Skocz do zawartości

beGM - player option [komentarze]


Cris155s

Rekomendowane odpowiedzi

Na usprawidliwienie eMeSa i Camby'ego to nie kierowali się dobrem zespołu tylko zawodników przy głosowaniu.

 

Ja wcielając się w agenta graczy radziłem minimalizację ryzyka, taki Baynes może liczyć na sypnięcie kasą ale co do graczy spoza top 250 to mam podejrzenie, że forumowi GMowie śledzą ich mniej dokładnie i mogą ich nawet przeoczyć przy zamykaniu składu

 

Czyli w razie czego mogę zmienić swoje głosy tak?

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego jak głosowali eMeS i Camby, ale to nie ma żadnego znaczenia. Po prostu nie wolno głosować na swoich.

 

Jak najbardziej można zmieniać głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka przemyśleń na ten trwającego głosowania:

 

1. Zauważyłem, że eMeS i Camby głosowali w sprawach własnych graczy. No chyba nie tak to ma wyglądać ;]

 

2. Niektórzy mam wrażenie, że nie rozumieją, że gracze, którzy mają do podjęcia PO w okolicach minimum, a dostawali w zeszłym roku regularne minuty i grali dobrze (Selden, Muscala, Cunningham, Miller albo Green) nie mają żadnego, absolutnie żadnego interesu, aby podjąć PO, ponieważ nie ma najmniejszego zagrożenia, że wypadną z ligi, na pewno ktoś w najgorszym wypadku da im minimum na następny rok, a istnieje też prawdopodobieństwo, że ktoś im da lepszą kasę.

 

3. Te głosowania na PO muszą pozostać jawne, po to, aby w razie czego móc edytować i komentować na bieżąco głosy [oczywiście nie każdy musi się zgadzać z tym, co wyżej napisałem ;]

 

W czym taki Selden jest lepszy od Isiah Taylora, któremu dałeś T?

 

Sam przykład Isiah Taylora pokazuje, że taki zawodnik nie może być pewny miejsca w lidze, skoro nawet ty Karpiu go pominąłeś.

 

Myślałem podobnie jak ty, ale potem doszedłem do wniosku, że to są nazwiska dla których minimum to jest maks stawka. Bardziej prawdopodobny jest casus Dinwiddie i tego, że ktoś go przeoczy kosztem Roy Hibbertów, Davidów Lee i Deronów Williamsów niż da lepszą kasę.

 

Mike Miller i Gerald Green ewidentnie powinni wziąć N, o tym już pisałem. Na temat Dante Cunninghama się nie wypowiadam, bo gra u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym taki Selden jest lepszy od Isiah Taylora, któremu dałeś T?

 

Sam przykład Isiah Taylora pokazuje, że taki zawodnik nie może być pewny miejsca w lidze, skoro nawet ty Karpiu go pominąłeś.

 

Myślałem podobnie jak ty, ale potem doszedłem do wniosku, że to są nazwiska dla których minimum to jest maks stawka. Bardziej prawdopodobny jest casus Dinwiddie i tego, że ktoś go przeoczy kosztem Roy Hibbertów, Davidów Lee i Deronów Williamsów niż da lepszą kasę.

 

Mike Miller i Gerald Green ewidentnie powinni wziąć N, o tym już pisałem. Na temat Dante Cunninghama się nie wypowiadam, bo gra u mnie.

 

Darius Miller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym taki Selden jest lepszy od Isiah Taylora, któremu dałeś T?

 

Sam przykład Isiah Taylora pokazuje, że taki zawodnik nie może być pewny miejsca w lidze, skoro nawet ty Karpiu go pominąłeś.

Źle zadałeś pytanie, ponieważ nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć czy Selden jest w ogóle lepszy, jednak na pewno pokazał pod koniec sezonu potencjał, który pozwala mieć nadzieję, że Selden będzie jeszcze miał niezłą karierę. Na pewno znajdzie się zespół, który będzie chciał go sprawdzić czy zrobi jeszcze jakiś postęp. W przypadku Taylora, zeszły sezon pokazał, że ciężko będzie mu na dłużej zagościć w NBA bez rzutu i nie widzę u niego żadnego skilla, który by to zrekompensował. Także Selden wg mnie jest osobą, której warto dać szansę, a Taylor raczej nie, dlatego głosowałem tak, a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taylor grał cały sezon w Hawks, a Selden wskoczył do rotacji nie tylko jak Grizzlies zaczęli tankować, ale też doszło parę kontuzji.

 

może Selden ma jakiś tam potencjał, ale zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest out z ligi lub kontrakt two-way niż szansa, że ktoś da mu chociaż 3mln za sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taylor grał cały sezon w Hawks, a Selden wskoczył do rotacji nie tylko jak Grizzlies zaczęli tankować, ale też doszło parę kontuzji.

 

może Selden ma jakiś tam potencjał, ale zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest out z ligi lub kontrakt two-way niż szansa, że ktoś da mu chociaż 3mln za sezon.

No i mieliśmy okazję podziwiać tego Taylora. Z Seldenem Ci się coś pochrzaniło, bo jak był zdrowy, to grał. Selden to zagadka, ale moim zdaniem ze sporą szansą na angaż w przyszłym roku choćby na kolejny kontrakt 1+1, typowy przypadek low risk-high reward, bo jeśli będzie zdrowy, to już pokazał, że może być w miarę produktywny (w przeciwieństwie do takiego Taylora), a ryzyko podpisania go jest niewielkie, bo zawsze można go zwolnić w razie kontuzji i ponieść niski koszt. Ale z tym Seldenem jak ktoś ma inne zdanie (np obawia się o swoje zdrowie i woli zostać rok tu, gdzie jest), to ja z tym nie mam problemu, choć uważam, że przynajmniej taki sam kontrakt dostanie bez większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została podjęta decyzja, że OKC wycofuje Kelleigo Olynyka z głosowania, by mieć okazje przekonać go do wypełnienia kontraktu.

