Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

#Pistons Dwane Casey on Bruce Brown: "Bruce, going forward, is probably not gonna be a point guard. That's for free agency, draft and all that, but again the experience he's getting there is going to help him to tread water and have to be a secondary ball-handler."
 
ciekawe czy będzie cierpliwość i budowa via draft czy uderzą w VanVleeta - ja wolę draft (niekoniecznie 2020), a co do Bruca, to jednak widzęgo jako backup pg bo trójka i wjazdy pod kosz do wyraźnej poprawy - ale ma partnera do nauki - B. Knighta, będą razem ćwiczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shams Charania@ShamsCharania
Pistons forward Markieff Morris has agreed to a contract buyout, league sources tell @TheAthleticNBA @Stadium.
 
Detroit didn’t have any trade partners at the deadline for Morris, who has a player option for next season that will come off the books after the buyout
 
no to tank pełną gębą
Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2020 o 13:33, Hennenberg napisał:

ciekawe czy będzie cierpliwość i budowa via draft czy uderzą w VanVleeta - ja wolę draft (niekoniecznie 2020), a co do Bruca, to jednak widzęgo jako backup pg bo trójka i wjazdy pod kosz do wyraźnej poprawy - ale ma partnera do nauki - B. Knighta, będą razem ćwiczyć...

Jak Bruce nie ma być PG to właściwie jaką niby miałby mieć pozycję? Nie rozumiem tego. Chłopak póki co czyni postępy, jak nie przyjdzie nikt w drafcie na tą pozycję , niech się rozwija w przyszłym sezonie w duecie z Rose

5 minut temu, Eld napisał:

Biedny Rose.

Chyba nie taki biedny, bo podobno chciał zostać w Detroit. Raz już zaliczył grę u contendera i kiepsko się to skończyło, a tu może sobie spokojnie pogrywać pierwsze skrzypce  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tank, tank, tank. Wrócę do Pistons w sezonie 20/21. Na teraz wystarczy mi boxscore.

<bezradny>

Jednakże, Panowie, jak będziecie oglądać to piszcie co i jak. Niech ten temat 'żyje'. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Grzechu napisał:

Optymista z ciebie, jak myślisz, że jeden tankowy sezon wystarczy do odbudowy 😉

Jasne, że tak nie myślę, ale jako fan Pistons mam o tyle szczęście, że polubiłem po drodze Bucks zanim Giannis został MVP (jakieś 3-4 lata temu zacząłem się im uważniej przyglądać, a wcześniej pamiętałem takiego ziomeczka jak Ray Allen - #DenzelWashington). Innymi słowy, choć fanem Bucks nie jestem, to pocieszam się tym, że jednak poczuje jeszcze emocje w NBA w najbliższym czasie. A jeśli chodzi o Pistons... niech to k**** potrwa 2-3 lata max. Ta marka jaką jest DETROIT PISTONS musi w końcu wrócić do poważnego grania. Już dość lippy. <smutnyBillups>

Zapomniałem dopisać -

nowy sezon, nowe nadzieje - Pistons będą oglądani... plus FVV za 90/3 (taki żarcik) 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzechu napisał:

Jak Bruce nie ma być PG to właściwie jaką niby miałby mieć pozycję? Nie rozumiem tego. Chłopak póki co czyni postępy, jak nie przyjdzie nikt w drafcie na tą pozycję , niech się rozwija w przyszłym sezonie w duecie z Rose

 

pg czy sg, wszystko jedno. z czasem ta kwestia ostatecznie sie wyklaruje. a jakis pg pewnikiem przyjdzie, bo pozyskanie grajka na te pozycje bedzie naszym priorytetem na to 'okienko'...

W dniu 20.02.2020 o 13:33, Hennenberg napisał:
#Pistons Dwane Casey on Bruce Brown: "Bruce, going forward, is probably not gonna be a point guard. That's for free agency, draft and all that, but again the experience he's getting there is going to help him to tread water and have to be a secondary ball-handler."
 
ciekawe czy będzie cierpliwość i budowa via draft czy uderzą w VanVleeta...

a jest ktos ciekawszy w tym drafcie od pana fvv?...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzechu napisał:

Ano jest ciekawy prospect na PG, Tyrese Haliburton 😉

A co jakby była szansa na Wisemana? Brakuje nam C, a chłopak ma duży potencjał. Wtedy bym mógł nawet przeboleć ewentualne przepłacenie FVV,  s5 - Wiseman/Griffin/Doumbouya/Kennard/VanVleet + Wood (widziałbym w nim startera, ale jak Griffin będzie zdrowy to nie ma opcji), Brown, Rose z ławki i jakoś by to zaczęło wyglądać. Potraktujmy to na razie jako 'gdybanie', ale taki scenariusz nie jest nierealny, bo gramy coraz gorzej, więc mam nadzieję, że w końcu i do nas uśmiechnie się szczęście w drafcie.

Edit - Wisemana widziałem ze trzy razy, zresztą nie jestem ekspertem od NCAA, ale wydaje mi się, że jakby była szansa na tego człowieka, to nie powinniśmy się nawet zastanawiać. Niby nie rzuca za trzy, ale jest kurewsko skuteczny, mobilny, w przyszłości może być mocny.

