Skocz do zawartości

FORUM ZAKTUALIZOWANE - opinie, uwagi, spostrzeżenia...


Borys

Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?

    • Tak
      31
    • Nie
      23
    • Wszystko mi jedno
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, rw30 napisał:

tak jak sie spodziewalem, sam upgrade zalatwil 95 albo 99% requestow. Bardzo fajne to nowe forum.

Z minusow: stara wersja mobilna  bardziej mi sie podobala (tzn nowa nie jest tragiczna, ale po prostu jest bardzo duzo elementow na ekranie, co imho obniza czytelnosc)

jedno pytanie: jak w wersji mobilnej przejsc do ostatnio nieprzeczytanego posta w watku?

kulka albo gwiazdka (w zaleznosci czy sie udzielales w temacie) na lewo od nazwy tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LONGER01 napisał:

Szkoda że nie ma sygnatur, z dnia na dzień się tego pozbyto mimo że były z nami od początku tego forum. Na realgm by to nie przeszło

zupelnie mi ich nie brakuje, wiekszosc ludzi miala tam totalne bzdury powypisywane, albo migajace obrazki jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małej ilości komentarzy stwierdzam że prawdopodobnie po zmianie forum wiele osób nie odzyskało hasła którego nie pamięta się jak się automatyczne logowało od wielu miesięcy.

Główna bolączka tej strony jest taka że aby odzyskać hasło nie wystarczy ALBO nick ALBO e-mail a trzeba podać OBA. Ja już kiedyś konto straciłem w ten sposób. Musiałem zakładać drugie.

ZMIEŃCIE TO a uczestników przybędzie. No chyba że po zmianie kompletnie ludzi przestało interesować to forum. Są play-offy i mnóstwo ludzi siedzi w tym więc tego nie kupuję że przestali się udzielać ze względu na mniejsze zainteresowanie storna/NBA. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borys

Czy udalo sie cos ustalic odnosnie odzyskania funkcjonalnosci filtrow?

Tzn zeby w danym dziale byla opcja wyswietlania tylko aktywnych watkow i chowania tych zamknietych. Bo w paru dzialach takie stanowia ogromna wiekszosc.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Mam nadzieję, że jeszcze nikt o to nie pytał.

Czy wy też macie problemy z Tapatalkiem? Od czasu zaktualizowania forum nie chce działać kompletnie.

Zdaje sobie sprawę, że wersja mobilna forum jest fajnie przygotowana ale brakuje jej najważniejszej dla mnie kwestii - powiadomień nawet kiedy nie mam włączonej aplikacji (Tapatalk to umożliwiał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Raven2156 napisał:

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Mam nadzieję, że jeszcze nikt o to nie pytał.

Czy wy też macie problemy z Tapatalkiem? Od czasu zaktualizowania forum nie chce działać kompletnie.

Zdaje sobie sprawę, że wersja mobilna forum jest fajnie przygotowana ale brakuje jej najważniejszej dla mnie kwestii - powiadomień nawet kiedy nie mam włączonej aplikacji (Tapatalk to umożliwiał).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tecu napisał:

Czy jest szansa by coś zrobić z tym nawałem spamu w dziale inne ligi wirtualne? 

Z góry dziękuję.

A kto tam jest adminem? Jak nie wiesz to napisz do matka. Mimo że zrezygnował może Ci pomoże w ramach wyjątku

 

Co do wątku forum to mi przeszkadza że oprócz informacji i swiecacej się ikonki wiadomości to jeszcze automatycznie przychodzi powiadomienie ze dostałeś wiadomośc i święci się dzwonek. Nie ma potrzeby by dwukrotnie informować o tym że ktoś dostał wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tecu napisał:

Czy jest szansa by coś zrobić z tym nawałem spamu w dziale inne ligi wirtualne? 

Z góry dziękuję.

 

3 godziny temu, Dnc napisał:

A kto tam jest adminem? Jak nie wiesz to napisz do matka. Mimo że zrezygnował może Ci pomoże w ramach wyjątku

Staram sie usuwac regularnie, ale problem polega na tym, ze sie to pojawia od nowa.

Tak wlasciwie to dlaczego "gosc" bez konta moze pisac ewidentny spam???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiLQ napisał:

 

Staram sie usuwac regularnie, ale problem polega na tym, ze sie to pojawia od nowa.

Tak wlasciwie to dlaczego "gosc" bez konta moze pisac ewidentny spam???

Też usuwam jak tylko zauważę, ale ponieważ nie ma konta to nie mogę go oznaczyć jako spamera plus tylko w ligach wirtualnych coś takiego się dzieje. widocznie jakaś dziura w systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2019 o 14:20, marceli73 napisał:

Po małej ilości komentarzy stwierdzam że prawdopodobnie po zmianie forum wiele osób nie odzyskało hasła którego nie pamięta się jak się automatyczne logowało od wielu miesięcy.

Główna bolączka tej strony jest taka że aby odzyskać hasło nie wystarczy ALBO nick ALBO e-mail a trzeba podać OBA. Ja już kiedyś konto straciłem w ten sposób. Musiałem zakładać drugie.

ZMIEŃCIE TO a uczestników przybędzie. No chyba że po zmianie kompletnie ludzi przestało interesować to forum. Są play-offy i mnóstwo ludzi siedzi w tym więc tego nie kupuję że przestali się udzielać ze względu na mniejsze zainteresowanie storna/NBA. 

 

Miałem właśnie taki problem (chociaż u mnie chodziło o hasło, które wpisywałem dobrze, ale na nowej wersji nie działało), ale założyłem nowe konto, z którego wysłałem priv do Borysa, którymi pomógł odzyskać dostęp do tego konta, ale rzeczywiście mogą być bardziej leniwi użytkownicy, którym nie będzie chciało się odzyskiwać konta i nie zobaczymy ich już na forum.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.