Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie nadrabiam zaległości w beGM i powiem wam szczerze - cieszę się że nie byłem częścią tego syfu (nie uczestniczyłem w dyskusji). Obojętnie która z tych 3 drużyn (NYK/LAL/MIN) by nie wygrała to pojawiłyby się komentarze pozostałych 2 interesantów że zostaliśmy wydymani. Zagłosowałem jak zagłosowałem (moja sprawa) i zajebiście mi z tym. Czekam na następne "dymanko" podczas dyskusji w PO, potem FA i będzie można przyjąć, iż cykl beGMowicza został spełniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 09:36, Eld napisał:

Święta Maryjo Koszykarska...linijki Randle i Rose'a...

A przecież kawę już piłem więc chyba już raczej mi się to nie śni?

Combined: 55 pkt, 8/14 za 3, 11 reb, 10 ast, 2 stl.

Yyyyyy. Wyżej to wczoraj, a dziś:

Combined: 53 pkt, 8/13 za 3, 8 reb, 8 ast, 2 stl.

Nie mam nic przeciwko takim statom co noc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Patrząc na to co się dzieje w Rl Nuggets to w tym tygodniu będę pewnie wrzucał highlighty z Shaquillem Harrisonem. @Lucas powiesz parę słów, czy jako tako wygląda?:)

Bardzo dobry i atletyczny obronca, który nie ma rzutu, ale w kontrze wykorzystuje swój atletyzm i ma dobry pierwszy krok.

Gdyby miał rzut to nie grałby przy tej kwocie. Jeśli Dozier to coś niestety poważniejszego to pewnie Shaq zyska minuty i to przy Jokiciu i Porterze, gdzie powinien wyglądać korzystnie. Fajny grajek, Denver umie rozwijać graczy, więc jakby został na dłużej to może zrobic skok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Was that Devin or was that Kobe?

mamba mentality

Ostatnia akcja G7 o wejście do wielkiego finału przeciwko Los Angeles Lakers.

Na tablicy remis. Ostatnia akcja należy do Suns Wolves.

Na zegarze pełne 24 sekundy. Pierwsze 10 sekund Bookerowi zajmuje przejście połowy i zastanowienie się jak można skorzystać z podwójnej zasłony jaką stawia mu partner. Stwierdza jednak, że odda do Conleya bo jest podwajany. Conley szybko oddaje mu piłkę i znów Booker podwajany. Poprawka - Booker potrajany! Na zegarze 1,5 sekundy! W przeciwległym rogu stoi świetny, niekryty strzelec Paul George, na szczycie z wyciągniętymi rękoma również nie kryty, gotowy do oddania rzutu Tatum.

Kibice wstają z miejsc, już widzą oczyma wyobraźni "bad shot vol.2". Devin schodzi do rogu niczym Kawhi w 2019, rzuca! 

Proszę Państwa mamy to!

Airball.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Ostatnia akcja G7 o wejście do wielkiego finału przeciwko Los Angeles Lakers.

Oj ELD chyba poniosła Cię wyobraźnia ..

Ta akcja symbolizuje mega Mamba Mentality ( czyli najlepsze jakie istnieje u sportowca ).

Sama zaś akcja to też szkoła Spo - ćwiczenie końcówek. Nikt po finałach 2013 nie ma raczej wątpliwości, że warto to robić w regularze.

Tu była idealna okazja. Na tablicy remis, ostatnia akcja.

Cały mecz Suns kontrolowali przebieg spotkania.

Potem zaś w dogrywce odjechali na kilometr.

To ważne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

 

Cały mecz Suns kontrolowali przebieg spotkania.

 

Co Ty do mnie rozmawiasz Przyjacielu :D? Największą przewagę jaką Suns mieli to było chyba coś około 12 punktów i to tylko przez chwilę, nie licząc dogrywki ofc. Cavs cały czas byli blisko mimo posiadania takich tuzów, odpadów poatomowych jak Osman i Love. Miodek na me serce jak też Wasz piękny Ayton wpadł w foul trouble przez...Okoro. 

A ten Booker w ataku to jest prze kot. On jak w jednej akcji na cztery poda komuś piłkę to robię pauzę, cofam kilka sekund i sprawdzam czy to rzeczywiście gość z jedynką na plecach zrobił. Ja naprawdę chcę zobaczyć jak Wy to pogodzicie w ataku w PO :).

 

-------------------------------

Niech żałują wszyscy Ci co się nie odezwali jak Okoro przez chwilę wisiał na TB.

 

 

Ufff @january nie wiele brakło :P. Był dobrym obrońcą ale od ostatniego razu jak go oglądałem widać znaczny progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2021 o 12:41, fluber napisał:

Patrząc na to co się dzieje w Rl Nuggets to w tym tygodniu będę pewnie wrzucał highlighty z Shaquillem Harrisonem. @Lucas powiesz parę słów, czy jako tako wygląda?:)

Harrison nadaje się jako stoper i to wszystko. W JAzz próbowli go ustawiać jako rozgrywającego i to był dramat. Lepiej by nie kozłował za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.