Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

2 graczy z top30 i jeden top50 to taki powszechny zestaw na support?

Tych dwóch to CP i Gallo + Adams?

Jeśli tak to respect.

-----------------

Schroeder z nagrodą six man of the year, czy jednak ktoś z dwójki Clippersowskiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Tych dwóch to CP i Gallo + Adams?

Jeśli tak to respect.

-----------------

Schroeder z nagrodą six man of the year, czy jednak ktoś z dwójki Clippersowskiej? 

sam by Paul tego nie pociągnął, Adams to jednak top grajek na swojej pozycji, Galo jak żyje jest często rewelacyjny, no i jest SGA plus Schreoder czyli utalentowana młodzież co to jeszcze chce się jej biegać, czyli ogólnie jest ten suport wcale nie taki tragiczny, co oczywiście nie zmienia faktu, że tak jak piszecie Paul sobie legacy podreperuje, czy może ugruntuje bardziej by pasowało. Co w zasadzie jest śmieszne bo przed sezonem ile było gadania czy mu się w ogóle grać będzie chciało w tym OKC itp. a tutaj proszę, jeszcze się okaże za te x lat, że ludzie najbardziej będą go chwalić za to co gra właśnie teraz. Ogólnie wielki szacun, Conley mógłby brać przykład :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

Co w zasadzie jest śmieszne bo przed sezonem ile było gadania czy mu się w ogóle grać będzie chciało w tym OKC itp. a tutaj proszę, jeszcze się okaże za te x lat, że ludzie najbardziej będą go chwalić za to co gra właśnie teraz. 

Chyba nawet sam to pisałem, a tu taki psikus.

Nie żebym narzekał.

Z innej beczki. Tak typowało prawie 40 luda na naszym forum:

Zachód.jpg

Znafcy ;) ( sam dałem OKC na 15 ). I co najlepsze. Tylko jedna osoba z naszego forum typowała Thunder w play-offs i był tą osobą... @ttr

I tak, wiem że w nazwie Blazers jest błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Chyba nawet sam to pisałem, a tu taki psikus.

Nie żebym narzekał.

Z innej beczki. Tak typowało prawie 40 luda na naszym forum:

Zachód.jpg

Znafcy ;) ( sam dałem OKC na 15 ). I co najlepsze. Tylko jedna osoba z naszego forum typowała Thunder w play-offs i był tą osobą... @ttr

I tak, wiem że w nazwie Blazers jest błąd.

nie, jak się okazało jednak w ich nazwie nie ma błędu :P z tego wynika że Grizz to jeszcze większa sensacja, ja tam nie typowałem, ale mogę sobie przypisać, że pisałem iż mogą in+ wielu zaskoczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

2 graczy z top30 i jeden top50 to taki powszechny zestaw na support?

ilu masz graczy w top30?

Bo coś mi nie pasuje 😕

2 godziny temu, Eld napisał:

Chyba nawet sam to pisałem, a tu taki psikus.

Nie żebym narzekał.

Z innej beczki. Tak typowało prawie 40 luda na naszym forum:

Zachód.jpg

Znafcy ;) ( sam dałem OKC na 15 ). I co najlepsze. Tylko jedna osoba z naszego forum typowała Thunder w play-offs i był tą osobą... @ttr

I tak, wiem że w nazwie Blazers jest błąd.

tylko że w momencie typowania raczej powszechna była wersja, że CP3 pchną gdzieś dalej i pójdą w ostry tank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

Nie jestem fanem Paula, ale dla mnie to on sobie tym sezonem ladnie boostuje legacy.

Kolezka w zasadzie robi po cichu to co Westbrook w MVP sezonie :)

mi tam pasuje wersja, że opluwa legacy pewnego dzb4n4 :D 

aczkolwiek jestem fanem tego, że robi to bez napinki, bez "pomocy" i z dużą klasą zaciąga Thunder tam gdzie byli kiedy walczyli o wpierdol w pierwszej rundzie 

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mając w formie Gallo, SGA i Adamsa ciężko być w sumie średniakiem

narracje przed sezonem były zupełnie inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, polishllama69 napisał:

mi tam pasuje wersja, że opluwa legacy pewnego dzb4n4 :D 

Paul boostuje legacy z perspektywy ludzi, którzy go oceniali przez pryzmat ,,nigdy nie zrobił WCF/finałów'' - teraz wszyscy wiedzą, że Paul jest past prime, a swoją karierę tak naprawdę przegrał, więc mogą po fakcie nawet docenić jak dobry był w prime, skoro grając na 60-70% dawnej formy, w wieku 35 lat w 15. sezonie wciąż ma impakt gracza z ~top20 ligi. Ale takie już uroki winning bias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Paul boostuje legacy z perspektywy ludzi, którzy go oceniali przez pryzmat ,,nigdy nie zrobił WCF/finałów'' - teraz wszyscy wiedzą, że Paul jest past prime, a swoją karierę tak naprawdę przegrał, więc mogą po fakcie nawet docenić jak dobry był w prime, skoro grając na 60-70% dawnej formy, w wieku 35 lat w 15. sezonie wciąż ma impakt gracza z ~top20 ligi. Ale takie już uroki winning bias.

fakt, że Paul jest postacią tragiczną jest chyba oczywisty, ale dla jego legacy wszystko w tym sezonie się układa bardzo dobrze, bo najlepsi teammates mając ledwo 30 lat są już dawno po drugiej stronie rzeki a sam Paul rozgrywa kolejną wybitną kampanię. Szkoda tylko, że tego Crawforda czas nie potrafił tak wyjaśnić (niby był najgorszym graczem Phoenix, ale nikt na to nie zwracał uwagi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 12:46, lorak napisał:

Paul to profesor

Dokładnie to samo chciałem napisać po meczu z DEN. 

14 godzin temu, Eld napisał:

Schroeder z nagrodą six man of the year, czy jednak ktoś z dwójki Clippersowskiej? 

Dennis naprawdę gra efektywnie w tym sezonie, chyba pierwszy raz w karierze, więc raczej jego bym widział - choc moim faworytem jest De'Anthony Melton! Może to zabrzmi dziwnie, ale jeśli MEM wejdą do PO - to tylko dzięki niemu! Normalnie nowy Andre Igoudala! 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.