Dobra decyzja, głównym powodem dla którego zagłosowałem za tym, że podejmie opcję ( chociaż przy tym nazwisku najdłużej się wahałem) jest fakt, że w rotacji w RL season miałeś na centrze Adamsa i Sabonisa, przez co Olynyk nie miałby aż tylu minut, by się odpowiednio wykazać. Myślę, że gdybyś przehandlował Sabonisa, mógłbyś przekonać więcej osób do tego, że Olynyk weźmie opcję. Mid level dostanie na pewno, ale miałby okazję na większe minuty i podbicie wartości w kolejnym okienku, gdzie powinno być trochę więcej kaski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
17 minut temu, january napisał:

 

Stosunek wolnych FA point guards do ekip potrzebujących takiego gracza jest niekorzystny dla Collisona. Nieopłacalne ryzyko w jego przypadku, bardzo wątpliwe by ktokolwiek mu pełne MLE rzucił, gdy poza topem PG (Irving, Walker, Bledsoe) będą też Rubio, Beverley, Rose, Morris, Satoransky, vanVleet czy T.Jones na FA

no miałem podobne przemyślenia, Collison wntej chwili można powiedzieć ten sam tier co Rubio, Beverley i FVV, ale czy dostanie 24/4 czy raczej bliżej 15/3 to nie mam pojęcia

chyba rzucę kostką albo jednak weźmie te opcję, kurde nie wiem poczekam jeszcze tutaj i na razie wpiszę znak zapytania

edit: jeszcze Horford nie jest taki oczywisty - niby kurde 30 mln ale spokojnie dostałby gwarantowane drugie tyle na 2-3 lata co biorąc pod uwagę wiek, injury risk i grę w Suns, którzy jeszcze są pewnie two years away każe się zastanowić nad tą decyzją, zwłaszcza, że w realu dużo się mówiło, że tej opcji nie podejmie jak będzie miał konkretną ofertę na stole

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem większość PO jakby to wyglądało wg mnie. Oczywiście kierowałem się dobrem graczy. Dirk, czy Melo wg mnie braliby kasę i dopiero wtedy ogłaszali ewentualnie zakończenie kariery. Pozostałych graczy opcję muszę jeszcze na spokojnie przemyśleć. Jeżeli Collison ma dostać kontrakt rozpoczynający się od 5mln$ to naturalnie zostaje, bo w przyszłym roku też dostanie podobny. Z Dragiciem poczekam na decyzje samego Gorana i zrobię tak jak on. Davis czy McGee też msze przemyśleć, bo te ich PO nie są wcale takie złe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Co Wy z tym Edem Davisem na tak? On miał bardzo udany sezon w Nets i na pewno szukałby większej kasy niż nędzne 3,5 mln$.

bo to backup big? może i topowy, ale jednak

w sumie też się zastanawiałem przy nim, ale tylko przez sekundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, january napisał:

Co Wy z tym Edem Davisem na tak? On miał bardzo udany sezon w Nets i na pewno szukałby większej kasy niż nędzne 3,5 mln$.

Zgadzam się - przy nim bez zastanowienia dałem "N-kę". U mnie największy problem sprawili Gay i Powell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy Gay jest w dalszym zainteresowaniu spurs i jeżeli wam to Pomoże to chciałbym aby skorzystał z opcji bo w następne lato mimo wszystko zaproponuje mu nowy ostatni kontrakt. 

Klub ma obecnie sporo RFA i Rudiemu dano do zrozumienia ze przyjęcie PO pomoże klubowi w budowaniu składu 

bardzo chcemy go ponownie i jego szybka decyzja może pomoc. 

Potencjalny powrót Brogdona i rozwój Murraya pokazuje ze to dobry kierunek a bardzo emocjonująca seria z Rakietami rozbudziła apetyty. 

Mimo porażki nastroje są doskonale i zespół czeka już na nowy sezon. 

 

# Rudy STAY #

Klub pokazał ze bardzo zależało na wzmocnieniach i ściągnięto Gaya za Aminu biorąc niestety kontrakt Melo. 

To pokazanie ze zaryzykowano i zyskano sportowo. Kosztem finansów co wiecie ze w mojej sytuacji było trudne 

 

spurs swoim zawodnikom pokazuje ze chce w nich inwestować i nie będzie w lato składać zawyżonych ofert dla FA dając do zrozumienia ze priorytetem są władni RFA oraz wspomniany Gay 

Rudy Gay jest zachwycony trenerem rzutowym który już pracuje nad rzutem z dystansu który rok temu był najlepszy w karierze. 

Warto rozważyć ciągłość rozwoju. 

Rudy stay 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problematyczny ten Collison. Z jednej strony tylko 9mln za takiego gracza wydaje się stealem. Z drugiej strony kolejny rok na FA dostaje tylko roczne kontrakty. Ciężko stwierdzić kto w Niego zainwestuje, ze względu na wiek u Nas długiej umowy nie dostanie. Te 9mln to taki wróbel w garści z jego perspektywy.

Na miejscu cvbe bym się cieszył z takiej decyzji, bo to powinno być potencjalnie dobre trade value.

Skoro lepszy Ed Davis budzi dla niektórych wątpliwości, no to McGee biorący opcje powinien być no brainerem. Nie ma rynku na takich słabych centrów, a będzie na FA na tej pozycji kilka fajnych nazwisk jako potencjalny backup. Raczej więcej jak te 5mln mu nikt nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.