Skocz do zawartości

andy13

It's about time...  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z D'Angelo Russelem?

    • Dać maxa
    • Czekać i ewentualnie wyrównać
    • Odpuścić

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Ainge jest w dziwnej sytuacji. Jeszcze niedawno był królem, rok temu Celtics walczyli o finał ligi do meczu numer 7, a za chwilę może być naiwnością wskazać ich w top 3 wschodu. Ale żeby "ze złośliwości" rzucał maxa to go nie posądzam. Jak będzie chciał DLO to rzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A on kiedyś miał rzut? 

RHJ fajny koleś, wydaje mi się, że może być mega dobrym kumplem w szatni. Różne doniesienia też wskazują, że ma dobrą etykę pracy. No ale jednak coś nie gra. Mam jednak nadzieję, że znajdzie angaż w NBA. 

BTW, RHJ to ostatni koleś w składzie, który znał Billey'ego Kinga. 

Tymczasem internet wokół Nets zrobił się niesamowicie nudny. Wszędzie newsy o Irvingu, które sugerują, że to już jest praktycznie przyklepane. Niech będzie. Byłoby głupotą nie cieszyć się. Niedawno na jedynce mecze zaczynali tu Jarrett Jack i Shane Larkin... :) Widziałem także kolejne o Tobiasie Harrisie. Najlepsze jest to, że nie ma praktycznie żadnych konkurencyjnych plotek. Tylko ci dwaj. Żadnego Butlera, Randle'a. Nawet w kontekście pożegnania DLO wszyscy są zgodni. 

... 

Ale byłyby jaja, jakby te wszystkie ploty okazały się nic nie warte :D

 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ignazz napisał:

Co się stało z jego rzutem?

w tym roku chyba pobił najgorsze rekordy. 

Takiego gracza jakby wrócił 3 brakuje w spurs 

Przecież on nigdy nie miał rzutu, co tutaj ma wracać? Właśnie jak wchodził do NBA to pamiętam mocne głosy, że od wypracowania jakiegoś rzutu może zależeć jego przyszłość w lidze. 

Harrisa widzę mocno w Nets, bo w sumie chyba mało kto jeszcze może mu dać maxa? Nets mogą być w lekkiej desperacji, jeśli inne opcje nie wyjdą, a kasy mają w opór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, matek napisał:

Harrisa widzę mocno w Nets, bo w sumie chyba mało kto jeszcze może mu dać maxa? Nets mogą być w lekkiej desperacji, jeśli inne opcje nie wyjdą, a kasy mają w opór. 

Desperacji? Dla Nets to chyba jest pierwsza opcja na PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, polishllama69 napisał:

na rynku pojawił się Horford i to chyba jeszcze lepsza opcja i raczej sporo tańsza

On szuka kontraktu na parę lat, a jest w wieku chrystusowym. Za rok to może być cień samego siebie. A Harris dopiero wchodzi w prime. 

8 godzin temu, matek napisał:

A warta maxa? 

Dowiemy się :) Wysoki, z dobrą trójką, zbiera, wchodzi w najlepszy wiek. Jak nie Nets, to inni dadzą mu maxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ,że Horford już wie gdzie zagra w przyszłym sezonie.Nie zdziwi mnie jak będzie razem z Kyrie.W Brooklynie ma sens dobry mentor dla młodych i 4 to najsłabiej obsadzona pozycja Dudley odejdzie do BOS,RHJ już jest poza teamem DeMarre jest UFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mayor napisał:

Mnie się wydaje ,że Horford już wie gdzie zagra w przyszłym sezonie.Nie zdziwi mnie jak będzie razem z Kyrie.W Brooklynie ma sens dobry mentor dla młodych i 4 to najsłabiej obsadzona pozycja Dudley odejdzie do BOS,RHJ już jest poza teamem DeMarre jest UFA

mnie nie zdziwi przeprowadzka do jednego z RiGCzowych zespołów z Cali, jakiś Divac się przewijał mi na TT, też chyba podobna koncepcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dannygd napisał:

Tak w ogóle to strasznie muszą "all stara" DLO nie lubić w Nets, skoro sami gracze się angażują w pozyskanie Irvinga...

 

 

W przypadku Dinwiddie to nic dziwnego "Nothing Personal ,It's Strictly Business". Jeżeli Kyrie podpisze i DLO zostanie to Spencer jest pierwszy do odstrzału/wymiany, a widocznie jest mu dobrze na BKN skoro się zgodził na paycut.Z drugiej strony przy Irvingu ma zapewnioną pozycje second unit PG i większe szanse na granie kilkudziesięciu meczy w S5 bo KI jest starszy od DLO i ma historie z kontuzjami dłuższą niż "Lista Shindlera".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mayor napisał:

W przypadku Dinwiddie to nic dziwnego "Nothing Personal ,It's Strictly Business". Jeżeli Kyrie podpisze i DLO zostanie to Spencer jest pierwszy do odstrzału/wymiany, a widocznie jest mu dobrze na BKN skoro się zgodził na paycut.Z drugiej strony przy Irvingu ma zapewnioną pozycje second unit PG i większe szanse na granie kilkudziesięciu meczy w S5 bo KI jest starszy od DLO i ma historie z kontuzjami dłuższą niż "Lista Shindlera".

to też chyba może oznaczać pozostanie Napiera, albo podpisanie innego dziada w tym typie jak np. Caruso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, polishllama69 napisał:

to też chyba może oznaczać pozostanie Napiera, albo podpisanie innego dziada w tym typie jak np. Caruso

Nie wydaje mi się.Po odejściu Crabbe cały zaciąg z Portland "trzech muszkieterów" pójdzie w świat.Najbardziej szkoda Eda. Przy obecnej modzie na przerośniętych PG, Napier ze swoim filigranowym wzrostem nie wygląda za bardzo sexy.Nie ma także sensu podpisywanie dziadowskich PG z rynku, kiedy ma się całkiem legitnych graczy własnego chowu, tym bardziej że w tym roku będzie drogo i nawet najgorszy dziad na tej pozycji może liczyć na tłusty kontrakt,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym pisałem jakiś czas temu :D Tak samo było z Durexem w NYK. Dopiero kontuzja to zmieniła. 

Wcale mnie nie zdziwi, jak koleś się w ostatniej chwili rozmyśli i pojedzie wygrzewać kuper do LA. 

 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wyprawienie Kraba, a potem wczorajszy wieczór i oddanie picku, jasno pokazały, że Nets celują w 2 maksy w wolnej agenturze. Trochę mnie to niepokoi. Skoro Knicks podpiszą pick nr 3, a Nets nie wzięli nikogo z pierwszej rundy, to chyba na Brooklynie mają teraz najwięcej miejsca w salary? Dlaczego mnie to niepokoi? Bo coś czuję, że celują w duet Kyrie Irving + Durex, a nie bardzo wierzę, że po powrocie z takiej kontuzji KejDi będzie wciąż tym samym KejDi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.