Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki ja mam interes w zablokowaniu takiej wymiany? Tizz zgłosił veto, ja i Bulek się zgadzamy, Matek czy Goozman dołączają, wszystkie głosy po wymianie są takie, że to katastrofalna wymiana, kilku userów pisze mi że to najgorsza wymiana jaką widzieli. Czy potrzeba czegoś więcej? Wymiana z Hardenem była kiepska ale sam robiłem gorsze a ta jest nie do obronienia. Sam wiesz, że oddałeś borderline FA za Klaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, matek napisał:

S5 z Griffinem i Drummondem? 

Marcus Morris? 

W ogóle wiecie o kogo rozpetaliscie gówoburze?

10 minut temu, cvbe napisał:

Wymiana z Hardenem była kiepska ale sam robiłem gorsze a ta jest nie do obronienia

Może się rozpisz. Bo moim zdaniem to zjabeista wymiana dla obu stron. 

11 minut temu, cvbe napisał:

, Matek czy Goozman dołączają, wszystkie głosy po wymianie są takie, że to katastrofalna wymiana

Ta a niektórzy nie wiedzą kto idzie w wymianie. 

12 minut temu, cvbe napisał:

Jaki ja mam interes w zablokowaniu takiej wymiany?

A taki że gramy w jednej lidze i konkurujemy między sobą. W takiej sytuacji nitk nie jest obiektywny. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, cvbe napisał:

 katastrofalna wymiana, kilku userów pisze mi że to najgorsza wymiana jaką widzieli. 

Widać bardzo krótko grają w fantasy. 

7 minut temu, matek napisał:

Wiemy. Z rozpędu w rosterze rzuciłem okiem na drugiego bliźniaka, ale to nie zmienia oceny, bo akurat z innym menago naszej ligi omówiliśmy ten temat dobrze na priv i gadaliśmy o Marcusie. 

LOL. To wprost napisz z kim te nagonke sobie umówiliście? 

To, że kilku userow nie potrafi trzeźwo ocenić sytuacji to wasz problem. Klay straci większość sozonu, kiedy i do jakiego poziomu wróci nie wiadomo. Morris będzie zapewne miał S5 z widokami na +40 fp. Ryzyko jest obustronne, ale k**** to nie Klay za jakiegoś Pattersona. Normalna wymiana. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Krzemo napisał:

A taki że gramy w jednej lidze i konkurujemy między sobą. W takiej sytuacji nitk nie jest obiektywny

Nie no, po 1. Nasze składy nie są póki co dla nikogo konkurencją i po 2. Nie zarzucaj mi tu stronniczości, widziałem wiele złych wymian, część była komentowana na forum ale nigdy nie widziałem veta, i nigdy nie widziałem aż takich reakcji. No szanujmy się, przecież ta wymiana nie ma najmniejszego sensu. W FBX3 Klay z dwoma beznadziejnymi assetami idzie za Draymonda Greena a tu za Marcusa fucking Morrisa?

 

43 minuty temu, Krzemo napisał:

Widać bardzo krótko grają w fantasy. 

Co to to nie, na pewno dłużej niż ja.

 

32 minuty temu, Krzemo napisał:

Parę osób ma ból dupy o Hardena i tak to teraz wygląda. 

Kto ma ból dupy o Hardena? Tam jeszcze dało się tą wymianę obronić. Czterech młodych graczy, bez wielkiego sufitu ale jak któryś odpali to ok a jak dwóch to może będzie w miarę równa wymiana ale tu serio na FA są gracze tańsi o podobnym suficie co MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cvbe a swój trade po Giannisa w fbx3 byś zawetował? 😀 

Pewnie się nie znam, ale jak dla mnie trade jest ok. 40tka za kontuzjowaną 45 tkę. Co w tym takiego złego? Morris nagle przestanie grać w NYK? Myślę, że może nawet się polepszyć, mniejszą konkurencja. Osobiście wolałbym Klaya, ale jakiejś gigantycznej dysproporcji nie widzę a Tocheck to nie jest debiutant.

