Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, cvbe napisał:

Co nie jest ustalone? Kasa z waiverów przechodzi już od tego roku na kolejne lata tylko kwestia ustalenia z jakim limitem a IL spot nie ma szans przejść.

dokładnie o to mi chodzi co zmieni czy wystartujemy za tydzień czy tez od 1.10.?? - jeżeli zasady są jasne to lepiej wystartować jak wszyscy i tyle - tak myślę :) mi się przynajmniej nie spieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

dokładnie o to mi chodzi co zmieni czy wystartujemy za tydzień czy tez od 1.10.?? - jeżeli zasady są jasne to lepiej wystartować jak wszyscy i tyle - tak myślę :) mi się przynajmniej nie spieszy. 

Ale jaka jest różnica i czemu jak wszyscy? Każda liga jest oddzielnym tworem, nie są od siebie zależne i chyba fajniej najpierw się skupić na tej a później na kolejnych a nie ładować wszystko na raz ;) i tak jak coś to nie wiem, czy da się cofnąć start ligi, ale jeśli to pojedynczy głos to z całym szacunkiem chyba jedziemy jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Ale jaka jest różnica i czemu jak wszyscy? Każda liga jest oddzielnym tworem, nie są od siebie zależne i chyba fajniej najpierw się skupić na tej a później na kolejnych a nie ładować wszystko na raz ;) i tak jak coś to nie wiem, czy da się cofnąć start ligi, ale jeśli to pojedynczy głos to z całym szacunkiem chyba jedziemy jak jest :)

Gram juz troche czasu i jeszcze nigdy nie zaczynałem tak szybko - uważam ze szkoda kasy na zawodników ;) szczególnie ze nie wiadomo ile hajsu bedzie przechodzić na kolejne lata. Dodatkowo nie ma jeszcze pree-sezon wiec tez ciezko wyczaić co w trawie piszczy. Ok nie bede sie szarpał ale uważam ze nie ma co sie spieszyć Fbx3 pewnie ruszy w październiku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, TryczekSzukarek napisał:

 Dodatkowo nie ma jeszcze pree-sezon wiec tez ciezko wyczaić co w trawie piszczy

Nie no weź, co tutaj wypisujesz! ;) Jesteśmy elitą, best of the best, kwiat polskiej inteligencji, chcesz mi powiedzieć że jako top managery z krwi i kości nie jesteśmy w stanie rotacji rozkminić ? Presezon to kółko matematyczne potrzebuje żeby sobie statystki ekstrapolować i w excelach podstawiać, my tu na poważnie gramy 😜

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2011 o 14:39, wiLQ napisał:

III.1.c. Trejdy zaakceptowane przez wszystkie uczestniczące strony i komisarza ligi są nieodwołalne.

Innymi słowy nie można wetować trejdów.

Ja tu tylko sprzątam, komisarzem jest Bulek więc jeśli On akceptuje tą dramatyczną wymianę to nie mamy nic do gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no @bulek, coś w tym vecie @Tizz jest. Spojrzałem szerzej na tę wymianę, i strasznie słabo to wygląda. Z resztą, reakcje na nią mówią wiele. Najgorsze jest to, że jedna ze stron wymiany chwilę wcześniej dołączyła do ligi, a zaraz kontrowersyjna wymiana FA za połamanego Klaya, ale jednak to Klay. 

Też jestem na nie. 

#muremzatizzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpiny sobie robicie. Wymiana jak wymiana. Za polamanca gość który dostanie S5 i ma widoki na uspide. Rozmianki Hardena jakoś nikt nie vetowal. Co was ludzie boli? To jakaś liga przedszkolaków? Piaskownica... 

Komisarze dopuszczają do ligi zweryfikowanego usera a teraz będą myśleć za niego. Od lat się z czymś takim nie spotkałem. Jaja sobie robicie. O zablokwaniu wymiany decydują Ci którzy mają w tym interes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.