Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Pomylili się grubo z tym roosterem. Ale jeśli z tych weteranów / odpadów / zasysaczy posiadań / nieudaczników/ wapna do zaorania .......... tu wpisz co chcesz, bez czystych i brudnych skili i bez wykucia talentu w żelazie i skale, potem, krwią i łzami na treningach, będą jakieś picki , nawet 2 rundowe po 15 grudnia , to czy będzie to jakieś pocieszenie ? Bo to czy ten sezon zakończy się z 15 wygranymi czy z 30 to już chyba nie ma znaczenia, skoro i tak pokazali całej lidze w pierwszych 21 meczach sezonu, że się ośmieszyli tym latem, w jakimś stopniu ładując kasę w tylu rolesów. Całe  podsumowanie poczeka do końca sezonu. Mills , Perry , Fizdele'a ze swoimi genialnymi 4 kwartami , ta trójca,  trudno winić za wszystko Dolana. Minuty dla młodych się znajdą, jak zaczną wymieniać ten szrot. 

Chciałem zobaczyć walkę i w zasadzie zobaczyłem w kilku meczach, szkoda ze do 3 kwarty, bo na 4rtą nie wychodzili...

Jeśli ktoś zacznie pi*****ić o mentality i o "dogach" w następne lato, to chyba zacznę szukać synów po lidze, bo już tego drugi raz nie zniese... 

Franek przynajmniej pokazał, że coś potrafi w ataku, może to być jeden z niewielu pozytywów tego gówno sezonu + Barrett oczywiście. 

Według mnie u Dolanów jest grubsza rozkmina i nie jest to tylko kwestia wyjebania Fizdele'a i umycia rąk na chwilę przez M&P. Wcale bym się nie zdziwił, jakby decyzja o zwolnieniu go, już dawno leżała na biurku u Dolana, a on zwyczajniej na razie tego nie akceptuje, bo w swojej oczywistej nieudolności, w byciu właścicielem Knicks i prowadzenia tej organizacji, pod względem sukcesów sportowych, może coś zaczyna mu świtać i widzi, że to nie jest tylko kwestia pozbycia się naszego geniusza Crunch Time, tylko coś więcej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, polishllama69 napisał:

na co podmieniamy teraz Zion ? Anthony Edwards ?

Właśnie ostatnio żeśmy z Januszami wspominali, jak knicksowy fanbase tankował po Chrisa Tafta, było to 14 lat temu. Po drodze był chyba jeszcze Mayo, potem John Wall, Zion i teraz czem prędzej trzeba brać następnego na wczoraj.

Ciekawe jak będzie się nazywał koleś, po którego będą tankować za 10 lat. Pewnie jakiś De'Vonteydray Jones-Robinson IV, rocznik 2011.

 

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Chytruz napisał:

Właśnie ostatnio żeśmy z Januszami wspominali, jak knicksowy fanbase tankował po Chrisa Tafta, było to 14 lat temu. Po drodze był chyba jeszcze Mayo, potem John Wall, Zion i teraz czem prędzej trzeba brać następnego na wczoraj.

Ciekawe jak będzie się nazywał koleś, po którego będą tankować za 10 lat. Pewnie jakiś De'Vonteydray Jones-Robinson IV, rocznik 2011.

 

Knicks nie mieli nawet swojego picku kiedy Wall był wybierany w drafcie (oddali go Suns za Marbury'ego) więc chyba coś Ci się pomyliło. Z OJ Mayo nie pamiętam, ale skończyło się na Gallinarim, który w sumie miał od niego lepszą karierę.

Wiadomo, że Knicks to pośmiewisko ostatnich 20 lat, ale w drafcie poza nielicznymi wyjątkami wybierali całkiem dobrze.

Tak jak napisałem wcześniej - przekleństwem Knicks jest to, że nie chcą przeprowadzić planu full rebuild i potankować za 2 czy 3 sezony z rzędu. Zamiast tego wolą wykonywać nerwowe ruchy, podpisywać pseudo gwiazdy i w konsekwencji dostać zespół za słaby na PO (w najlepszym wypadku first round exit jak za Amare) i za silny na top 5 pick. Nawet Porzingisa dostaliśmy tylko dlatego, że Melo złapał kontuzję i nie było innego wyjścia niż tankowanie na pełnej.

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, camby23 napisał:

Knicks nie mieli nawet swojego picku kiedy Wall był wybierany w drafcie (oddali go Suns za Marbury'ego) więc chyba coś Ci się pomyliło

Możliwe, nie byłem pewny czy tam Mayo czy Wall się przewinął.

18 minut temu, camby23 napisał:

Wiadomo, że Knicks to pośmiewisko ostatnich 20 lat, ale w drafcie poza nielicznymi wyjątkami wybierali całkiem dobrze.

Nigdzie nie napisałem, że nie. Bardziej chodzi mi o to, że mijają lata i dekady, a kibice wciąż muszą poprawiać sobie samopoczucie wizualizacjami lepszego życia "po drafcie". Rzecz gustu czy to lepiej czy gorzej niż kibicować Detroit i zamiast tych marzeń móc walczyć o 35W co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pacers on Saturday" 🤣🤣🤣   bardzo wymowny komentarz do meczu z Denver.