Już gorzej oceniam ten trade Hardena, ale może dlatego, że w innej lidze dałem więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tecu napisał:

@cvbe a swój trade po Giannisa w fbx3 byś zawetował? 😀

Toż ja dałem wtedy zajebiście jeszcze perspektywicznych Turnera, Parkera i RHJ, a to że żaden w sumie nie wypalił to inna sprawa, wtedy zapowiadali się super.

No ja póki co składów nie zmieniłem, ale jestem zwolennikiem veta niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cvbe napisał:

Nasze składy nie są póki co dla nikogo konkurencją.

Jeśli gramy w jednej lidze to stale wszyscy ze sobą konkurujemy, na rożnych poziomach, niezależnie od tego jaki w danym momencie mamy skład. Konkurować też można o jak najwyższy pick w drafcie.

2 godziny temu, cvbe napisał:

Nie zarzucaj mi tu stronniczości

Nie zarzucam stronniczości tylko brak obiektywizmu. Oceniasz ten trade z perspektywy, że ty byś go nie zrobił.

2 godziny temu, cvbe napisał:

widziałem wiele złych wymian, część była komentowana na forum ale nigdy nie widziałem veta, i nigdy nie widziałem aż takich reakcji

A ja jestem w tej lidze od 2006 r. i przez 13 lat trochę widziałem. Mieliśmy kiedyś w lidze userów nie bardzo zainteresowanych grą, którzy  mieli wyjebane na skład i porzucali teamy, a w miedzy czasie po forumowej znajomości lub z ogólnego wyjebania robili trade'y w stylu jakbyś obecnie zrobił A.Davis za Jakara Samspona. Wtedy pojawiła się konieczność jakiejś reakcji, bo psuło to grę po prostu. Komisarzy było początkowo 5 i do akceptacji każdego transferu potrzebna było zgoda 3. Z czasem jak liga stała się bardziej szczelna poluzowano w tym zakresie i został ventyl dla totalnie ostatecznych przypadków, gdyby znów ktoś chciał olać grę i zrobić na złość rozdając skład za drobniaki.

Vetowanie takiego trejdu to po prostu ogromne nadużycie regulaminu. To jest strzelanie z atomówki do wróbla.

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Pewnie się nie znam, ale jak dla mnie trade jest ok. 40tka za kontuzjowaną 45 tkę. Co w tym takiego złego? Morris nagle przestanie grać w NYK? Myślę, że może nawet się polepszyć, mniejszą konkurencja. Osobiście wolałbym Klaya, ale jakiejś gigantycznej dysproporcji nie widzę a Tocheck to nie jest debiutant. 

+

44 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ja tez nie mam problemu z ta wymiana. Bądź co bądź klay nie jest wymiataczem w tym formacie i jego sufit, TymbardZiej po acl to 45 fp. 45 i rok czekania za 35 fp od zaraz.  


+

1 godzinę temu, Tocheck napisał:

Wymiana przyklepana i koniec tematu. Po co się rozpisywać. A czy ktoś by dał lepsze asety czy gorsze to zawsze można gdybać.

Dokładnie.

Dajcie nam grać. Tutaj nie ma żadnych świeżaków, którzy nie mają świadomości co robią.

2 godziny temu, cvbe napisał:

No szanujmy się, przecież ta wymiana nie ma najmniejszego sensu. W FBX3 Klay z dwoma beznadziejnymi assetami idzie za Draymonda Greena a tu za Marcusa fucking Morrisa? 

No to ktoś przepłacił.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzemo nie zarzucaj nieobiektywności bo ktoś musi pełnić rolę komisarza i nie mówię tu wcale o sobie. Ale prawda jest też taka że ani cvbe ani ja nie będziemy contenderami w żadnej sytuacji ta wymiana nie uderza w nikogo z nas. Oskarżanie o prywate jest strzałem niczym kapiszon. 

Mnie zastanowiła jedna rzecz. Tocheck nie dał w ogóle sobie szansy na zapoznanie się z innymi ofertami. Wszedł do ligi i na dzień dobry taki trejd. A Morris w NYK 40 fpg gdzie się roi od podkoszowych? Ja Portisa nie mogłem sprzedać a tu taki zonk? A przecież Portis jest znacznie młodszy od Marcusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bulek napisał:

Krzemo nie zarzucaj nieobiektywności bo ktoś musi pełnić rolę komisarza i nie mówię tu wcale o sobie. Ale prawda jest też taka że ani cvbe ani ja nie będziemy contenderami w żadnej sytuacji ta wymiana nie uderza w nikogo z nas. Oskarżanie o prywate jest strzałem niczym kapiszon. 

Wszyscy są  nieobiektywni, ja też.

Tylko po cholerę te veto ? Vetowanie nie miało służyć widzimisizmowi komisarza. Dobrze powinieneś bulek pamiętać, w jakich sytuacjach powinno się z tego korzystać. Pisałem skąd to się wzięło. Zwłaszcza, że masz wpisy że trade jest ok. Tutaj się trzeba wznieść ponad własną perspektywę. Mówimy o wymianie w której idą zawodnicy w podobym wieku, o +/- 5 fp potencjale, z czego jeden jest cięzko kontuzjowany, straci większość sezonu... i nie wiadomo czy kiedykolwiek wróci na swój poziom.

Masz wyżej kilka wpisów w drugą stronę od userów którzy nie dostali zawału na widok tej wymiany i inaczej ją oceniają.

1 godzinę temu, bulek napisał:

Ja Portisa nie mogłem sprzedać a tu taki zonk? A przecież Portis jest znacznie młodszy od Marcusa.

1 godzinę temu, bulek napisał:

A Morris w NYK 40 fpg gdzie się roi od podkoszowych

Podkoszowy ? A wiesz jaki % czasy rozegrał w zeszłym sezonie de facto jako SF?

A ile ofert z Portisem wysłałeś ? Może tu jest problem ... Jakbym sam po niego nie uderzył, to pewnie by u mnie nie wylądował.

Godzinę temu, matek napisał:

Za Klaya czy za Draya? 

Za Klaya. Jeśli faktycznie assety które szły z nim w pakiecie były gówno warte.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co się szarpać - ja jestem za tym by puścić tą wymianę. Kto wie może Klay pójdzie w ślady Collisona - a ten młodszy Moris okaże się wymiataczem w NY :) 

1 godzinę temu, Krzemo napisał:

Za Klaya. Jeśli faktycznie assety które szły z nim w pakiecie były gówno warte.

dla jednego Hayes to cienias dla drugiego drugi Allen - się okaże :) u mnie w fbx3 - tank. 

ps. Chciałem pomóc @matek w aklimatyzacji w fbx3 :)  

 

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym puścił tę wymianę. Klay wymiataczem w points nie jest, a teraz jeszcze jest po zerwaniu ACL. Kto wie jak to z nim będzie. A Marcus Morris ma bardzo duże szanse na s5 w NY i swoje nastuka, choćby nawet z ławki. Obaj GMowie żółtodziobami w fantasy NBA nie są, więc jak obie strony się zgodziły to SO BE IT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie demonizowałbym ACL, zerwanie achillesa u Durexa to poważniejsza sprawa, po ACL można spokojnie wrócić do pełni formy. Zreszta spójrzcie na czym bazuje Klay - na rzucie, odcinaniu się na zaslonach, obronie. Tutaj zregenerowane ACL w niczym nie przeszkodzi.

Po słowach poparcia tego trejdu, ok, róbta co chceta, ale żeby nie było potem łańcuszka - że Morris pójdzie za Bazemore'a, Bazemore za Mudiaya, a Mudiay za Mbah a Moute...

A Morris o 40 fpg w NYK może zapomnieć. Może zapomnieć i o 35... Portis, Randle, Gibson, Knox, Bullock i Iggy też dostaną minuty.  W sytuacji, w której Knicks będą tankować, nie widzę jakiegoś specjalnego nawału minut u weterana. Bardziej będą grać Smithem, Barrettem, Knoxem, Randlem (Portisem) i Robem.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.