Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nie zrobiłeś ani power rankingu w tym roku, ani rankingu GMow, teraz nie chcesz zrobić rankingu top10 chociaż taki Ely już pewnie ze 3 zdążył pierdolnac na głównym. 

No nie wiem Przyjacielu, chyba pora byś przyjechał na tego Baczewskiego bo zgejowaciales od tego grzanego wina wieczorami

chcemy rankingow marcusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, karpik napisał:

Oczywiście jak łatwo się domyślić, jeśli Twoim najlepszym playmakerem jest Christian Wood

Nie no, tu już odleciałeś ładnie karpiu. Ja wiem, że KPj ma słaby początek sezonu, próbują go uczyć "na pełen etat" (czego w sumie się spodziewałem po tym co wyszło z Wall'em i pisałem kiedyś tam na forum) nowej pozycji, a on sobie w tej roli nie radzi, ale tak czy siak jest znacznie lepszym playmakerem niż Wood, czego przebłyski potrafi pokazać. 

6 godzin temu, Lucas napisał:

Melton jest zajebisty, top4 gracz Memphis obok Moranta, Bane i JJJ.

Melton imho top2. A tak w ogóle to wrzucanie w takie pozytywne zdania Jarena jest mega nie na miejscu na ten moment, ale trzymam kciuki, bo wiesz, że mocno mu kibicuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba powiedzieć, że Dillona bardzo brakuje. Dobrze, że już blisko jego powrotu do gry. 

Btw, ja najchętniej bym w rl Grizzlies widział Meltona i Bane'a z ławki, ale do tego potrzeba jakiegoś mocnego grajka na pozycję 2-3 dołożyć. Ziaire Williams to na razie melodia przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Nie no, tu już odleciałeś ładnie karpiu. Ja wiem, że KPj ma słaby początek sezonu, próbują go uczyć "na pełen etat" (czego w sumie się spodziewałem po tym co wyszło z Wall'em i pisałem kiedyś tam na forum) nowej pozycji, a on sobie w tej roli nie radzi, ale tak czy siak jest znacznie lepszym playmakerem niż Wood, czego przebłyski potrafi pokazać

No właśnie nie jest. KPJ jest obecnie jednym z najgorszych, o ile w ogóle nie najgorszym graczem w lidze dostającym większe minuty. Na początku sezonu miał problemy z przeprowadzeniem piłki za połowę, teraz jest już trochę lepiej, ale wciąż on nie robi żadnych przewag, wiadomo, że jako lead ball handler będzie miał najwięcej asyst, ale tak naprawdę to żadna defensywa się nim nie przejmuje.  Wood jako jedyny w tej ekipie zbiera regularne podwojenia, a jest tylko niezłym playmakerem jak na swoją pozycję (ogólnie poniżej przeciętnej), ale przynajmniej nie traci tyle piłek. Jak już szukamy wśród Rockets lepszych playmakerów, to będzie to DJ, który też jest słaby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka gdybyś mógł cofnąć czas zrobiłbyś ten deal z januarym jeszcze raz ? Wiem ze Brogdon tez gra dobrze ale Barton chyba zaskakuje, co? A wygląda na to że cały sezon będzie robił za pierwsza opcje w ataku na obwodzie. Brogdon dobrze pasuje do Conleya i Jokica ale taki Barton jak ten chyba jeszcze bardziej. 
 

w ogóle pamietasz jak się śmiałeś wtedy ze to mega przepłacony kontrakt jak dałem mu te 64/4? Chyba spłacił ten kontrakt generalnie. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Ja bym cofnął deal z Grizz jakbym mógł, miałeś rację :P 

Cóż, bałem się że jak nie pyknie dobrze (nie było pewne, że zrobi dobry sezon po słabym poprzednim, dużo problemów ze zdrowiem w przeszłości) to będę musiał dopłacać w trakcie sezonu do jego zrzutki (kwestie finansów). Ale teraz miałby pewnie znacznie wyższe trade-value :d. Niemniej najbardziej pluć w brodę sobie i tak powinni ci co nie chcieli za niego dawać nic mimo bardzo niskiej ceny kiedy był na TB i kiedy im go w privach oferowałem :) 

Ciekawe za to kiedy Monka uzna mi w końcu karpik za gościa co jednak może grać :D :D 

Ajajaj Zrobiłem spory blad, ze nie wziąłem Bartona… Natomiast musiałbym wówczas  mocno kombinować z finansami przed sezonem, a nie miałem kompletnie czasu na to. No nic szkoda i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, karpik napisał:

jako lead ball handler będzie miał najwięcej asyst, ale tak naprawdę to żadna defensywa się nim nie przejmuje.

Przecież grając obok Walla/Dipo/DJ też średnio robił tyle asyst czy nawet minimalnie więcej niż teraz. Ba, on w rookie season mając ponad 2x mniej touches (i będąc nie wiem tam, którym graczem do piłki) robił taką liczbę asyst jak właśnie Wood w tym momencie.

Nie mam czasu za bardzo przeszukiwać twittera, ale na szybko się udało znaleźć nawet jakieś kompilacje zagrań z tamtego okresu:

i z zeszłego sezonu:

Ten sezon oczywiście zaczął słabiutko i nie mam zamiaru z tym polemizować, (żeby nie było, że ktoś zaraz napisze, że wrzucam jakieś filmiki z zeszłego sezonu, żeby zamazać obecny start, bo filmiki są wrzucane tylko na potrzeby dyskusji), ale i tak są momenty, gdzie te przebłyski dobrego playmakingu widać. 