A jeszcze lepsze komentarze pełnych wiary, i nadziei kibiców Knicks, ale zaraz pewnie wpadnie @Kuzyn Kalondzeloi wszystkich uspokoi, i zapewni ze wszystko zmierza ku świetlanej przyszlości(no bo gdzież by indziej? :) 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

"Pacers on Saturday" 🤣🤣🤣   bardzo wymowny komentarz do meczu z Denver.

A jeszcze lepsze komentarze pełnych wiary, i nadziei kibiców Knicks, ale zaraz pewnie wpadnie @Kuzyn Kalondzeloi wszystkich uspokoi, i zapewni ze wszystko zmierza ku świetlanej przyszlości(no bo gdzież by indziej? :) 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

 

Ziomuś nie wyspałeś się czy co ? Czytaj dokładnie co pisze, albo daj ingnora, lata mi to koło .... , a jak chcesz sobie znaleźć kogoś do kopania, to poszukaj na swojej ulicy, może na żywo będzie lepiej niż przez internet. 

Swoją droga niezły jesteś, bierzesz wypowiedzi jakiś randomów z fejsbuczka i dajesz przykład na co ? Chyba swojej głupoty ? Czy w temacie Atlanta Hawks wkleisz podobny komentarz ? Czy wolisz się popastwić nad Knicks, bo to jest popularne tutaj ? Ja pi****le, ten temat jest do zamknięcia... 

Zastanawiam się na czym polega praca adminów / moderatorów na tym forum ? Typ wkleja jakieś gówno komentarze z Instagrama, które totalnie nic nie wnoszą do dyskusji o drużynie , przy okazji czepia się innego usera o treści , nie wiadomo o co konkretnie. 

Czy takie coś jest ok ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawię się za "kuzynem"

 

PRZECIEŻ JUŻ NIŻEJ UPAŚĆ SIĘ NIE DA WIĘC........... PNIEMY SIĘ DO GÓRY ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! 

 

ps. z każdym kolejnym dniem mistrzostwo NBA jest coraz bliżej..... - a że nie wiemy kiedy to będzie to z każdym dniem, jesteśmy o 1 dzień bliżej 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Czy w temacie Atlanta Hawks wkleisz podobny komentarz ?

Wkleiłbym, gdyby nie to, że Atlanta ma Trae Younga, a wy k*rwa nic, oprocz corocznego pie*dolenia, że za rok będzie lepiej. 

I przestań sobie uzurpować jakiekolwiek prawa w tym temacie, co kto może, a czego nie, pisać o  Knicks. Bo to nie jest twoj prywatny folwark. A Jak Ci się nie podoba to spadaj stąd w podskokach na wysokości lamperii. Po to wlasnie jest to forum, Do wyrażania swego zdania, no chyba że o Knicks na tym forum jak o zmarłym, albo dobrze, albo wcale.

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei uważam, że fani Knicks to twarde sk****syny. Przecież mogliby się przerzucić na takich Clippers albo Bucks, bo przecież to fajne drużyny, ale nie. Oni twardo za Knicks, mimo tego, że w tym momencie to patologiczna organizacja, i zdecydowanie najgorsza drużyna w lidze. Jako fan Pistons rozumiem i szanuje. 

Btw, łatwo się kopie leżącego, ale czemu winni mają być fani Knicks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Wkleiłbym, gdyby nie to, że Atlanta ma Trae Younga, a wy k*rwa nic, oprocz corocznego pie*dolenia, że za rok będzie lepiej. 

I przestań sobie uzurpować jakiekolwiek prawa w tym temacie, co kto może, a czego nie, pisać o  Knicks. Bo to nie jest twoj prywatny folwark. A Jak Ci się nie podoba to spadaj stąd w podskokach na wysokości lamperii. Po to wlasnie jest to forum, Do wyrażania swego zdania, no chyba że o Knicks na tym forum jak o zmarłym, albo dobrze, albo wcale.

 

 

Jak Ci się nie podoba mój romantyzm, to możesz również stąd spadać w podskokach lub w sprincie. Mi się nie podoba to co czytam od Ciebie tutaj, będę o tym pisał. Do adminów należy ocena, czy Twój komentarz wnosi cokolwiek do dyskusji, oprócz miliona pierwszego postu o bece i miliona drugiego postu szydery z tej organizacji i jej fanów, uwaga na podstawie randomów z Instagrama. Ja również wypowiadam się krytycznie o Knicks, także wycieczki osobiste zachowaj dla swoich synków z osiedla. I nie obrażaj ludzi za to jakiej drużynie kibicują, to ich brocha i nic Ci do tego, że ktoś ma plakat Rondla z Morrisem nad łóżkiem,  Fizdala wytatułowanego na klacie, a psa nazwali Dolan...  

 

Za rok będzie lepiej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zobaczyc, co NYK wyciagna w TD za te spadajace umowy, wszak chyba o to chodzilo (poza czadem wydobywajacym sie z dzialu PR, ale to norma) - wiadomo, ze mozna sie bylo klocic czy wygraja 19 czy jednak 26 spotkan a moze nawet 29.

ten sezon to jednak duzo wieksze rozczarowanie dla sympatyzujacych z "dobrze zarzadzanymi i madrze prowadzonymi" Hawks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej nie będzie, szkoda trochę Fiza bo w Grizzlies wydawał się fajnym coachem a teraz będzie łatka pogromcy Knicks. Z gówna bata nie ukręcisz ale może nowy trener chociaż trochę powalczy o dostosowanie gry do posiadanego "potencjału" a nie "macie,grajcie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.