Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, cvbe napisał:

Anunoby może być pięknym stealem, ale widzę że wszyscy się porządnie przygotowali bo z mojej listy 10 waiverów dostałem tylko Thybulle :) Evi mi zakosił Portera, na którego najbardziej liczyłem ale zaskoczyło mnie, że nawet Fernando i Windler zostali mi zgarnięci sprzed nosa :)

Qwa ktoś mi zapierdzielił powella ;((( Cały plan w pizdu, chociaż talenty wyłapałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cvbe a pick został sprzedany ;)

Po prostu wpadłeś do mojej wioski zgwałciłeś jedyna dziewicę resztę złupiłeś :)

A tak na serio co mnie nie zabije to wzmocni, damy radę. Swoją drogą Memphis kim chcą grać? Anderson rekonwalescent jackson w g league a iggy na trading blocku.  Brooksem?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bulek napisał:

 

 

A tak na serio co mnie nie zabije to wzmocni, damy radę. Swoją drogą Memphis kim chcą grać? Anderson rekonwalescent jackson w g league a iggy na trading blocku.  Brooksem?

Morant, Ty Jones, Jackson Jr, Valanciunas, Crowder, wrócą Melton i SloMo, beda ogrywać młodych, tym będą grac aż do piwerwszego picku 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Po wyliczeniach wychodzi mi, że nasza liga będzie się dzielić na 3 grupy (kolejność w grupach przypadkowa):

 

 

1. Walka o mistrzostwo

  • 76ers - Szulim
  • Rockets - goozman (faworyt do mistrzostwa)
  • Warriors - Tryczekszukarek 
  • Cavs - Ledley 
  • Nuggets - evi (zapewne zrobi robotę na FA, więc top5 powinno być pewne)
  • Thunder - barcalover (jeśli dopisze zdrowie, to powinna być walka o podium)

2. Środek stawki (szeroko pojęty)

  • Raptors - Kolek23 (zależnie od Porzingisa i Haywarda może być lepiej)
  • Magic - Krzemo
  • Knicks - matek (widzę potencjał na skok wyżej)
  • Bucks - Tizz
  • Heat - Sylvinho
  • Kings - falcao
  • Lakers - Musli
  • Hawks - El-Maniaque
  • Suns - Qooniu

3. Walka o topowe picki 2019 i przejmowanie kontuzjowanych gwiazd

  • Portalnd - Vic
  • Bulls - Benon
  • Wolves - bulek
  • Mavs - obi
  • Spurs - cvbe

 

Wg mnie faworytem w tym roku tutaj jest goozman - bardzo szeroka kadra z absolutnie topowymi gwiazdami. Naturalnie reszta z grupy pierwszej też jest mocna i wcale nie uważam, że będzie to one-team-race, aczkolwiek gooz jest mocny w tym sezonie.

Panowie, widzieliście to? :) Mój post z wróżeniem z fusów sprzed poprzedniego sezonu :D 

To co, zrobić Wam wyniki w tym roku też? ;) 

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mała przepowiednia ode mnie:

TIER 1:

1. Denver Nuggets @evitacre - Wielka Trójka powinna mieć monster sezon, dalej rolesi z których każdy powinien zwiększyć w tym roku produkcję i menago znany z łowienia perełek z FA (co zresztą już widać po dole rosteru). Ciężko będzie z nimi walczyć jeśli będą zdrowi.

2. Houston Rockets @goozman - solidna przebudowa zespołu, jednak nadal baaardzo mocna ekipa. Troszkę mogą tu ciążyć Harris i Smith, ale z drugiej strony jeśli obaj odpalą super sezony to jest szansa na powalczenie z Evim.

3. Oklahoma City Thunder @Tecu - Tecu przyszedł na gotowe i zgarnie laury? Byle za bardzo się nie przywiązywał do graczy z dołu rosteru a będzie tu mocny kandydat do podium.

TIER 2:

4. Philadelphia 76ers @Szulim - u Szulima jak zwykle w offseason otwiera się targ i drużyna zmienia się nie do poznania. Trochę szkoda utraty Siakama bo byłby pierwszy tier, ale bez tego nie byłoby pewnie Hardena,  więc na plus. Harden jako samograj sam pociągnie Philę na górę tabeli, dół rosteru potrzebuje jednak gruntownej przebudowy (McKinnie bez klubu, BOL BOL???)

5. New York Knicks @matek - póki co jest tu tylko pół drużyny, druga połówka to skład węgla i papy, ale GM należy do ścisłej forumowej czołówki, więc powinien coś z tego ukręcić.

