Skocz do zawartości
Tecu

march madness- brackety dyskusje itp

Rekomendowane odpowiedzi

Gramy w brackety? Tak jak w zeszłym roku na grupie Kosiego?

Ja dostałem na maila info o zaproszeniu do tej samej ligi i nawet już wypełniłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też, ale cały czas się waham by czegoś nie pozmieniać. Wychodzi mi brak upsetów, które są raczej nieuniknione, więc coś pokombinuję jeszcze. No i wychodzi mi niespodziewany wygrany co do którego też nie jestem przekonany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Louisville i perfect bracket już w dupę :(

PS : Odstąpiłem od tradycji i dałem Gonzagę jako mistrza, więc spodziewajcie się jednak tytułu Blue Devils :D

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też Louisville wtopiło. Natomiast do final four typowałem: Duke, Texas Tech, N.Carolinę i Virginię. Na mistrza natomiast N.Carolinę. Zobaczymy co uda się trafić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też Louisville wtopiło. Natomiast do final four typowałem: Duke, Texas Tech, N.Carolinę i Virginię. Na mistrza natomiast N.Carolinę. Zobaczymy co uda się trafić.

U mnie na razie 3/3, trafiłem Auburn, LSU i Minnesotę w komplecie. Zaraz będzie 4/4 bo Florida State zaraz wejdą.

Na mistrza też mam Tar Heels, a do Final Four oprócz tego mam Duke, Michigan i... Saint Mary's:)

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 2/3,bo obstawiałem upset przy LSU. Było ryzyko, jest zabawa :)

Oby Windler to dowiózł :)

Belmont śledzę od prawie początku sezonu i to jest mój czarny koń, uwielbiam ich. Muszyński to będzie niezły gracz - do kadry go ;)

Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 2/3,bo obstawiałem upset przy LSU. Było ryzyko, jest zabawa :smile:

Oby Windler to dowiózł :smile:

Belmont śledzę od prawie początku sezonu i to jest mój czarny koń, uwielbiam ich. Muszyński to będzie niezły gracz - do kadry go ;)

Sporo osób obstawiało upset w meczu LSU, grają bez głównego trenera, prawda???

Ja mam Maryland w Sweet 16, więc oby nie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo osób obstawiało upset w meczu LSU, grają bez głównego trenera, prawda???

Ja mam Maryland w Sweet 16, więc oby nie:)

Tak, poza tym Reid do mnie nie przemawia a poza tym gdzieś upset trzeba było dać. Mam nadzieję, że Michigan nie będzie tym przegranym w pierwszej rundzie.

Część drabinki z LSU/Maryland jest dosyć łatwa, więc tu nie ma faworyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fernando jest za duzy na Belmont, cos czuje ze spuchna podobnie jak Vermont. 

btw. swietny ma footwork jak na ten size

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fernando jest za duzy na Belmont, cos czuje ze spuchna podobnie jak Vermont.

btw. swietny ma footwork jak na ten size

Let's go Belmont!

Polubiłem tych chłopaków, oglądałem ich z 5 meczów i kibicuję. Wiem, że to nie są wielkie talenty, ale mają fajny bilans składu, seniorzy i freshmeni. I przy okazji grają miło dla oka.

Da się ich lubić :)

Murray też walczy :)

Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Let's go Belmont!

Polubiłem tych chłopaków, oglądałem ich z 5 meczów i kibicuję. Wiem, że to nie są wielkie talenty, ale mają fajny bilans składu, seniorzy i freshmeni. I przy okazji grają miło dla oka.

Da się ich lubić :smile:

Murray też walczy :smile:

Czolowe mid major zespoly fajnie sie oglada, nadrabiaja zawsze braki atletyczne zespolowoym graniem i dokladnymi setami. Zobaczymy jak sie Maryland spisza w clutch, to bardzo mlody zespol. Po tym co zrobilo Auburn w koncowce moge się wszystkiego spodziewac

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem trochę tego meczu i 17/11/16 Moranta robi wrażenie, ale 7 strat również. Kilka naprawdę fajnych podań, ale niestety również kilka głupich strat. Zobaczymy jak w kolejnej rundzie, gdzie przeciwnik chyba bardziej się postawi. Obstawiałem ich zwycięstwo, ale w kolejnej rundzie z Florydą St. postawiłem już na ich przegraną. Zobaczymy czy Morant da radę :smile:.

Edytowane przez GeDDo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cale te trio z Duke mocno obsrane - nie wiem na ile reprezentatywny jest ten "16" seed ale oczy bola. Zion ZERO finezji, ZERO - jak grubawy chlopek, wszystko z gory. ogolnie nie ogladam tej NCAA, ale on sie zepsul po tej kontuzji czy cos ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cale te trio z Duke mocno obsrane - nie wiem na ile reprezentatywny jest ten "16" seed ale oczy bola. Zion ZERO finezji, ZERO - jak grubawy chlopek, wszystko z gory. ogolnie nie ogladam tej NCAA, ale on sie zepsul po tej kontuzji czy cos ?

nie to poprostu następca Lebrona na miarę Wiga :P on z tą "finezją", czy raczej jej brakiem, się już się chyba urodził, nawiasem z tym to mi niedoszłą gwiazdę nba Marcusa Fizera przypomina. 

Po drugiej stronie mamy za to takiego Cumberlanda, za to ten mi Royce Whita na pamięć nasuwa, szkoda że rękę ma tak kiepsko ułożoną. Jak Cincinnati było wstanie przegrać z Iowa to nie jestem w stanie pojąć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi