Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wrzucić gifa z tańczącą babą ale jeszcze ktoś pomyśli że cieszy mnie sytuacja w Rockets 😎

 

 

A poważnie to niezależnie od kłopotów na linii paul-harden wiadomo było że kontrakt Chrisa zaboli prędzej czy później z naciskiem na prędzej

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP to dobry rak i cwaniak. W sumie nie wiem, jak on może dalej być szefem tego związku zawodników. Wywalczył zapisy, z których teraz czerpie pełnymi garściami, wymusił transfer z Clippers i naciągnął Rockets na ogromny kontrakt po czym wyleciał tradycyjnie w najważniejszym momencie PO, teraz jak otworzyła się jakaś szansa na finał za rok, to rozpierniczy Rockets od środka. Nie dostaną w zamian ciekawego zwrotu, najlepiej chyba byłoby zrobić trade, którym szybko uwolnią dolary na FA (za rok?), schodząc z tej beznadziejnej umowy. 

Mu nie chodzi o żadne mistrzostwo, liczy dolary. Na wykupienie nie ma szans, na trade do kogoś z czołówki przy tym kontrakcie też nie.

Ma długą umowę, niech go wyślą na jakieś zadupie. Nie ma w jego przypadku mowy o podawaniu jakiegoś miejsca docelowego. Rockets powinni gadać z Jordanem, czy nie chce CP za s'n't Kemby, a samemu Walkerowi taki układ z Hardenem mógłby pasować (jeśli nie zechce do Lakers hehe). CP chyba nadal gra w butach Jordana? To by pasowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę jakoś bardzo bronić Paula, ale raz, nie budowałbym sobie narracji na podstawie przeciętnych rumorsów (tzn. może to prawda, może nie, ale raczej jakbym typował to nie, bo Paul to mały c***ek, ale debilem nie jest), a dwa - ja tam jestem wdzięczny, bo może Rockets zaczną grać inaczej w tej ofensywie faktycznie i w końcu będzie można odpalić streama z nadzieją na oglądanie normalnie grającej w koszykówkę ekipy. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zabawny zbieg okoliczności. Od krzyku Moreya wieszczącego rozprzedanie wszystkiego co się rusza niedługo minie miesiąc. Nic się nie stało w tym temacie, poza wywaleniem asystentów i cyrku z kontraktem dla Pringlesa.  W tym czasie GSW się konkretnie połamało i przekorny los - trzeci raz - daje im szansę na wejście do finałów. Niby wystarczy utrzymać skład/lekko go zmodyfikować i jazda. A teraz nagle, tak z czapy zaczynają napływać gówno doniesienia, że są kwasy w szatni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

CP to dobry rak i cwaniak. W sumie nie wiem, jak on może dalej być szefem tego związku zawodników. Wywalczył zapisy, z których teraz czerpie pełnymi garściami, wymusił transfer z Clippers i naciągnął Rockets na ogromny kontrakt po czym wyleciał tradycyjnie w najważniejszym momencie PO, teraz jak otworzyła się jakaś szansa na finał za rok, to rozpierniczy Rockets od środka. Nie dostaną w zamian ciekawego zwrotu, najlepiej chyba byłoby zrobić trade, którym szybko uwolnią dolary na FA (za rok?), schodząc z tej beznadziejnej umowy.

Jak naciągnął? Przecież on tego maxa dostał by wszędzie rok wcześniej. Poszedł Rockets na rękę robiąc opt-in, by Ci mogli go w ogóle pozyskać. Inaczej dalej byliby pewnie zespołem na maks II rundę, a nie drugą siłą ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Jak naciągnął? Przecież on tego maxa dostał by wszędzie rok wcześniej. Poszedł Rockets na rękę robiąc opt-in, by Ci mogli go w ogóle pozyskać. Inaczej dalej byliby pewnie zespołem na maks II rundę, a nie drugą siłą ligi.

Nie dostałby nawet 80% tego. Ale mówimy o poważnych managerach. Może jakiś idiota by się znalazł. 

Za to wiele ekip by go chciało w  okolicach 15 mil

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marceli73 napisał:

Za to wiele ekip by go chciało w  okolicach 15 mil

Powiedz mi, co tak Ciebie boli ten kontrakt Chrisa Paula?

Płacisz na niego? Czy jak?

Paul zrobił opt in dlatego mogli go wymienili z Clippers. W 2017 grał za 24 mln.

Lowry dostał 100/3 w 2017.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirwir napisał:

Powiedz mi, co tak Ciebie boli ten kontrakt Chrisa Paula?

Płacisz na niego? Czy jak?

Paul zrobił opt in dlatego mogli go wymienili z Clippers. W 2017 grał za 24 mln.

Lowry dostał 100/3 w 2017.

 

Bo dobrze  życzę Hardenowi a Paul i ten posrany management mu zmarnowali primę podpisując z tym kaleką umowę na 4 lat. Teraz dla Hardena jedyna szansa jakby jego wytradowali. 

Z drugiej strony jakby Paul nie był idiota to właściwie w następnym roku otwiera się okienko na mistrza ale każdy idiota ma to do siebie że wyskakuje ze swoimi mądrościami w niewłaściwym momencie.

Paul grał z Hardenem pod deAntonim rok na starym kontrakcie jak mu nie pasowało to nie powinien z nimi podpisywać w ogóle . Houstn na pewno by dobrze na tym wyszli

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Jak naciągnął? Przecież on tego maxa dostał by wszędzie rok wcześniej. Poszedł Rockets na rękę robiąc opt-in, by Ci mogli go w ogóle pozyskać. Inaczej dalej byliby pewnie zespołem na maks II rundę, a nie drugą siłą ligi.