6. Phoenix Suns @RonnieArtestics - Ronnie dostał w spadku bardzo fajną drużynę, dodał do niej może największy steal roku w postaci Bacona, i jeśli zajmie się ekipą aktywniej niż Qooniu to będzie do końca walczył o podium. Może się to wiązać z pozbyciem się talentów z dołu rosteru.

7. Golden State Warriors @TryczekSzukarek - Big 3+Warren+Bryant to bardzo dobre podstawy do budowania kontendera. Nie wiem czy reszta rosteru dotrzyma kroku.

8. Miami Heat @Sylvinho. - jeśli Sylwek nie zapomniał, że ma tą drużynę (3 wolne sloty?) to może z niej zrobić drużynę do 2 tieru. Obawy są jednak także do najlepszych graczy bo w zasadzie każdy z nich może spaść w produkcji na RS.

9. Toronto Raptors @kolek23 - byłoby wyżej, ale nie wiadomo na jak długo wypadnie PG13 i w jakiej wróci formie. Dodatkowo, Porzingis, Hayward i Smart to niewiadome.

TIER 3:

10. Portland Trail Blazers @Vic - trochę zaskoczenie bo Vic nie robi szczególnych rotacji w składzie, jednak powinien w tym roku powalczyć o top 10 - jest tu sporo kandydatów na progres w produkcji.

11. Sacramento Kings @Tocheck - wiele zależeć będzie od zdrowia Embiida, jeśli będzie w stanie rozegrać więcej niż 70 gier to ekipa Sacramento powinna znaleźć się w środku stawki, bez niego to mogą być nawet ze 4 lokaty w dół.

12. Dallas Mavericks @obi - w Dallas coś drgnęło, obi jakby bardziej zainteresował się drużyną. Roster jest dość stary, więc jeśli się rozsypią, mogą również ostro pikować w dół tabeli, ale jeśli nie, tutaj doświadczenie może akurat dać niezły wynik. A na Ruim można budować dalej.

13. Los Angeles Lakers @Muslii - tu sporo psuje Nurkić - jego obecność powoduje, że ciężko będzie powalczyć o wyższe lokaty. Steph będzie się dwoił i troił, ale już np Mitchell może trafić na ścianę sophomore year. Culver wygląda póki co na świetny pick więc i tu może być dobry prognostyk na przyszłość.

TIER 4:

14. Cleveland Cavaliers @Ledley - byłoby wyższe miejsce, jednak Ledley chyba świadomie zrezygnował z walki o wynik. Jeśli zamieni jednak tych FAsów z dołu rosteru na kogoś grającego i powalczy o wolnych graczy to jest tu oczywiście potencjał na dużo wyższą lokatę.

15. Atlanta Hawks @El-Maniaque - wiele zależy od aktywności GMa - potencjał na top 10 ale wiele zależy od daty powrotu i zdrowia Oladipo. Ciekawa drużyna, nie zdziwi mnie top 10 przy dobrych wiatrach.

16. San Antonio Spurs @ja - celem jest awans do top15, ale wiele tu będzie zależeć od zdrowia Ziona - póki co wiemy że będzie pauzował kilka tygodni a to nie zwiastuje za dobrze. Trio Ayton, Siakam, Zion zapowiada się na dominację w fantasy przez ładnych kilka lat.

17. Minnesota Timberwolves @bulek - to chyba najlepsza z najsłabszych drużyn, aczkolwiek bez wielkich perspektyw na przyszłość. Trzeba budować na Turnerze i liczyć na talent Garlanda i czekać, czekać, czekać...

18. Milwaukee Bucks @Tizz - dwa wyzerowane sloty na DMC i Walla są oczywistym przekazem - tankujemy. Mogą w tym jednak trochę przeszkadzać Sabonis, Favors czy bardzo dobre picki - Barrett i Washington

19. Chicago Bulls @Benon - jest potencjał na więcej, ale trzeba by zrobić wietrzenie. Nie wiem, czy ktokolwiek poza Carterem zaliczy progres w produkcji fp.

