Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, cvbe napisał:

Poszła mała wymiana z Ronniem na yahoo. Hield i Reddish za Sextona i Prince'a.

Jeśli chodzi o aktualną formę i produkcję to oczywiście to przegrywam, ale przyszłościowo core Shai-Hield-Zion-Siakam-Ayton wygląda jeszcze lepiej. Dodatkowo Reddish, w którego wierzę a mogę sobie pozwolić na poczekanie na niego.

W drugą stronę perełka tego sezonu - Prince, który gra świetnie, ale już lepiej chyba nie będzie i może ta forma spaść, więc liczyłem na sell high i Sexton, który co prawda nadal młody i utalentowany, ale nie zapowiada się, żeby miał ochotę na włączenie się w innych statystykach niż punkty. Trade chyba win-win - każdy ma to co chciał :)

Pewnie każdy ma czego chciał, ale ewidentnie to Ty wygrałeś zdecydowanie ten trade i dobrze to wiesz 😀

Dostajesz najlepszego gracza w tym dealu i najbardziej perspektywicznego za Sextona, który wg mnie nie sprawdzi się w tej lidze i za chimerycznego Princa, który może pogra w tym sezonie ponad swoją pensję, ale to wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

Pewnie każdy ma czego chciał, ale ewidentnie to Ty wygrałeś zdecydowanie ten trade i dobrze to wiesz 😀

Dostajesz najlepszego gracza w tym dealu i najbardziej perspektywicznego za Sextona, który wg mnie nie sprawdzi się w tej lidze i za chimerycznego Princa, który może pogra w tym sezonie ponad swoją pensję, ale to wszystko. 

Taaa, już parę trade'ów tak "wygrałem" a w każdej lidze szoruję dno póki co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Sexton trochę śmierdzi, ale liczę ze nie skończy jak Mudiaye tej ligi tylko bedzie legit scorerem. No i na ten moment wole prince co robi 40 a wazy 32 niż hielda co wazy 46 i tez robi 40. 

Ronni po bardzo dobrej wymianie Klay za Morisa kolejny świetny deal 💪

 

12 minut temu, cvbe napisał:

Taaa, już parę trade'ów tak "wygrałem" a w każdej lidze szoruję dno póki co :D

Na dzis strategie masz inna niż wygrywanie - szkoda ze ten Cousins nie wypalił. Ale progres widać i ze śmieciowych zespołów robisz potencjalnych kandydatów do walki w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cvbe napisał:

Poszła mała wymiana z Ronniem na yahoo. Hield i Reddish za Sextona i Prince'a.

Jeśli chodzi o aktualną formę i produkcję to oczywiście to przegrywam, ale przyszłościowo core Shai-Hield-Zion-Siakam-Ayton wygląda jeszcze lepiej. Dodatkowo Reddish, w którego wierzę a mogę sobie pozwolić na poczekanie na niego.

W drugą stronę perełka tego sezonu - Prince, który gra świetnie, ale już lepiej chyba nie będzie i może ta forma spaść, więc liczyłem na sell high i Sexton, który co prawda nadal młody i utalentowany, ale nie zapowiada się, żeby miał ochotę na włączenie się w innych statystykach niż punkty. Trade chyba win-win - każdy ma to co chciał :)

Uważajcie, bo to taki deal, że spokojnie ktoś zaraz veto postawi. 

😋

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay to nie jest żaden wymiatacz w tym formacie, 40-45 i tyle, TymbardZiej po ACL nie zacznie pizgac po 8reb i 5 ast...

Hield to samo, to co grał w zeszłym sezonie to jego sufit. 

Prince nie wiadomo co za rok przy Durancie ale mnie interesuje ten sezon bo z trzonem Butler Love Paul i Holiday nie ma na co czekać. 

w tym sezonie chcę podium i jak Butler, Paul i Love będą w miarę zdrowi to widzę szansę, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Majster zrob szybki update składu żebym wiedział już jakiego fa mogę sobie dobrać za uwolnione salary 😜

Właśnie za dużo się tam nie uwolniło chyba (byłem pewien, że Hield to >50 a on bieda 45). Dzisiaj nie uaktualnię ale później Ci mogę napisać ile masz Leniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem dość niecierpliwy więc pewnie przereagowuję i potem potem będę żałować ale JJJ mnie wkurwia (z takim skillsetem grać póki co taki shitset)i jest do wzięcia w komplecie z drugim juniorem DS (ja tam w niego nadal wierzę i on jeszcze niejednego zadziwi w tym sezonie) lub Dannym Greenem - coś muszę dorzucić żeby salary grało a FA mam jeszcze ze 2 tyg zablokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, goozman napisał:

jestem dość niecierpliwy więc pewnie przereagowuję i potem potem będę żałować ale JJJ mnie wkurwia (z takim skillsetem grać póki co taki shitset)i jest do wzięcia w komplecie z drugim juniorem DS (ja tam w niego nadal wierzę i on jeszcze niejednego zadziwi w tym sezonie) lub Dannym Greenem - coś muszę dorzucić żeby salary grało a FA mam jeszcze ze 2 tyg zablokowane

Zostaw go sobie, on będzie siepał 55 lekko zaraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.