Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

"

Nie widziałem Czarka zdjęcia, gdy podpisywał pierwszy kontrakt. Mogliście mnie zobaczyć, że byłem w cygańskiej koszuli – śmiał się Gortat.

– Nie wiem, czy miał koszulę Czarek, czy garnitur, ale jedno jest pewne – nie byliśmy obwieszeni złotem i diamentami jak był np. teraz Jeremy. Podkreślam: ja nie mówię, że on coś źle zrobił czy będzie zły i potraci te pieniądze, to nie o to chodzi. Ale widać, że jest przesiąknięty amerykańską kulturą college’ową – dodał.

– Jego tata był Afroamerykaninem i rozumiemy troszeczkę tę kulturę. My z Czarkiem jesteśmy Polakami, jesteśmy bardzo, bardzo biali i jesteśmy z Polski. Nie mamy takiej kultury, że chodzimy obwieszeni złotem czy diamentami. Widać, że on to lubi i po części go to pewnie też kręci – stwierdził Gortat."

 

Ból dupy to on ma niezły że może on nie być już najlepszym Polakiem w NBA....🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kuba2419 napisał:

My z Czarkiem jesteśmy Polakami, jesteśmy bardzo, bardzo biali i jesteśmy z Polski. Nie mamy takiej kultury, że chodzimy obwieszeni złotem czy diamentami. Widać, że on to lubi i po części go to pewnie też kręci – stwierdził Gortat."

Stwierdził typ co odpicował sobie M5 do 800 KM 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak był Basket Office przed draftem na C+, to różne osoby wypowiadały się niejako w stronę Sochana i życzyły mu wyboru itp.. Był Waca, jeszcze parę osób i wszyscy mówili się mega pozytywnie. Był też oczywiście MG13, który życzył Jeremiemu, żeby nie przejmował się porażkami, bo takie na pewno przyjdą. No kurde ja rozumiem, że tak pewnie będzie, ale czy to jest odpowiedni moment, żeby tak mówić? Jak komuś składacie życzenia zdrowia, to zaznaczacie, żeby się nie przejmował jak już zachoruje? Trochę taktu trzeba mieć, a to nie pierwsza taka sytuacja, że Gortatowi go brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Jego tata był Afroamerykaninem i rozumiemy troszeczkę tę kulturę. My z Czarkiem jesteśmy Polakami, jesteśmy bardzo, bardzo biali i jesteśmy z Polski. Nie mamy takiej kultury, że chodzimy obwieszeni złotem czy diamentami. Widać, że on to lubi i po części go to pewnie też kręci – stwierdził Gortat."

Biała kultura, a nie jakieś murzyńskie łańcuchy na klacie    

 

 

gortat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
36 minut temu, rw30 napisał:

w 2011/12 był liderem w punktach i zbiórkach, więc to nie jest jakiś straszny babol tutaj. powiedziałbym 3/10  w skali Gortata

p.s. jakby to powiedzieć słowami Gortata: daj kredyt temu, komu kredyt się należy

i w blokach, w FG%, i w PER (21.2), w WS, w WS/48. Nawet w ORTG i w DRTG

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

zara wyjdzie że Nashowi przedłużył karierę 🤣 ( w sumie młodszy Wall zanotował zjazd 🤔 )

Paradoksalnie taka teza wcale nie musi być kłamstwem. Gorti był jaki był, ale w rozumieniu i wykorzystywaniu pick and rolli był pewnie w tamtym okresie w top 3-5 wysokich w lidze.Stawiał dobre zasłony, był mobilny i był w stanie szybko się odwrócić w stronę kosza, pomimo, że w ruchach był nieco sztywny i drewniany, to jednak miał dobrze ukierunkowany atletyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.