Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - [Playoffs 2019 West 1st Round] (4.)New Orleans Pelicans - (5.) Los Angeles Lakers

Rekomendowane odpowiedzi

Oj za mało miłości dostaje wielkie Pels zdecydowanie.

A Bullock w Lakers był taki kozak, że gorszy od Niego w adv stats tylko Rondo i jakiś Wagner

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.05.2019 o 19:25, MarcusCamby napisał:

jakiś Wagner

O wypraszam sobie. Proszę mojego Moritza "przyszłość niemieckiej koszykówki i Detroit Pistons" Wagnera szanować, bo takiego Bullocka mógłby zjeść na śniadanie i popić weissbierem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Butler za trzy w PO 28,9%.

Lakers na łuku nie istnieją, a Butler pudłuje openy.

Całkiem niezły ten gameplan miałem, myślę że po powrocie Griffina wezmę tą serie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz już na to odpowiedzi na 1 stronie tematu : wideopen->miazga/contest griffina->miazga.

Ale doceniam charakter i ostatni desperacki atak niczym Bohuna po cięciu przez pierś przeciw panu Wołodyjowskiemu. Jak w Ogniem i Mieczem nie zostawimy Cię umierającego w błocie, ale zagnieciemy chleba z pajęczyną. Niemniej uważaj w przyszłości na naszego zaradnego Rzędziana (tak Qcin to o Tobie!)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ja mam pytanie. gdzie zagra davis w przyszlym sezonie

jesli dsotane odpowiedz, 4:0 dla pelicans, mistrz dla pelicans

i ciekaw jestem jak sie po tym marcus wytlumaczy ze sprzedazy

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Davis podpisze extension z Pelicans, więc o co chodzi 😅

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, january napisał:

Niemniej uważaj w przyszłości na naszego zaradnego Rzędziana (tak Qcin to o Tobie!)

^^ 

w przyszłym roku mam nadzieje , ze Wschód będzie mniej napompowany w tym roku, bo do finału czeka mnie spacerek po Zachodzie - ale Finał może być ciężki .

Co do serii- no cóż , brak jakichkolwiek znaczących graczy Pels w 1r rl NBA wiele mówi o przeszacowania tego zespołu u nas - Lakers , mino sporych moich wątpliwości co do mistrzowskich planów Januarego wyglądają zdecydowanie lepiej w tej serii - personalnie . 

Oczywiscie pisanie o Huerterze czy Olynyku jako ważnych graczach rotacji w ŁA wiele mówi o suficie tego zespołu, z drugiej strony - nasz Zachód wyglada gorzej niż Wschód w RL NBA (poza GSW) wiec wszystko jest możliwe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Co do serii- no cóż , brak jakichkolwiek znaczących graczy Pels w 1r rl NBA wiele mówi o przeszacowania tego zespołu u nas - Lakers , mino sporych moich wątpliwości co do mistrzowskich planów Januarego wyglądają zdecydowanie lepiej w tej serii - personalnie .

Przy takim sposobie prowadzenia narracji to szczytem marzeń Wolves będzie druga runda, skoro sukces sprowadzasz tylko do franchise playera niezależnie od całości składu.

Giannis ma super skład, Griffin i Davis mocno rozczarowujący. Zwróciłeś uwagę na taki szczegół?

Twoja dedukcja godna Janusza koszykówki :]

Nic dziwnego, że człowiek morza ciśnie z Ciebie wieczną pompę :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozpisywałem się na temat moich graczy (Huerter, Olynyk między innymi) w tej serii, ale @Qcin_69 takimi postami motywuje mnie do bardzo szerokiego opisu jeśli wejdę (doceń Camby, iż zawsze to kurtuazyjnie podkreślam :) ) do 2 rundy na pojedynek wagi ciężkiej, wyczekiwany w Kalifornii od wielu miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, january napisał:

Nie rozpisywałem się na temat moich graczy (Huerter, Olynyk między innymi) w tej serii, ale @Qcin_69 takimi postami motywuje mnie do bardzo szerokiego opisu jeśli wejdę (doceń Camby, iż zawsze to kurtuazyjnie podkreślam :) ) do 2 rundy na pojedynek wagi ciężkiej, wyczekiwany w Kalifornii od wielu miesięcy...

Ponoś w II rundzie Łorjorz chcą to sweepem zakończyć, żeby nie wstrzelić się w kontuzję Duranta :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak z ciekawości, o co chodzi z tymi nieustannymi pojazdami po Olynyku? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, BMF napisał:

Olynyk jest świetnym graczem akurat. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja już wiem, że Olynyka będę musiał opisać porządnie (jeśli awansuję) w 2 rundzie, bo to je skandaloza jak typ jest niedoceniany. Będą tabelki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BMF napisał:

Nikt nie lubi dirty Kelly, a po za tym jest bardzo wątpliwą opcją na C, by grać zmiennika Favorsa w tak fizycznej serii i łatać dziury po LeBronie, który nie widzę opcji, by ciągnął dwie strony parkietu, po tym co było w poprzednich latach, a także tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tu widzę 4:0, ktoś tu mnie niczym nie przekonał. Oj Davis będzie zadowolony po sezonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, kolader napisał:

Ja tu widzę 4:0, ktoś tu mnie niczym nie przekonał. Oj Davis będzie zadowolony po sezonie

Huh, wyczuwam zemstę za Nets :)

4-0 to skandaloza, byłem gotów się zakładać, że nikt tak nie zagłosuje, mimo zagrywek Jaśka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, MarcusCamby napisał:

a po za tym jest bardzo wątpliwą opcją na C,

Prędzej te minuty na PF bym punktował, jeśli już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 minut temu, BMF napisał:

Prędzej te minuty na PF bym punktował, jeśli już.

Nie widzę podstaw. Olynyk głównie gra na PF, ma solidny rzut i jak na wysokiego jest bardzo dobrym kreatorem. Solidnie broni picki.

Próbka jest nieporównywalna dla rozegranych ilości minut, bo w Heat wiadomo, że na C był tłok, gdzie dwóch z trzech najlepszych graczy to Hassan i Adebayo, ale obrona wygląda znacznie lepiej, gdy gra obok prawdziwego centra.

Może czegoś tu nie widzę, ale wydaje mi się, że dużo łatwiej będzie grać Davisowi i Baynesowi przeciwko Niemu niż Griffinowi i Parkerowi.

Widzę, że akcje Olynyka nisko stoją zarówno w interior defense, jak i perimeter. Tak, więc pytam skąd mit dobrej obrony Olynyka? Czy to nie casus kolejnego Marcusa Morrisa, który po prostu daje dużo hustle i jest dirty player? Myślałem, że statystyki takich szybko wyłapują, chociażby tak upadł mit Avery Bradleya, chociaż moim zdaniem w prime był bardzo dobrym obrońcą. Może trochę overrated, ale wciąż blisko czołówki.

Edytowane przez MarcusCamby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przy takim sposobie prowadzenia narracji to szczytem marzeń Wolves będzie druga runda, skoro sukces sprowadzasz tylko do franchise playera niezależnie od całości składu.

Giannis ma super skład, Griffin i Davis mocno rozczarowujący. Zwróciłeś uwagę na taki szczegół?

Twoja dedukcja godna Janusza koszykówki :]

Nic dziwnego, że człowiek morza ciśnie z Ciebie wieczną pompę :)

Zabawne jak jako największy przeciwnik propagandy sam jej używasz ;) 

Davis,Mirotic,Holiday to jest core niewiele słabszy niż Davis,Griffin,Hield- reszta składu rl Pels i naszych to jest ta sama padlina(poza wielkim Jahem Okaforem w rl Pels) - oczywiście możesz fantazjować o tym ze Jabari Parker jest assetem, ale nawet Jordan Clarkson tej bajki nie kupi- a mimo to rl Pels nie byli nawet blisko PO, byli (z pamięci) jakieś 15W za Clippersami, których wielki core to Gallinari/Lou/Harrell .

Stworzyles zespół złożony z samych przegranych otoczony nic nieznaczącymi rolsami- najpierw RS pięknie zweryfikował impact tej mieszanki gdzie poza Griffinem nikt z s5 nie zagrał w PO , a potem PO dobiły resztę Baynesow i Linow którzy - o ile- to z trudem łapali się do rotacji.

Latwo jest pofantazjować i napisać piekny gameplan w oparcie tylko i wyłącznie na fantastyce - stworzyłeś utopie , może kilka osób to kupi, ale dla mnie zespół w którym żaden z graczy (nawet rezerwowych!!) nie odegrał jakiejkolwiek roli w PO nie ma prawa nawet myśleć o awansie do 2 rundy u nas.

A co do tej słabej zaczepki z CzlowiekiemMorza, to meh, szkoda odpisywać - stać Cię na więcej :) 

4:1 Lakers w tej serii 

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Olynyk w playoffach to powinien być center, a jego granie na PF trzeba byłoby wykorzystać umiejętnym graniem small, tak jak rok temu Sixers w playoffach gdzie Brown zaorał lineupy Adebayo-Olynyk. Za to nie widzę powodów żeby Olynyk miał wyglądać źle jako center. Bardzo dobry roles faktycznie.

Edytowane przez BMF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi