Skocz do zawartości
eF.

Detroit Pistons 2019/2020

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, eF. napisał:

@Grzechu

Tercet Drummond - Monroe - Smith, ahh 'piękne' czasy. Gorzej już nie będzie.

................................

A tymczasem John 'Mapet' Henson demoluje Knicks (10 punktów do przerwy). Szykuje się 20 zwycięstwo w sezonie. Przy kolejnej porażce Magic, będziemy tracić do nich już naprawdę nie wiele. Po prostu umrę ze śmiechu jeśli awansujemy do PO. Tzn, nie liczę na to, nawet nie chce (czas na zmiany), ale sam fakt awansu przy PRÓBIE TANKOWANIA, i z takim szpitalem... by mnie rozjebał. 😛

Henson to fajny shot alternator ale jego scoring jest mdly i grasz 4v5 w ataku (50% ft :/) to wczoraj z jedna kwarta to aberacja. Jako roles z lawki ok - ja sie balem ze Cavs mu rzuca cos w okolocach 10kk w gore a takiego goscia mozna zastapic pionkiem z draftu za 2kk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@memento1984

U nas absolutnym priorytetem powinien być Christian Wood. Hensona po sezonie tu nie będzie. 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj Drummond debiut w Cavs - trafił dwie trójki z mega skutecznością (2/3)! Objawił się ukryty talent! 😀

A w realu efekt pomeczowy taki: Drum fajne staty, a w meczu dostali wpierdziel 40 pkt, Zubac i Harrell robili pod koszem, co chcieli, do tego dostał kilka czap, które zawsze trochę deprymują. Tak wiem że znowu gra w kiepskim zespole, że pierwszy mecz itd. ale utwierdzam się w przekonaniu, że oddanie go to mimo wszystko była dobra decyzja...  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Grzechu

To Cavs, to tylko Cavs. Mnie zastanawiają te dwie trójki. Przecież to wręcz niemożliwe, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, eF. napisał:

Mnie zastanawiają te dwie trójki. Przecież to wręcz niemożliwe, hehe.

Taki sharpshooter z niego, a u nas 8 lat się z tym ukrywał 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przyznam szczerze, że nie oglądałem hitu tej kolejki (no dobra, spojrzałem kątem oka i mi zajebali cegłą w głowę), ale tak patrząc po statystykach, to widowisko było przednie. Pistons - 35% z gry, 20% za trzy, Hornets - 37% z gry, 25% za trzy. DAMN. Czyżby z wizytą do Detroit wpadł jakiś szejk, a gracze obu ekip postanowili mu wybudować pałac z cegieł? Wynik 87:76 dla Hornets, niczym w starym dobrym stylu. Przykładowo, Wood był +8 w tym meczu, ale spędził na parkiecie zaledwie 23 minuty. Tank na pełnej. A wydarzeniem meczu był zapewne Brandon Knight. Nie powiem, że tęskniłem za tym legendarnym PG, heheszki. Cóż za piękny powrót - 3 punkty, 1 asysta w 13 minut. Szacunek.

Aha, Sekou ostatnimi czasy wygląda źle. Już nie mówię o tym meczu, ale on w Lutym robi 8p/4r na 32% z gry. Trochę to niepokojące.

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sekou do roboty.... w Detroit only hard work

#Pistons Dwane Casey on rookie Sekou Doumbouya: I'm very concerned with Sekou."
He cites effort and energy and playing hard with passion : he's a young kid, his demeanor, outlook. He should be having the most of his life. He should have all the girls."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Casey, Casey, Ty PIMP'ie.