Mówisz, że nie robi przewag. Ja powiem, że nie jest za bardzo regularny, ale przewagi robić potrafi. Widziałeś co robił z obrońcami Suns kilka dni temu? Zresztą i Twój Jrue się przekonał kilka miesięcy temu co ten chłopak potrafi jak 50 dostał w pape ;)

I pewnie na tym głównie się powinien skupiać, ale Rockets widzą w nim odcienie Hardena i mają taki, a nie inny plan na niego, dając mu czas na naukę i popełnianie błędów. Btw, warto zwrócić uwagę, że KPJ to ma w tym momencie mniej więcej tyle meczów w NBA co Harden miał po swoim debiutanckim roku. W jego wieku to Harden grał w znacznie mniejszej roli, miał lepszych koszykarzy obok siebie. Ktoś by wtedy powiedział, że tak świetnym koszykarzem się stanie w Rockets? Ja nie mówię, że w przypadku KPJ też tak będzie, ale widocznie Rockets coś w nim widzą, a widzą i wiedzą przecież więcej niż my. 

ps. Pokaż taśmy Wooda ;)

23 godziny temu, karpik napisał:

Wood jako jedyny w tej ekipie zbiera regularne podwojenia, a jest tylko niezłym playmakerem jak na swoją pozycję (ogólnie poniżej przeciętnej), ale przynajmniej nie traci tyle piłek.

Jego podwojenia to nie wynikają raczej z tego jakim playmakerem jest, tylko jaki ciąg na kosz i możliwości fizyczne + jest po prostu najlepszym zawodnikiem Rockets na ten moment. 

Co do strat to wskaźnik ast/to mają podobny ;)

Podsumowując, ja sam lubię Wooda, zgadzam się, że KPJ zaczął słabiutko ten sezon, ale absolutnie nie zgodzę się, że Wood jest lepszym playmakerem od niego, bo mija się to po prostu z prawdą. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2021 o 11:33, RonnieArtestics napisał:

@LeweBiodroSmoka gdybyś mógł cofnąć czas zrobiłbyś ten deal z januarym jeszcze raz ?

nie no, nawet nie ma co spekulować, ten deal był pochodną tego w jakiej sytuacji się znalazłem i dobrze, ze nie czekałem na inne opcje, bo różnie mogłoby się z to skończyć, zresztą chciałem Brogdona - to go dostałem, a okoliczności w jakich przyszedł razem z Dozierem powinno nam pomóc w utrzymywaniu pozytywnych relacji i może zyskam w ten sposób pole position jeśli chodzi o extension dla tej dwójki

jedyne czego żałuje w tym dealu, to to, że sięnie potargowałem, Jasiek mi w tym czasie bardzo pomógł bym złożył poprawne oferty, więc nie czułem takiej potrzeby, a trochę szkoda, bo1st poszedł za dużo, ale nie żałuję oby tylko zdrowie było ;]

co do  Bartona, to wiadomo, że to jedna z najbardziej nieoczekiwanych hisstorii, jeśli chodzi o okoliczności oraz obecną sytuacje i ja się nie dziwię, że nikt 'nie chciał za niego zapłacić, skoro Will Barton zarabia w beGM takie same pieniądze tylko dzięki osobie Ronniego i mojej. Nikt inny raczej nigdy nie pomyślał "hej, a może bym tak rzucił kilkanaście baniek Bartonowi!", no takie rzeczy się nie dzieją po prostu :D Nawet dla mnie z perspektywy jego fana, gdy śmiało można powiedzieć, że moja postawa ciągłego bronienia go, mogła śmiało uchodzić za objaw syndromu stokholmskiego, wycenianie możliwości Bartona na przestrzeni następnych x lat, to jest jak grzebanie w bomie, dlatego mam teraz olbrzymią satysfakcję, że stał się póki co brakującym elementem układanki dla większości contenerow

zresztą, jeśli pozwolicie:

@julekstep

spróbujmy raz jeszcze ;]

449072092_bartonh.thumb.jpeg.702cec42acb2e7c3d874bb1a0a840000.jpeg

jakby ktoś się zastanawił, to na tym płótnie przedstawiony jest miłościwy Barton III, który przebacza niewiernym

 zawsze mam z tego beke

W dniu 11.11.2021 o 11:33, RonnieArtestics napisał:

A wygląda na to że cały sezon będzie robił za pierwsza opcje w ataku na obwodzie

nie zakładam, że Porter się nie ogarnie, to byłoby coś strasznego jak na początek kontraktu, ale już  sam fakt, że możnaWillowi bardzo ufać (póki co) jest wartościa nie do pożałowania

 

W dniu 11.11.2021 o 11:33, RonnieArtestics napisał:

w ogóle pamietasz jak się śmiałeś wtedy ze to mega przepłacony kontrakt jak dałem mu te 64/4?

a on w tym pierwszym sezonie połamał? bo generalnie, to mogłem coś tam złośliwego napisać, ale złość szybko minęła i pamiętam, że Bartona mocno Ci  podpromowałem, tylko nie pamiętam już jakie to były konkretnie sezony, zdążył już do mnie wrócić, ciężko to z głowy ogarnąć

W dniu 11.11.2021 o 11:33, RonnieArtestics napisał:

Brogdon dobrze pasuje do Conleya i Jokica

no na papierze to świetny fit, ale martwi mnie to jak zbudowana jest Indiana, niby zmienili trenerio na takiego kozaka, a ich gra wygląda z grubszatak samo, co Sabonisa widzałem, to znika w 4 kwartach, a to, że Turner przez tyle lat nie nauczył się pół ruchu  do  kosza, to już jest kryminał, atak jest przewidywalny i tam bez dodania jakości lepiej może nie być

nie  wiem co to będzie, ale PO zrobione po męczarniach w playin by potem dostać gładki wpierdol od kogoś z góry, to nie to czego oczekiwałem po Carlisle w Pacers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.