Może @ignazz by napisał o nim coś więcej. Jak widzisz tego gracza, gdzie jest jego sufit? A jeśli Pistons mieliby na niego szansę, to czy powinni iść vabank, czy jednak odpuścić i wydraftować kogoś innego?

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ale po kolei. 
 

1. Draft 2020:

- do niedawna Wiseman produkt stanu Elvisa był dla mnie w tym wyrównanym ale jednak słabym drafcie kandydatem do jedynki. Od dawna preferowałem talenty wysokich gdzie ryzyko busta jest raczej większe ale właśnie wchodzące młode pokolenie rozgrywających combo sprawiło ze niezależnie od zespołu wybierającego chłopak z Nashville to jest dobry wybór. Sytuacje komplikuje jednak kwestia ze sam gracz po 3 spotkaniach i zawieszeniu o którym za chwile zrezygnował z Un Memphis. Wiec jego akcje spadają bo nie gra w NCAA. 
 

2. NCAA

- gracz został ukarany za to ze Penny Hardaway trener Memphis pomógł finansowo ( zakazane w jakiejkolwiek formie) rodzicom na przeprowadzkę z Nashville do Mem aby umożliwić grę w tutejszej drużynie. 11.500$. 
kara było zawieszenie do połowy stycznia i zwrot pieniędzy ( których chyba nawet po przeprowadzce nie mieli) na charytatywny cel. Siedząc karnie gracz powiedział. Po co mi to?  Decyzja mimo ze niecierpliwa broni się na tle konkurencji gdzie dwóch innych graczy leczy kontuzje także. 
co by nie pisać to w NCAA go nie zobaczymy. 
 

3. Draft 

Obecny sezon wypromuje zapewne 5-10 zawodników wraz z biegiem spotkań ale nie zmienia to faktu ze to talent top#5. Każdy inny późniejszy wybór to raczej zysk zespołu on clock. 
Pistons ma swoje zagrywki od lat pod centra wiec jest to pomysł. 
 

4. Upside 

gość wymaga szlifów bo dalej słabością IQ boiskowe gdzie lotnika można mu zrobić  

wymiary i atletyzm świetny ale co lepsze on teraz nie był mierzony ( ostatni pomiar 7”1 7”6 wingspan) 

szybkie nogi pozwalają mi zmieniać kierunek i pomoc na weakside 

świetny nad obręczą bardzo mobilny moim zdaniem niepotrzebnie porównywany do DeAndrzeja  taki Hassan bardziej 

najmniej wiadomo o jego rzucie bo brak po prostu mu gry obecnie co by nam podpowiedziało coś więcej o tym  choć gra tyłem do kosza i potrafi polhakiem rzucić lub z półobrotu fade awaya to na pewno nie ma zasięgu  co robi problemy w dzisiejszej nba  

5. szanse Pistons - kłopotem jest fakt ze Golden mając niskie pozycje obsadzone może się po niego zgłosić jeżeli pomiary i pokaz potwierdzi nba ready ciało i umysł  - od jego wyboru może uchronić zapuszczona forma ( wątpię) lub nieprzydatność w systemie  Golden ( beznadziejne %AS ratio)  

jeżeli zostanie to brać nie pytać  

o NCAA to bardziej @january

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Gerard napisał:

A co złego w Haliburtonie? 

Chyba niewiele, z tego co mi się w oczy rzuciło, dosyć dziwaczny rzut z dystansu, trzeba będzie mu to na nowo ustawić? Ogólnie wygląda na fajny prospect, bdb warunki fizyczne. Nie żebym jakoś się w nim zakochał, wskazałem go w odpowiedzi na post, że nie ma opcji na ciekawych PG. I tak lepiej brać BPA w sytuacji, jak jest tyle dziur do zatkania w składzie...

5 godzin temu, eF. napisał:

Wiseman/Griffin/Doumbouya/Kennard/VanVleet

Z Griffina to już mogą zostać tylko zwłoki, a co do Kennarda, z tego co czytam, może być już na wylocie i dlatego nie gra... A jeżeli to tylko plotki i faktycznie mu kolana siadły, też to dobrze nie wróży. Także na szybką odbudowę w przyszłym sezonie bym zakładów nie obstawiał 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

pozdrawiam

Proszę mnie w to nie mieszać, c'mon / a tak poza tym kcp chciał dobrze, nie ma co hihać

@Grzechu

Skąd info o Kennardzie? BTW - Poraża mnie Twój optymizm. Pierdolę, idę pić.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, eF. napisał:

Proszę mnie w to nie mieszać, c'mon / a tak poza tym kcp chciał dobrze, nie ma co hihać

rozumiem, że mam Ciebie w to nie mieszać, choć gość chciał dobrze? zupełnie jakbym słyszał dyskusje o MB ;)

ja też chciałbym pozyskać grajka pokroju top25 za darmo, no, ale jakoś wiem, że to niezbyt realne i się takimi fantazjami tutaj raczej nie chwalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.