Najlepsze jest ostatnie zdanie, hehe. Nie każdy gracz musi być ruchaczem jak Rodman to po pierwsze, po drugie - z tego co da się zauważyć, to Doumbouya jest raczej z tych skromniejszych gości. Poukładany chłopak,  do tego dosyć empatyczny, więc może zamiast skupiać się na lafirydnach w każdym mieście, lepiej będzie jak się jednak skupi na ostrym treningu, bo jak na razie w tej lidze nie wiele znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Hennenberg napisał:

He should be having the most of his life. He should have all the girls

Jakieś jaja chyba ktoś sobie robi, takie teksty od trenera? 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, eF. napisał:

Wynik 87:76 dla Hornets, niczym w starym dobrym stylu. Przykładowo, Wood był +8 w tym meczu, ale spędził na parkiecie zaledwie 23 minuty. Tank na pełnej. A wydarzeniem meczu był zapewne Brandon Knight. Nie powiem, że tęskniłem za tym legendarnym PG, heheszki. Cóż za piękny powrót - 3 punkty, 1 asysta w 13 minut. Szacunek.

Ale przynajmniej Pistons pozbyli się tego cancera Drummonda. Jak to w ogóle możliwe, że bez niego nie grają lepiej??? Spoko, wróci Blejk to szarpnie robotą i będzie długi winning streak 😜

A co do Sekou to nie chciałbym wyjść na marudę, ale on cały sezon gra okropnie. TS na poziomie 49%, eFG 46% to wyniki na poziomie K. Knoxa. W dodatku nie robi nic innego poza rzucaniem. Oby to była tylko trema pierwszego sezonu w NBA, bo na razie wygląda słabo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gerard napisał:

A co do Sekou to nie chciałbym wyjść na marudę, ale on cały sezon gra okropnie. TS na poziomie 49%, eFG 46% to wyniki na poziomie K. Knoxa. W dodatku nie robi nic innego poza rzucaniem. Oby to była tylko trema pierwszego sezonu w NBA, bo na razie wygląda słabo.

Miał kilka pierwszych meczów, w których ładnie błysnął, nawet poster dunka zaliczył, potem zjazd formy, ale chłopak ledwie co skończył 19 lat, do tego wrzucony na głęboką wodę w nowym wielkim świecie... Dajmy mu chwilę 😉 Niewiele robi poza rzucaniem, bo na razie nie ogarnia za bardzo, co się dzieje na boisku, też kwestia czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gerard napisał:

Ale przynajmniej Pistons pozbyli się tego cancera Drummonda. Jak to w ogóle możliwe, że bez niego nie grają lepiej???

3 pozostałe mecze tego sezonu vs Hornets przegrali z Drummondem w składzie

grają +/- to samo (czyli gówno) a domyślnie są do przodu o kilkadziesiąt baniek

imho się opyla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, julekstep napisał:

3 pozostałe mecze tego sezonu vs Hornets przegrali z Drummondem w składzie

grają +/- to samo (czyli gówno) a domyślnie są do przodu o kilkadziesiąt baniek

imho się opyla

Z tymi bankami do przodu w syfiastym offseason to wybor pomiedzy dzuma a cholera, szczegolnie dla tak ateakcyjnej destynacji jak DET :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tia, te kilkadziesiąt baniek najprawdopodobniej wydadzą gorzej niż gdyby przedłużyli Drumma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Gerard napisał:

Tia, te kilkadziesiąt baniek najprawdopodobniej wydadzą gorzej niż gdyby przedłużyli Drumma.

2 rundy PO na wschodzie przez 8 lat. Taki sam wynik jak NYK. Nie ma juz gorzej.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, julekstep napisał:

2 rundy PO na wschodzie przez 8 lat. Taki sam wynik jak NYK. Nie ma juz gorzej.

W takim razie nie wiem po co Minny trzyma KATa. Już dawno powinni go pchnąć za wygasające.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Gerard napisał:

W takim razie nie wiem po co Minny trzyma KATa. Już dawno powinni go pchnąć za wygasające.

Pelna zgoda! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, julekstep napisał:

Pelna zgoda! :)

Widziałbyś go pewno w lato jako 3C w Den po Joku i Embiidzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, mac napisał:

Widziałbyś go pewno w lato jako 3C w Den po Joku i Embiidzie?

Nah - ale może zastąpić Juancho na ławce :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi