Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ignazz napisał:

Jeden z lepszych talentów od czasie U16/18. 

Oglądam tyle i można było zdobyć i fajny talent. Pójdzie z #5 nie niżej. Wiec raczej dla Was niedostępny. 

Tylko w kwestii draftu sie trochę zmieniło pod względem bilansu, więc nawet lepszy bilans od tych najbardziej c***owych, nie zamyka nam przecież wylosowania czegoś w okolicach piątki. Kurde, jak tak patrzę na tego chłopaka... to byłby świetny fit, wtedy Sekou na PF, a Wooda testujemy na C. Widzę to.

Ps. Piję, dajcie mnie jeszcze parę godzin, a napiszę poemat - Drummond, they dump me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa którą Pistons do tej pory zapłacili Drummondowi to jedne z najlepiej wydanych dolarów przez tę organizację w historii. Odkąd przyszedł do Pistons był najlepszym ich graczem przez 7 rozegranych sezonów. W dodatku praktycznie nie opuszczał meczów. Nie słyszałem też, żeby choć raz zażądał trejdu. Nie jego wina, że egzekutiwy które zarządzają Pistons nie były w stanie podpisać choć przyzwoitych uzupełnień, by powalczyć o coś więcej niż 8 miejsce.

Być może nie jest wart takiego extension jakiego oczekiwał, zwłaszcza, że grał teraz słabszy sezon, ale robienie z niego kozła ofiarnego słabych ostatnich sezonów Tłoków to, delikatnie mówiąc, jakieś nieporozumienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gerard

Problemem jest to, że Pistons zrobili z niego franchise playera, a ludzie patrzą na niego właśnie przez ten pryzmat. Jasne, niektórzy są po prostu złośliwi, bo ich teamy mają swój czas (patrz Nuggets), ale nikt nie raczy zauważyć tego, że Pistons zrobili to źle. Ludzie robią z niego kasztana, kiedy to nie do końca prawda. Przykład? Proszę -  Drummond na C, na PF ktoś taki jak Jerami Grant, z dobrym rzutem za trzy, na SF - klasyczny 3&D w stylu Covingtona, na SG Kennard type player... i najważniejsze, czyli PG, który wie jak uruchomić C. Niekoniecznie CP3, ale klasowy PG jest tu wskazany. I tak, nie była by to najdroższa drużyna w lidze, i taki Drummond mógłby pokazać swoją przydatność. Wtedy to miałoby sens, a tak, Drummond nie raz robił za pierwszą opcję. A c***, dobra. Wypisałem się w tym temacie już. Nie chce mi się. Ps. Jeśli jesteś fanem Pistons, a Cię pominąłem to wybacz. :)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polowa ligii to takie druzyny wlasnie jak Pistons czy Cavs - zawsze musza doplacic do sensownego talentu, nawet sensownego rolesa - jak tak patrze teraz, nie udalo sie wypchnac ani TT ani Love'a za przyjecie dluzszych kontraktow, spadliby Knight, Henson, Delly i TT czyli jakies 55m$ capu  (!) - . na 99.9999% Cavs by wyjebali te wolne pieniadze w taki kosmos, ze Drummond na optin czy jakims 3+1 dealu to maly pikus. a w Cavs i bycie pionierami cap-flooru nie wierze.

Thompson nie jest warty swoich pieniedzy dzisiaj, ale chyba wole miec za rok tego Drummonda niz duet Henson/TT za 30baniek.

dwoch guardow z draftu, teraz wysoki pick w biednym drafcie (moze ten Wiseman?), Love, Drummond, KPJ, Osman, Nance, Windler (:>), siano na Veta - kazdy kontenduje jak moze : )))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@memento1984

Co do przepłacania graczy przez te 'mniejsze' markety... oczywiście, że masz rację, ale licząc LeBrona, od 2003 roku Twój klub trafił czterokrotnie jedynkę w drafcie. Dla przykładu - Pistons ostatnim razem wybierali z '1'...

uwaga, uwaga - gotowy? W 1970 roku. Tak to wygląda. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eF. napisał:

Ten gracz może nam się trafić w drafcie (5-8), co sądzicie? Ja tu widzę duuuży potencjał.

No wiesz biali w loterii draftu mają "piękną" historię, ja jednak bym szukał dalej...

4 godziny temu, eF. napisał:

Powtórzę się, sorry, ale wyczuwam tutaj VanVleeta na tłustym kontrakcie. Tak mi intuicja podpowiada. Oby nikt w Pistons o tym nie pomyślał, heheszki. Co do Drummonda, no jest chłopak rozgoryczony, co zrobisz. Ja na to patrzę z tej strony - zależało mu na Pistons, zależało mu na Detroit. A rozstanie nie jest zbyt eleganckie, tak?

nie mamy szans go wyjąć, zobaczysz wrócił B. Knight, wróci D.J Augustin i'm told

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eF. napisał:

A rozstanie nie jest zbyt eleganckie, tak?

