Skocz do zawartości
Eld

Oklahoma City Thunder 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

zabrałeś mi przyjemność z poprzedniego roku to daj napisać o Hawks, chyba że masz wizję to wtedy ez :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, polishllama69 napisał:

zabrałeś mi przyjemność z poprzedniego roku to daj napisać o Hawks, chyba że masz wizję to wtedy ez :D 

Hawks zrobili się sexy dzięki Trae. Już mi się coś tam kiełkowało w głowie ale działaj śmiało :).

Jeszcze z "hot" teamów ciekawe kto się o Wizzards pokusi. Nie potrafię od nas ani jednego ich kibica wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Eld napisał:

Hawks zrobili się sexy dzięki Trae. Już mi się coś tam kiełkowało w głowie ale działaj śmiało :).

Jeszcze z "hot" teamów ciekawe kto się o Wizzards pokusi. Nie potrafię od nas ani jednego ich kibica wymienić.

może w tydzień się wyrobię :D bo teraz to trochę obowiązków a potem w weekend mniejsze odcięcie sie od neta, ale mam kilka koncepcji, jeszcze mi Memphis po głowie chodzi 

ja należę do obrońców Trae od dłuższego czasu także podstawy są :D

Edytowane przez polishllama69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może by tak Wall z Westbrickiem się zamienili klubami - nowe otoczenie to ich ostatnia szansa ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przewiduje kolejna niesamowita kampanie Westbrooka z Tribyl Dabyl.

Tysiace ujec kamer George'a jak odwraca glowe, gdy zolw tanczy z pilka na polowie I wali airballe.

Oczami widze jak Brick kontuzjuje George w walce o ta ostatnia brakujaca zbiorke.

I oczywiscie oklep w 1 rundzie.

Oklahoma takie piekne miasto. Dawac juz te Seattle!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, dannygd napisał:

A może by tak Wall z Westbrickiem się zamienili klubami - nowe otoczenie to ich ostatnia szansa ;))

Dziękuję ale nie. Zdecydowanie nie. Wall po achillesie i 1,5 roku przerwy może wrócić niczym Kemp po lockoucie. 

Mam tylko jeden pomysł gdzie RW mógł by chcieć iść. 

Knicks. Oj tam z tymi TD by pasował jak ulał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Eld napisał:

Dziękuję ale nie. Zdecydowanie nie. Wall po achillesie i 1,5 roku przerwy może wrócić niczym Kemp po lockoucie. 

To był oczywiście żartobliwy pomysł, bo chyba nikt w lidze (no może poza NYK) by go nie zaryzykował ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, Eld napisał:

Jeszcze z "hot" teamów ciekawe kto się o Wizzards pokusi. Nie potrafię od nas ani jednego ich kibica wymienić

W zeszłym roku ja zakładałem, to i w tym roku chętnie się podejmę, tylko może na nieco późniejszym etapie. Teraz przed draftem to trochę wróżenie z fusów, bo zawsze może wyskoczyć ktoś z ofertą za Beala i całe wprowadzenie pójdzie do kosza :P

Edytowane przez Hoolifan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem coś od siebie dodać ale po pierwsze mi się nie chciało, a po drugie to mógłbym się pod postem "wstępnym" podpisać bo jest świetny. Ale no cóż skrobnę sobie coś swym Westbrookowofanboyowskim piórem. Ja nadal wierzę w projekt PG-Russ choć coraz mniej. Zabrakło w tym sezonie zwłaszcza głębi składu i zdrowia. Liderzy też oczywiście dodali swoje w ostatnim akcie upadku, bo PGego o ile trochę rekompensuje kontuzja barku to i tak nie trafienie osobistych, słaba obrona CJa i ogół formy nie przystoi takiemu graczowi. Russ natomiast nihil novi, bo czegóż innego można było spodziewać gdy na niego spadła odpowiedzialność rzutowa. Poza tym kreował dobre okazje Adamsowi i reszcie ale Ci uznali że ich nie będą wykorzystywali. I mimo że, go broniłem bo imo ilość krytyki jaka na niego spadła była przesadzona to nie mogę powiedzieć że zagrał dobrze, bo zagrał bardzo słabo. Szkoda serii z Portland bo mieliśmy potencjał by ich pokonać no ale to oni wycisnęli z siebie więcej i wygrali lepsi. Niestety😀. Kolejna sprawa to Billy Donovan, który popełnił wiele błędów w tej serii. W ataku brakowało pomysłu. Jakiegokolwiek. Natomiast w obronie za decyzje by George bronił McColluma podczas gdy Russ krył Harklessa i Turnera, bądź o kryciu Lillarda kim się da no to ma u mnie dużego minusa. Pytanie czy bylibyśmy w stanie znaleźć kogoś lepszego? Nwm. Natomiast na mojej liście nadziei obok zmiany sponsora na koszulkach, znajdzie się stalowe zdrowie Russa i PG, shooterzy na ławkę, Adams który albo zacznie rzucać albo lepiej bronić, ciągły rozwój Granta, nie zardzewiały Roberson, dobry draft, jakaś wymiana w wykonaniu Prestiego + zatrzymanie Noela. Jak widać wszystko realne i prawdopodobne.

P.S. Odnośnie kontraktu Russa, pamiętajmy o kontrakcie CP3. #ostatnizwierzącychwnr0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem święcie przekonany i niczym Vice dał bym sobie za to rękę uciąć, że gdyby Kevin Durant został w Oklahomie to by dziś w nocy nie zerwał achillesa.

Skąd taka pewność? Po prostu nie grał by w finałach z Westbrookiem u boku.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.06.2019 o 22:47, Eld napisał:

Jestem święcie przekonany i niczym Vice dał bym sobie za to rękę uciąć, że gdyby Kevin Durant został w Oklahomie to by dziś w nocy nie zerwał achillesa.

Skąd taka pewność? Po prostu nie grał by w finałach z Westbrookiem u boku.

zawsze możnaby pozbyć się Westbrooka XDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paul George miał grubo z tym barkiem. Przeszedł już dwie operacje i nie ma podobno najmniejszych szans aby sie wykurował na sierpień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że nadaje się do działu "Ile razy mam Ci mówić, atakujemy na tamten kosz", ale to jest po prostu za piękne i chcę to sobie zostawić tutaj :).

• Like 2
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to odpaliłem to akurat leciało u mnie w domu "Praise you" Fatboy Slima, idealnie pasuje 😂

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

65085747_2313027465448374_84773654748567

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 27.06.2019 o 23:19, Eld napisał:

65085747_2313027465448374_84773654748567

Ironia mam rozumieć?

Z innej beczki - tracimy Noela i zastanawiam się co dalej. Fajnie byłoby gdyby Sam zaczął handlować Adamsem, co będzie trudne, ale po coś dostaliśmy od życia nadzieję. Nerlens będzie łakomym kąskiem na rynku wolnych agentów i aż się prosi by Kings/Hawks zaoferowali coś Noelowi.

Do tego Morris raczej nie zostanie co stawia nas w okropnej sytuacji, bo o ile obecna S5 jest do przełknięcia, to ławka wygląda dramatycznie, bez ruchów się nie obejdzie. Na dobrą sprawę to trzeba handlować połową składu, do tego to raczej my jesteśmy w sytuacji w której musimy dopłacać, a nie mamy zbytnio czym. Nasz draftowy wybór nie jest sprawdzony na akademickich parkietach, Ferguson jest dziwnym prospektem, niby rozwijającym się, ale i tak jego rynkowa wartość stoi na niskim poziomie, a Diallo nie jest w żadnym stopniu ciekawy. Super sezon się zapowiada (całkiem poważnie, jestem ciekaw co wykombinuje Presti, a jak takie trudy zniesie drużyna)

Ogólnie to wszystkie domysły wymian brzmią jak abstrakcja, nie mam pojęcia co musiałoby się stać by udało się pozbyć (tak, to brzmi brutalnie, ale zapewniam, że jest adekwatne do sytuacji) Niemca, mojego kochanego i zarazem znienawidzonego Robersona (którego bardzo szkoda), Adamsa (tak wiem wszyscy go kochamy, ale najwidoczniej już czas) i Russa (nadziejo stań się faktem).

PS: z PG to śmierdząca sprawa. Niby na Blazers był gotowy, z drugiej strony widać było, że nie. Później informacja o tym, że opuści campy przedsezonowe. Nie chcę źle wróżyć, ale to wygląda na ciężki sezon dla naszego MVP.

PS 2: dzięki ELD za założenie tematu, nawet przez chwilę nie pomyślałem by działać w tej materii, a generalnie to nie widziałem, że został utworzony. No i klawe to otwarcie było (jest).

Edytowane przez Eryko
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielu pewnie umknęło, ale podpisaliśmy Mike Muscalę, ale brak jeszcze infa o wysokości kontraktu. Nie mniej na pewno nie więcej niż tax payer MLE, czyli jakieś 5,7M/rok.

Dodatkowo Noel poprosił OKC o czas do namysłu bo dostał od nich jakąś propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muscala to za PPata?  Bo kompletnie się gubię w ich pomysłach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi