Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, january napisał:

Pisałem, że to player option na blisko 30 baniek Drummonda to jest koszmar i dobrze jak Pistons nie będą musieli dopłacać. Udało się, brawa dla nich.

ofc - pozbycie sie tego kasztana nawet za free byloby ok, po prostu smieszy mnie zwrot w kontekscie tego tematu i pmow jakie dostawalem od bad boyow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gerard napisał:

A czego oczekiwać po egzekutiwach, którzy myśleli, że Blejk będzie ich zbawcą...?

Akurat Blake grał jeden z najlepszych sezonów w karierze po sprowadzeniu i wprowadził ich do PO, więc chyba nie tak najgorzej główkowali.

3 minuty temu, Lucas napisał:

Grał jak Jokic jesienią. Przecież chyba nawet w tym temacie to pokazywałem

Dużo gorzej grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Nie i każdy to pisał :) Po prostu Jokiciowcy się do tego przyzwyczaili, gdy reszta przereagowywala. 

No i tak był lepszy od Drummonda. 

Przereagowywaliście gdy ktoś śmiał stwierdzić że Drummond miał lepszy początek sezonu niż Jokić choć w mojej ocenie był lepszy. Wiem, ciężko coś takiego przełknąć ale było kilka osób które tak twierdziło, nie jeden.

3 minuty temu, julekstep napisał:

Widac nigdy bad boy nie czail sie na Ciebie w odmetach pmow :P

Nie wiesz co to zycie!

BB 4ever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

O Marcus potwierdzil ze tak nie bylo!

Czyli bylo!

uff

Ja wiem, że to forum żyje zasadą jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz i porównanie Drummonda do Jokera mogą brzmieć niedorzecznie, ale biorąc pod uwagę, że jeden wszedł w sezon jak bestia ( sam go chwaliłeś ), a drugi był kiepściutki z obu stron parkietu, to do gdzieś do połowy listopada ich zestawienie nie brzmiało tak śmiesznie.

W sumie to sam nie wiem, po co ja Ci odpowiadam na tak kretyńskie wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Akurat Blake grał jeden z najlepszych sezonów w karierze po sprowadzeniu i wprowadził ich do PO, więc chyba nie tak najgorzej główkowali.

Grał ok, ale do najlepszych sezonów z LAC to było daleko. Poza tym doszły jeszcze kolana w strzępach. To, delikatnie mówiąc, nie był dobry ruch. 

A do PO Pistons prowadził Drumm. Inna sprawa, że wtedy niewiele było potrzeba by się załapać do 8-ki na wschodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Chyba właśnie dlatego ktoś tam zdecydował się w jednym zdaniu napisać ,,Drummond'' i ,,Jokić''. 🤔 

Tylko, że wtedy to miało sens, bo omawiana była forma z ostatnich spotkań, a nie kto jest lepszym graczem.

Czy można powiedzieć, że Kendrick Nunn był przez większość sezonu lepszym graczem niż Mike Conley? Można. Ale ogólnie dzieli ich przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tylko, że wtedy to miało sens, bo omawiana była forma z ostatnich spotkań, a nie kto jest lepszym graczem.

To po co piszesz, że na forum ,,jesteś dobry jak ostatni mecz'', skoro forum z grubsza olało poza jokiciowcami porównania Drummonda i Jokicia? Skoro nikt tego nie potraktował na poważnie, to chyba dobrze świadczy o forum?

Zresztą, to i tak była nieprawdziwa teza, Jokić miał kiepski początek sezonu pod względem scoringu, ale to wciąż elitarny playmaker, więc Nuggets z nim jako głównym kreatorem zrobili w tym okresie jakieś 14-5. 

A to, że kibice Pistons przekonywali o jakości Drummonda przez ostatnie miesiące, to przecież fakt - więc zabawnie, że sami Pistons ocenili go jako kompletny balast, a reszta ligi przyznała rację. :) 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

Naprawdę uważasz, że wartość Drummonda to Henson+Knight? C'mon.

Btw, leżącego się nie kopie, ale chyba każdy widzi, że w tym dealu chodzi tylko o kasę.

@Braveheart22

Smutny wpis, mi tam szkoda Dre. Życzę mu dobrego teamu w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tylko, że wtedy to miało sens, bo omawiana była forma z ostatnich spotkań, a nie kto jest lepszym graczem.

Uwierz mi że dostawałem pmy (od osoby którą poprosiłem o komentarz) w których nie było porównania 'formy' :)

aha - i te pmy leciały jakoś w środku zeszłego sezonu

aha2 - nigdy to nie miało sensu ofc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eF. napisał:

Naprawdę uważasz, że wartość Drummonda to Henson+Knight? C'mon.

Uwzględniając całokształt, prawdopodobnie tak, chyba, że zgodzi się na jakieś 52-60/4. Drummond poszedł za frytki dlatego, że nikt nie chce rolesa, który może zażądać kontraktu gwiazdy.

Wiadomo, że się nie zgodzi ocw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.