Ale jakby go drożej oddali, czy to było bardziej eleganckie? Tak czy siak by było źle. Nie wiemy też, czy i jakie były rozmowy z agentem Drummonda i jak to wpłynęło na decyzję o wylaniu go. Staram się jakoś zracjonalizować tą decyzję 😉

 

2 godziny temu, eF. napisał:

Ps. Piję, dajcie mnie jeszcze parę godzin, a napiszę poemat - Drummond, they dump me.

Dawaj śmiało 😀

 

2 godziny temu, Gerard napisał:

Być może nie jest wart takiego extension jakiego oczekiwał, zwłaszcza, że grał teraz słabszy sezon, ale robienie z niego kozła ofiarnego słabych ostatnich sezonów Tłoków to, delikatnie mówiąc, jakieś nieporozumienie. 

To prawda, grał te wszystkie lata w kiepskim otoczeniu, a pewnie lepiej by się sprawdzał będąc w cieniu jakiejś gwiazdy. Tak jak w tej połówce sezonu, kiedy przyszedł Griffin. Ale po tylu latach jest zmęczenie materiału, Drummond już się kojarzył z beznadziejną dekadą dla Pistons, czy winny czy niewinny więc mamy reset. 

3 godziny temu, eF. napisał:

Ten gracz może nam się trafić w drafcie (5-8), co sądzicie? Ja tu widzę duuuży potencjał.

Już go kiedyś widziałem na YT, fajny prospect. Ale po sukcesie Doncica pewnie ktoś się szybko na niego skusi. A tłoki z takimi asami jak RJ, Galloway czy Morris, grającymi o nowy kontrakt, pewnie na koniec sezonu wygrają bezsensownie kilka meczów, żeby spaść w loterii... 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzechu napisał:

Już go kiedyś widziałem na YT, fajny prospect. Ale po sukcesie Doncica pewnie ktoś się szybko na niego skusi. A tłoki z takimi asami jak RJ, Galloway czy Morris, grającymi o nowy kontrakt, pewnie na koniec sezonu wygrają bezsensownie kilka meczów, żeby spaść w loterii... 🙄

Bardzo fajnie (przynajmniej wg statystyk) zapowiada się Tyrese Haliburton. Prognozują go różnie od #4 do #11. 

Wysoki PG z dobrym przeglądem pola i dobrym ass/to ratio. Ma dziwnie wyglądający rzut, ale jest diablo skuteczny (powyżej 40% 3pt i to w tym sezonie, przy oddalonej linii za 3 pkt). Dodatkowo świetnie kradnie piłki. Z wad - jest jeszcze trochę za chudy na NBA i zdaje się, że słabo radzi sobie z kończeniem akcji lewą ręką (przynajmniej nie widziałem, żeby to kiedykolwiek robił), ale w tej chwili nie ma jeszcze 20 lat, więc przyszłość przed nim.

Edytowane przez Gerard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do it Reggie...

Per M Stein:Reggie Jackson Considering Buyout With Pistons As Clippers Loom, Reggie Jackson is considering pursuing a buyout with the Detroit Pistons. The Los Angeles Clippers have emerged as   probable suitor if Jackson becomes a free agent.

Ps. dzisiaj Wood 27 pkt, 12zb, 5 as, 50% za 3 - koniecznie go zatrzymać trzeba

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hennenberg napisał:

s. dzisiaj Wood 27 pkt, 12zb, 5 as, 50% za 3 - koniecznie go zatrzymać trzeba

Od początku mi się podobał, teraz po odejściu Druma jeszcze będzie miał szansę rozwinąć skrzydła. W lecie tanio nie będzie... Teraz już byli podobno chętni na niego np. Boston, na szczęście nikt nie zrobił tak głupiego ruchu, żeby go oddać (tym bardziej takiemu wrogowi jak Celitics i takiej sknerze jak Ainge 😉)

 

3 godziny temu, Hennenberg napisał:

Per M Stein:Reggie Jackson Considering Buyout With Pistons As Clippers Loom, Reggie Jackson is considering pursuing a buyout with the Detroit Pistons. The Los Angeles Clippers have emerged as   probable suitor if Jackson becomes a free agent.

