Skocz do zawartości
cvbe

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

Sexton trochę śmierdzi, ale liczę ze nie skończy jak Mudiaye tej ligi tylko bedzie legit scorerem. No i na ten moment wole prince co robi 40 a wazy 32 niż hielda co wazy 46 i tez robi 40. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, cvbe napisał:

Poszła mała wymiana z Ronniem na yahoo. Hield i Reddish za Sextona i Prince'a.

Jeśli chodzi o aktualną formę i produkcję to oczywiście to przegrywam, ale przyszłościowo core Shai-Hield-Zion-Siakam-Ayton wygląda jeszcze lepiej. Dodatkowo Reddish, w którego wierzę a mogę sobie pozwolić na poczekanie na niego.

W drugą stronę perełka tego sezonu - Prince, który gra świetnie, ale już lepiej chyba nie będzie i może ta forma spaść, więc liczyłem na sell high i Sexton, który co prawda nadal młody i utalentowany, ale nie zapowiada się, żeby miał ochotę na włączenie się w innych statystykach niż punkty. Trade chyba win-win - każdy ma to co chciał :)

Pewnie każdy ma czego chciał, ale ewidentnie to Ty wygrałeś zdecydowanie ten trade i dobrze to wiesz 😀

Dostajesz najlepszego gracza w tym dealu i najbardziej perspektywicznego za Sextona, który wg mnie nie sprawdzi się w tej lidze i za chimerycznego Princa, który może pogra w tym sezonie ponad swoją pensję, ale to wszystko. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Tecu napisał:

Pewnie każdy ma czego chciał, ale ewidentnie to Ty wygrałeś zdecydowanie ten trade i dobrze to wiesz 😀

Dostajesz najlepszego gracza w tym dealu i najbardziej perspektywicznego za Sextona, który wg mnie nie sprawdzi się w tej lidze i za chimerycznego Princa, który może pogra w tym sezonie ponad swoją pensję, ale to wszystko. 

Taaa, już parę trade'ów tak "wygrałem" a w każdej lidze szoruję dno póki co :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Sexton trochę śmierdzi, ale liczę ze nie skończy jak Mudiaye tej ligi tylko bedzie legit scorerem. No i na ten moment wole prince co robi 40 a wazy 32 niż hielda co wazy 46 i tez robi 40. 

Ronni po bardzo dobrej wymianie Klay za Morisa kolejny świetny deal 💪

12 minut temu, cvbe napisał:

Taaa, już parę trade'ów tak "wygrałem" a w każdej lidze szoruję dno póki co :D

Na dzis strategie masz inna niż wygrywanie - szkoda ze ten Cousins nie wypalił. Ale progres widać i ze śmieciowych zespołów robisz potencjalnych kandydatów do walki w przyszłości.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, cvbe napisał:

Poszła mała wymiana z Ronniem na yahoo. Hield i Reddish za Sextona i Prince'a.

Jeśli chodzi o aktualną formę i produkcję to oczywiście to przegrywam, ale przyszłościowo core Shai-Hield-Zion-Siakam-Ayton wygląda jeszcze lepiej. Dodatkowo Reddish, w którego wierzę a mogę sobie pozwolić na poczekanie na niego.

W drugą stronę perełka tego sezonu - Prince, który gra świetnie, ale już lepiej chyba nie będzie i może ta forma spaść, więc liczyłem na sell high i Sexton, który co prawda nadal młody i utalentowany, ale nie zapowiada się, żeby miał ochotę na włączenie się w innych statystykach niż punkty. Trade chyba win-win - każdy ma to co chciał :)

Uważajcie, bo to taki deal, że spokojnie ktoś zaraz veto postawi. 

😋

Edytowane przez Krzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klay to nie jest żaden wymiatacz w tym formacie, 40-45 i tyle, TymbardZiej po ACL nie zacznie pizgac po 8reb i 5 ast...

Hield to samo, to co grał w zeszłym sezonie to jego sufit. 

Prince nie wiadomo co za rok przy Durancie ale mnie interesuje ten sezon bo z trzonem Butler Love Paul i Holiday nie ma na co czekać. 

w tym sezonie chcę podium i jak Butler, Paul i Love będą w miarę zdrowi to widzę szansę, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ocb z Klayem ? To ja go sprzedałem i nie Ronniemu.

I ten trade się broni. Morris robi +40 fp.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Morrisa i Bagleya to ty dostales ja Jrue i Bacona, ja tez nie wiem o co chodzi, chyba wcześniej tez miałem klaya i go wydałem za morrisa ale nie pamietam już. Tak czy siak połamany na cały sezon gość na 45 za zdrowe 35-40 to chyba normalny deal... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, barcalover napisał:

To przed wypadnięciem szedł za ile? 70+? :) 

22 latek robiący 55fppg. No jakbym miał przyjmować kogoś w wieku 30+, to raczej 70 byłoby adekwatne :P l

Dawaj tabelkę lepiej, bo nie wiem czy iść w Win-Now czy czekać aż koks wróci do grania :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam jak najwięcej produkcji. Wysyłajcie propsy bo chcę wygrać w tym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Sylvinho. napisał:

Szukam jak najwięcej produkcji. Wysyłajcie propsy bo chcę wygrać w tym roku :D

To zapełnij te wolne sloty :P i pisz do mnie,może coś pomyślimy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, cvbe napisał:

To zapełnij te wolne sloty :P i pisz do mnie,może coś pomyślimy :)

Majster zrob szybki update składu żebym wiedział już jakiego fa mogę sobie dobrać za uwolnione salary 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Majster zrob szybki update składu żebym wiedział już jakiego fa mogę sobie dobrać za uwolnione salary 😜

Właśnie za dużo się tam nie uwolniło chyba (byłem pewien, że Hield to >50 a on bieda 45). Dzisiaj nie uaktualnię ale później Ci mogę napisać ile masz Leniu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem dość niecierpliwy więc pewnie przereagowuję i potem potem będę żałować ale JJJ mnie wkurwia (z takim skillsetem grać póki co taki shitset)i jest do wzięcia w komplecie z drugim juniorem DS (ja tam w niego nadal wierzę i on jeszcze niejednego zadziwi w tym sezonie) lub Dannym Greenem - coś muszę dorzucić żeby salary grało a FA mam jeszcze ze 2 tyg zablokowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, goozman napisał:

jestem dość niecierpliwy więc pewnie przereagowuję i potem potem będę żałować ale JJJ mnie wkurwia (z takim skillsetem grać póki co taki shitset)i jest do wzięcia w komplecie z drugim juniorem DS (ja tam w niego nadal wierzę i on jeszcze niejednego zadziwi w tym sezonie) lub Dannym Greenem - coś muszę dorzucić żeby salary grało a FA mam jeszcze ze 2 tyg zablokowane

Zostaw go sobie, on będzie siepał 55 lekko zaraz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zion, Ayton, Looney, wróćcie :(

Btw ostatni moment żeby wyciągnąć Looneya bo jak wróci i będzie w tym składzie g-league Warriors robił po 50 fp to już zostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lyles do oddania za 15$, kto pierwszy ten lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi