z innych graczy - Waiters i przynajmniej jeden z dwójki JJ i Olynyk, spadające kontrakty Dragicia i Leonarda pewnie też by zostały tu użyte w wymianie. Pytanie, czy Paul za Walla szliby 1:1, czy Heat odzyskaliby któryś ze swoich picków, gdyż jednak Wall za rok powinien wrócić do gry. 

Paul/Beal/Butler/Winslow/Adebayo + z ławki Jones i jeszcze jakieś uzupełnienia i Heat są w grze na Wschodzie, a Riles ma swój ostatni team walczący o Finały przed emeryturą.

Ogólnie do wyciągnięcia jest Love z Cavs, czy możliwe że Aldridge ze Spurs. Rynek FA za rok niespecjalnie obfituje w Gwiazdy, zatem Heat mogą nie chcieć czekać, bo i po co? 

Obaczymy czy i co tam się uda Patowi zdziałać.

Co to za śmietnik chcesz z OKC robić? Walla z 4-letnim kontraktem upchać i jeszcze pick odzyskać? LoL. Grube LoL. Czyli do rok krótszego i mniejszego kontraktu CP3 w którym zostało 125M OKC miało by jeszcze pick oddawać i grzecznie przyjąć 171M Walla? 

Już widzę jak Presti leci na taką wymianę 1:1 i Brylantowemu w podzięce za złożoną propozycję oddaje jeszcze jego pick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, BMF napisał:

Nie byłbym tak rozrzutny, poza Winslowem i Adebayo jednak zostawiłbym tego Herro.

Olynyk i Waiters wygląda na fair deal za Beala.

To kombinacja w stylu Rilesa. 

bez jaj, przepłacony kontrakt i dobry roles za all-stara to powazna oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Jak wyobrażasz sobie pozyskanie Beala i oraz udział w wymianie Paul-Wall bez oddawania najciekawszych assetow?

Wall za Paula, a z assetami może być różnie w zależności od ilości graczy i sumy kontraktów.

Dragic i Leonard to spadające kontrakty, przy czym Dragic to cały czas bardzo dobry gracz. 

Jak Beal nie podpisze extension, to i tak odejdzie w jakimś dealu, bo inaczej Wizards stracą go za free. 

 

Widzę Wall tu robi za forumową dżumę , a jeszcze przed kontuzją to był gracz top25-30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Lakers ze swoimi Ingramami i Ballami to jak mogli myśleć o podchodzeniu po Beala, gdzie k****, a Heat mieliby go wziąć bez oddania Adebayo czy Winslowa, piękne :) Waiters to taka wartość dla Wizards, że OKC powinni jeszcze oddawać pick przy wzięciu Walla za Paula, a co. Assety? Hierro, plus Dragić za Walla i Beala. Uh, nice humor z rana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na Miami Heat 2019/20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.