W sumie dobrze byłoby mieć go już teraz z głowy. Z drugiej strony niedobrze pomagać za darmo Clippers, którym już ustawiliśmy pięknie sytuację dzięki koszmarnemu (z perspektywy czasu) trade'owi po Griffina....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

A to niby czemu? Jakie miasto, taki klub ;) 

Mam byc ironiczny jak zazwyczaj czy obiektywny?

Detroit bylo miastem, ktore przodowalo w USA w produkcji aut chociazby.

Kruzys finansowy zrujnowal te miasto do stanu, gdzie 2km od csntrum masz domy z blachy meneli. 

Wiem, bo bylem, bylem 3 lata z kobieta, ktira ma tam ojca.

Zadna proba rewitalizacji masta nie odniosla skutku. Dalej co drugi czarny ma bron przy sobie i policja boi sie zapuszczac do danych dzielnic.

Kiedys synonim rozwoju stanow, dzis ruiny miasta jak na warszawskiej pradze.

A naeet gorzej.

A to co robia detroit podlega pod nie wiem co.

Jak oddadza kogos Clippersom po mysli o przebudowie jak napisalem bedzie hihihihi bo moga teraz tankowac do woli (no, blake kocur ich powtrzyma przed najgorszym bilansem jak znoe nauczy sie skakac chociaz na metr).

Ja tak mysle, ze to karma za Smitha.

Mieli sporo okazji po 2004-2005 przebudowac sie, a wygladaja jak wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, KeepItDirty napisał:

Detroit jeszcze rozda karty w tym roku. Smiechyy hihihihi. Co za klub...

Przynajmniej ten klub ma dobrą historię, kilka mistrzostw na koncie i to zdobytych każdorazowo w unikalny jak na NBA sposób, czyli głównie dzięki team work, bez mega gwiazd. Także proszę psów nie wieszać na tłokach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzechu napisał:

Przynajmniej ten klub ma dobrą historię, kilka mistrzostw na koncie i to zdobytych każdorazowo w unikalny jak na NBA sposób, czyli głównie dzięki team work, bez mega gwiazd. Także proszę psów nie wieszać na tłokach 😉

Ja ich doceniam wlasnie z czasow Billupsa i spolki :) tylko wiem z czym wiazalo sie to i sportowo i "industralnie" co opisalem wyzej :)

caly ton ma charakter raczej pozytywny, ze parafrazujac mnie "te miasto zasluguje na wiecej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KeepItDirty napisał:

Ja ich doceniam wlasnie z czasow Billupsa i spolki

To też, ale Bad Boys to dopiero była mega ekipa 😀

 

2 minuty temu, KeepItDirty napisał:

caly ton ma charakter raczej pozytywny, ze parafrazujac mnie "te miasto zasluguje na wiecej".

OK, ja odebrałem to co napisałeś raczej jako szyderę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzechu napisał:

To też, ale Bad Boys to dopiero była mega ekipa 😀

 

OK, ja odebrałem to co napisałeś raczej jako szyderę 😉

Czesto tak mam jak czytam slodzenie o czyms gorzkim, ale akurat ten klub mi lezy i mimo, naprawde wielu, akcji dalej mysle, ze jeszcze sa w stanie przy dobrej loteriadzie czy innych czynnikach wybic sie ponad przecietnosc.

Ba, smialem sie w moim stylu, dogryzajac Ef, ze jeszcze doczlapia sie z Drummem i Blakiem do PO ponad msc temu, bo napraede tak uwazalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, KeepItDirty napisał:

Mam byc ironiczny jak zazwyczaj czy obiektywny?

Detroit bylo miastem, ktore przodowalo w USA w produkcji aut chociazby.

Kruzys finansowy zrujnowal te miasto do stanu, gdzie 2km od csntrum masz domy z blachy meneli. 

Wiem, bo bylem, bylem 3 lata z kobieta, ktira ma tam ojca.

Zadna proba rewitalizacji masta nie odniosla skutku. Dalej co drugi czarny ma bron przy sobie i policja boi sie zapuszczac do danych dzielnic.

Kiedys synonim rozwoju stanow, dzis ruiny miasta jak na warszawskiej pradze.

A naeet gorzej.

A to co robia detroit podlega pod nie wiem co.

Jak oddadza kogos Clippersom po mysli o przebudowie jak napisalem bedzie hihihihi bo moga teraz tankowac do woli (no, blake kocur ich powtrzyma przed najgorszym bilansem jak znoe nauczy sie skakac chociaz na metr).

Ja tak mysle, ze to karma za Smitha.

Mieli sporo okazji po 2004-2005 przebudowac sie, a wygladaja jak wygladaja.

A ktore duze amerykanskie miasto nie ma faweli kilka km od centrum? To jest pan-amerykanski sposob na rozwiazanie problemow, tj “nie moj problem” ja z suburbii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.