Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

@Tecu @bulek @El-Maniaque @Ledley @Szulim @falcao - zostało mało czasu. Dla Falcao trzeba będzie znaleźć zastępstwo więc nie będę usuwał nowemu graczowi zawodników bo sam sobie usunie Melo czy Dienga a może będzie chciał oszczędzić np Thomasa. Maniaque też nadużywa cierpliwości, więc jak nie zejdzie to też szukamy zastępstwa, nie będę zrzucał Roziera, bez jaj. Reszta musi sobie poradzić, ale raczej się o to nie boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bulek napisał:

@cvbe, z El-Maniaquiem mam kontakt na Facebooku, napiszę do niego w tej kwestii.

Nie do końca jest to kwestia przyjścia za każdym razem jak się Go wywoła a po prostu to, że trzeba Go szukać za każdym razem jak jest jakiś termin. Są chętni więc to chyba lepsze rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tizz napisał:

ale on w sezonie równiez nie jest aktywny jakos przesadnie🤔

Tego nie przeczę, tylko jemu trudno jest patrzeć dogłębnie w statystyki i na pensje ze względu na naprawdę spore problemy ze wzrokiem, ale to tak na marginesie.

Choć przeglądać forum to akurat mógłby częściej, z tym się muszę zgodzić.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Jakieś odniesienie do powyższej dyskusji?

W sezonie jestem aktywny składy wystawiam codziennie, a tradowac nie muszę. Na niepoważne i uwłaczające propozycje trade'ów odpowiadał nie będę bo takie się pojawiały. Teraz zawaliłem z tym salary to fakt. Tyle.

 

Edytowane przez El-Maniaque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, El-Maniaque napisał:

W sezonie jestem aktywny składy wystawiam codziennie, a tradowac nie muszę. Na niepoważne i uwłaczające propozycje trade'ów odpowiadał nie będę bo takie się pojawiały. Teraz zawaliłem z tym salary to fakt. Tyle.

 

W dniu 3.05.2011 o 14:39, wiLQ napisał:

V.7. Każdy GM może zostać usunięty z ligi gdy komisarz oraz minimum 10 GMów uzna, że złamał on zasady fair-play, regulamin lub zwyczajnie nie jest godny prowadzenia drużyny w lidze przez swój totalny brak zaangażowania [rozumiany jako wystawianie składu, pobieranie i wymienianie graczy oraz czas reakcji na wiadomości na forum i privie].

Żebyśmy się dobrze rozumieli - nic do Ciebie nie mam, jesteś kulturalnym człowiekiem, który jak się pojawia to nie ma z nim problemu. Jedynym zarzutem jest całkowity brak aktywności, jest to uciążliwe dla innych graczy - zgadnij kiedy zrobiłeś ostatnią wymianę. Podpowiem - na pewno nie przez ostatnie 3 lata, wcześniej nie wiem bo już mi się nie chce sprawdzać. Zgadnij ile piszesz postów na rok. Dwa - potwierdzenie udziału i wybór gracza w drafcie (a i tak trzeba Ci o tym przypominać). Jest pełno lig na yahoo, też można ustawiać skład ale tutaj wymaga się czegoś więcej.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ta burza? Dajmy chłopowi szansę a w dobie możliwego transferu drużyny z jednego GM-a na drugiego to z ewentualna zamianą nie będzie problemu. Zwłaszcza że teraz mamy większy problem z falcao.

W FBX#1 wyoutowano GM-a po latach nie stosowania się do zaleceń. Nie róbmy precedensu.

A trejd zrobił ze mną. Hassan za pick zamieniony na Bambe. Chyba nie muszę mówić kto na tym lepiej wyszedł.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.