20. Orlando Magic @Krzemo - jest tu paru perspektywicznych graczy ale chyba głównym celem jest 1 pick za rok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko ja to widze tak: 

top1-5

- Houston - wydaje mi sie ze 95% GM w naszej lidze chciało by mieć taki skład. Bardzo dużo assetu - dodatkowo trójka młodych grajkow w postaci young, JJj i Morant powodują obecność w top5 na długie lata. Nie pasuje mi tu tylko Nance a to moze dla tego ze nie jestem fanem jego talentu. Dodatkowo bardzo dobre ruchy na fa - Anunobi + Carsen ;) 

- Philadelphia - jezeli bedzie zdrowy Harden + Simmons to juz gwarancja top5 ;) głębia zdecydowanie słabsza - dodatkowo wydaje mi sie ze Szulim nieco odpuścił FBX2 :) szkoda bo trzon zespołu ma świetny i to na pozycjach pg/sg - jakby troche podłubać to ktoś wie.

- Oklahoma - Tecu dostał zespol gotowy do walki - bardzo mocny zespol choc brakuje mi w nim jakiegoś „wyrazistego” assetu z głębi składu kogoś w stylu Rozier czy Anunobi 

- Miami- myśle ze Sylvinho moze mocno namieszać w walce nawet o mistrza. Bardzo mocne top4 zespołu - Dodatkowo Irving jak i Kawhi są w nowych organizacjach i gdy zdrowie pozowali będą na pewno mocno windować fpp. Fajny asset w postaci Ingrama - jak upoluje dwóch dobrych grajkow na fa to bedzie dużym zagrożeniem dla @goozman

- Denver - najbardziej produktywne top3 za zeszły sezon - mimo obecności AD w LA - Lebron zagra co najmniej na to co wazy, jednak produkcja Westbrooka szczególnie w pierwszych meczach myśle ze spadnie - jednak sezon jest długi i czas pokaże czy bedzie w stanie znaleść sobie miejsce przy hardenie. Fajny asset w postaci Fred-a czy Saricia - uważam ze z takim składem @evitacre to top3 na koniec sezonu. 

- Toronto - hmm jakby Fultz zaskoczył i zagrał na poziomie 40/45, jakby Hayward sie obudził ;) no i Porter ;) toooo dla mnie największy konkurent dla Houston - jednak tych znaków zapytania jest bardzo wiele. Obecność w zespole Durumonda, George, Collins  czy Parzyingisa to mocny trzon dodatkowo jeszcze być moze największy steal roku 19/20 Bam powodują @kolek23 bedzie mocnym zagrożeniem dla obrońcy tytułu. 

- GSW - licze ze powalczę ;) 

 

top6-10

NYK - @matek ma mocy skład jednak jak dla mnie brak głębi. Wszystko zależy ile meczy w tym sezonie zagra AD - moze liczyć sie w walce o 3 miejsce. 

Phoenix - dla mnie ekipa na 8/9 miejsce max.

San Antonio - jakby Zion zaskoczył i nie łamał sie to kto wie moze nawet top5 @cvbe by wykręcił a tak mocno realnie to 9/10. 

Cleveland - Beal i Fox zrobią swoje także top10 murowane. Nie wiem dla czego @Ledley nie próbowałeś wymienić Durexa - chyba faktycznie nie miałeś alternatywy. 

Portland - myśle ze zespol @Vic to mocny kandydat by wskoczyć do top5 jednak brakuje mi 1-2 solidnych grajkow na poziomie +40. Ps. Mega steal z Clarke 💪

Sacramento - @Tocheck dla mnie zawaliłeś tą wymiana za Klaya - marcus to pogranicze fa wiec wydaje mi sie ze mogłeś wyciągnąć kogoś w stylu rozier i wowczas spokojnie włączył byś sie do walki o najwyższe cela a tak dla mnie pogranicze 5/7. 

LAL - Steph bedzie niszczy w tym sezonie jednak później długo długo nikt ;) top10 to max na dzis. 

 

Pozostali walka o jak najlepsze miejsce w drafcie. 

 

Ps. Jakby ktoś miał ciekawy asset do oddania (nie liczy sie wiek) to u mnie praktycznie wszyscy do oddania z rozsądna cenę oprócz Towns. 

 

Pozdro

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd takie wnioski żebym odpuścił fbx2 :D 

to jedna z 2 lig w których biorę udział i fakt - co roku jest wielki handel, ale też co roku mam jakiś plan na to jak budować drużynę i szukać okazji ;) 

Fakt - Mckinnie póki co jest niewiadomą, przed preseason był typowany mocno na s5 i duże minuty, ale wyszło jak wyszło - teraz czekam na początek sezonu i będziemy łapać perełki FA i jakieś wymiany ;)

szukam PF i C jakby ktoś był zainteresowany PG :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.