Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Eld napisał:

Ty weź Ty już nic nie pisz. Walla nam życzyć?

To nie chodzi czy wam życzę, czy nie.

Faktem jest, że dookoła Westbrooka nie da się zbudować zespołu, który może coś ugrać (a przynajmniej Presti nie potrafi).

Kontrakt Russella będzie się robił coraz gorszy, a kontrakt Walla już jest zły i przy tym swapie pewnie doszły by jakieś assety i za kilka lat OKC mogli by coś znowu ugrać, wyciągając z draftu  nowychDurantów, Hardenów i Ibaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirwir napisał:

To nie chodzi czy wam życzę, czy nie.

Faktem jest, że dookoła Westbrooka nie da się zbudować zespołu, który może coś ugrać (a przynajmniej Presti nie potrafi).

Kontrakt Russella będzie się robił coraz gorszy, a kontrakt Walla już jest zły i przy tym swapie pewnie doszły by jakieś assety i za kilka lat OKC mogli by coś znowu ugrać, wyciągając z draftu  nowychDurantów, Hardenów i Ibaków.

Patrząc od strony zyskania czegoś na wymianie, spoko. Ale szanse na to są iluzoryczne gdyż, ponieważ, zatem RW to twarz organizacji. OKC ma rewelacyjną publikę. Muszą mieć jakiś magnes aby chcieli dalej przychodzić a nie Fergusona, Nadera czy Diallo. Amerykanie są zakochani w rekrodach, statach a nikt ich tyle nie zapewni co triple dobule Westbrook.

Zresztą jego kontrakt to fajny salary filler, bo Adams wciąż jest młody a co za tym idzie gdzieś w Lutym do pchnięcia z zyskiem jak będzie grał tak jak w zeszłym roku do all-star.

Jedyna nadzieja w tym momencie to to co piszesz. OKC umie w drafty więc te picki są milusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhhh

Nie wie ktoś może od kiedy Steven Adams pisze się Paul George? No cóż szkoda bardzo, liczyłem że już jak Kawhi dołączy do Clippers to będzie tam sam z tą młodą fajną ekipą. Ale niestety tak się nie stało, dobrze że udało się uchować trade request PG w ciszy przed mediami. Żałuję że nie udało nam się zobaczyć duetu Russ-PG obudowanych shooterami ale teraz pozostanie tylko niedosyt. Żal mi teraz w tym wszystkim Russa i już pomijając cały ten aspekt czy to przez niego czy też nie to grać z tyloma świetnymi zawodnikami i żeby to się tak zawsze kończyło. Ten offseason zaczął się, trwał i skończył nie tak jak bym chciał i nie tak jak tego oczekiwałem. Pozostaje liczyć że Presti wykombinuje kolejnego All Stara. In Presti I Trust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, TripylDabyl napisał:

Ehhhhhh

Nie wie ktoś może od kiedy Steven Adams pisze się Paul George? No cóż szkoda bardzo, liczyłem że już jak Kawhi dołączy do Clippers to będzie tam sam z tą młodą fajną ekipą. Ale niestety tak się nie stało, dobrze że udało się uchować trade request PG w ciszy przed mediami. Żałuję że nie udało nam się zobaczyć duetu Russ-PG obudowanych shooterami ale teraz pozostanie tylko niedosyt. Żal mi teraz w tym wszystkim Russa i już pomijając cały ten aspekt czy to przez niego czy też nie to grać z tyloma świetnymi zawodnikami i żeby to się tak zawsze kończyło. Ten offseason zaczął się, trwał i skończył nie tak jak bym chciał i nie tak jak tego oczekiwałem. Pozostaje liczyć że Presti wykombinuje kolejnego All Stara. In Presti I Trust

Jaki trade request? O czym prawisz wać Pan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Jaki trade request? O czym prawisz wać Pan?

Podobno Kawhi od 3 dni pisał do PG i namówił go na wspólne granie w Clippers. Ten poszedł do Prestiego i powiedział ,że mają go natychmiast wymienić do Clippers. Clippers byli gotowi i złozyli oferte czy jakoś tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Jaki trade request? O czym prawisz wać Pan?

Chyba Woj. o tym pisał. Poza tym co się dziwisz? Każdy widzi jak gra West. To było dziwne, że PG w ogóle zdecydował się żeby zostać w OKC. Choć może już od dawna był ugadany z KL i chciał tylko gdzieś przezimować :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili przyszło mi do głowy Miami ( Dragić plus filler) ale cś czuje że JB nie byłby z tego powodu happy i bardziej pasuje mi Bulls lub Knicks. Knicks bierze Westbrooka podpisuje COusinsa i ma swoje dwie gwiazdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koszulki by się sprzedawały a o to finalnie chodzi dolanowi

 

Na szczęście w tej konkretnej sytuacji Bulls mają największego sknerę za właściciela w lidze więc kasy na Russella nie wyłoży 🙃 (pierwszy raz w życiu chyba się z tego cieszę)

 

Poza tym mają plan ograć młodych i nie wydaje mi się żeby teraz mieli iść w RW0, bo w Bialym Koby widzą przyszlosc

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda co @ely3 i @tweedy piszą, że George rzucił trade request to tylko świadczy o tym, kim naprawdę, albo inaczej - jak wielkim dupkiem jest Westbrook. Aż mi szacunek do Duranta z -100 na skali wzrósł do -99 że wytrzymał z nim tyle lat a PG13 tylko 2.

Kurde, może rzeczywiście Knicks by się na niego złapali? Było by cudownie zrobić rebuliding z taką masą picków. Zostawcie mi tylko Granta pls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten artykuł który sporo wyjaśnia w tej kwestii. Dla tych bardziej leniwych, PG uznał że szansa gry w LA może się już nie nadarzyć tym bardziej u boku takiego gracza jak Kawhi. Samą decyzję podjął w parę dni i główną rolę w rekrutacji odegrał Kawhi który znowu pokazuje że mamy o nim błędne wyobrażenie. Nie małą rolę przy tej decyzji odegrały zapewne wyniki OKC (moje domysły) w ostatnich dwóch latach ale odpuściłbym sobie taką tendencyjną krytykę Russa. Paul George miał też swój udział w tych 1st Round Exit. Rok temu był robiony przez Inglesa i Mitchella, a w gamę 6 miał 12,5%FG przy 16 rzutach, zaś w tym roku w clutch w Game 5 zepsuł dwa wolne i całą serię miał problem z kryciem CJa czy w ataku z Harklessem. Wiadomo, kontuzja ale mógł pokazać sporo więcej. Lecz i tak największym problemem OKC w ostatnich latach nie był Russ czy PG ale głębia składu a raczej jej brak oraz brak shooterów. Kończąc wywód, nie staram się ubóstwiać Russa ale nie obwiniajmy go o wszystkie niepowodzenia Oklahomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Nie wszystkie. Brak mózgu i ego zamiast niego. O to go obwiniamy. Raczej. Brak rzutu i kretynski stat paddering to tylko dodatek. 

I o ile te argumenty rozumiem i się z nimi po części zgadzam to nie jest to wymieniane jako przyczyny odejścia KD czy PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, TripylDabyl napisał:

 

ten artykuł ładnie pokazuje, że w NBA zwykle chodzi o to, czego ktoś chce, a nie czego nie chce. no chyba że ktoś uważa, iż Durant nie chciał grać z Leonardem...

poza tym niedoceniane są szczegóły jak ten: "Presti was negotiating with his former protégé, Clippers general manager Michael Winger."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.