W sumie to w tym roku juz znowu byli ekipa na 2ga runde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marceli73 napisał:

Bo dobrze  życzę Hardenowi a Paul i ten posrany management mu zmarnowali primę podpisując z tym kaleką umowę na 4 lat. Teraz dla Hardena jedyna szansa jakby jego wytradowali. 

Z drugiej strony jakby Paul nie był idiota to właściwie w następnym roku otwiera się okienko na mistrza ale każdy idiota ma to do siebie że wyskakuje ze swoimi mądrościami w niewłaściwym momencie.

Paul grał z Hardenem pod deAntonim rok na starym kontrakcie jak mu nie pasowało to nie powinien z nimi podpisywać w ogóle . Houstn na pewno by dobrze na tym wyszli

W ciągu ostatniego tygodnia realia NBA zmieniły się 3-krotnie.

1 Kontuzja Duranta sprawiła, że Warriors zaczęli się wydawać bardziej śmiertelni.

2 Kontuzja Klay-a sprawiła, że Warriors nie będą już taką potęgą jak byli.

3. Davis to Lakers. Buki widzą Lakers jako faworytów, ale  nowe zespoły Lebrona potrzebują trochę czasu by się zgrać. Zachód jest otwarty jak nie był od lat.

 

NBA to teraz sport 365 dni w roku. Media muszą generować treści i kliki, takie historie o tym, że Paul ma problem z Hardenem zostawia się na okres gdzie nie ma spotkań. Ona nie powstała w przeciągu ostatnich dni czy godzin była przygotowana od jakiegoś czasu. Dlatego podchodzę z dużym dystansem do tych doniesień.

Po przegranej w drugiej rundzie pojawiło się w Houston wielka zmiotka, która wymiotła asystentów (nie wiem na ile te działania były po to, żeby wykurzyć MDA, a na ile forma kozłów ofiarnych), w eter poszło info, że jest wyprzedaż garażowa. Ale zdarzył się ostatni tydzień i wiele się zmieniło i  z racji tego może warto jeszcze raz spróbować.

Harden jest super, ale jego ofensywa nie do końca działa w PO. W tym sezonie było blisko, ale za brakło. Może jednak warto spróbować czegoś innego.

Oczywiście Paul ma swoje wady, ale Harden także.

A jak wygląda Houston bez Paula w PO mieliśmy okazje się przekonać w 2016 ze Spurs.

Harden potrzebuje Paula, a Paul jego.

A Houston potrzebuje trochę bardziej złożonej ofensywy niż "Piłka do Hardena i jakoś to będzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wydaje mi się, że Rockets są mocniejsi niż Raptors.

ale wiadomo układ drabinki był inny i okazał się kluczowy.

Ja to widziałbym tak:
Rockets 2018 > Raptors 2019 > Rockets 2019

Rockets w 2019 to nie była ta sama drużyna co rok wcześniej w 2018.  Zresztą w trakcie sezonu grali też mniej przekonująco.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets to sie cholernie oslabili oddajac wszystkich graczy, ktorzy stanowile o sile 2nd unitu. M in. Arize.

Inna sprawa, że Krzysiu naprawdę nie grał zle. To wciąż bardzo mocny PG, niestety nie za tak absurdalna kasę.

One Man army nie ma racji bytu obecnie a jeśli dołożyć słabą grę tuzów jak Capela to znów z okna na tytuł zrobił się niesmaczek potegowany rumorsami.

Mocniejsi nie będą na pewno i w tym roku. Chociaz jakby doszło do finału z GSW z takim szpitalem bo byłoby 4-1/4-2 dla Hou. 

Jak na złość teraz im Lakersi zrobią psikusa. Biedny ten Broda. Frustracja poziom hard.

 

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2019 o 10:31, KeepItDirty napisał:

Rockets to sie cholernie oslabili oddajac wszystkich graczy, ktorzy stanowile o sile 2nd unitu. M in. Arize.

Coś w jakimś kościele dzwoni tylko nie wiadomo w jakim. Ariza nie został nigdzie oddany, tylko nie zaproponowali mu kasy jaką chciał(kilkanaście+ na kilka lat) i poszedł za 15 mln do Suns.

Biorąc pod uwagę jego lata i ostatni występ w G7 z Warriors i jego oszołamiającą skuteczność 0/12 z gry 0/9 za 3 to jakoś się nie dziwie, że nie dostał tego co chciał.

Zapomniałeś jeszcze dodać o Luc Mhah a Moute, który w poprzednim sezonie zagrał całe 4 spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Statystyki Chrisa Paula z Hardenem i bez Hardena przez ostatnie dwa sezony (per36):

Harden na parkiecie: 15.2 pts, 5.2 reb 6,5 ast, 56%TS

Harden poza parkietem: 24.6 pts, 6.4 reb 11.5 ast, 58.8%TS

Chodź, Russ, będzie fajnie.  

Btw. Paul jest bardzo niedoceniany, on nawet w tym sezonie miał per36 23-6-12 z + 6.6 on/off bez Hardena, i w sumie dopiero w playoffach dał trochę ciała. Z reguły jestem krytykiem jebania Hardena bez powodu i nie lubię c***ka CP3, ale trochę nie dziwię się frustracji Paula, jak nie zniechęci się do koszykówki to jeszcze ma w baku sporo do pokazania.

Ale wrzucam, bo to nie może się udać, a CP3 to przeciez nieporównywalnie lepszy fit niż Westbrook (mniejszy usage, dużo lepsza trójka, lepsza obrona).

Ja wiem, że to jebnie, rw30 (pewnie) wie, że to jebnie, Harden myśli, że nie jebnie. No zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.