Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie kontrowersyjna sytuacja. W przyszłym roku to w sumie zapomnialem ze on ma PO wiec możemy po prostu uznać ze nie bierze PO skoro kończy karierę. Ale w sumie tak jak mówi january ciezka sytuacja, Nets pewnie oleją ale mi by można było coś odjąć z salary.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ogolnie kontrowersyjna sytuacja. W przyszłym roku to w sumie zapomnialem ze on ma PO wiec możemy po prostu uznać ze nie bierze PO skoro kończy karierę. Ale w sumie tak jak mówi january ciezka sytuacja, Nets pewnie oleją ale mi by można było coś odjąć z salary.. 

Jak dla mnie warto powalczyć aby odjąć sałary. 

Raz na bardzo bardzo rzadki czas mamy taki sercowy przypadek. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, może co do przyszłego sezonu z automatu damy już teraz NIE co do player option ? (Nie będę ukrywał jest mi to na rękę oczywiście ale sam koniec kariery i zostawienie mnie na lodzie na trzeci trymestr w czasie zabójczej walki o Top6 seed już nie ... :) ) 
 

a co do tego sezonu, jestem za tym żeby załatwić to polubownie, jako szanowana organizacja oczywiście wypłacimy aldridgeowi kasę, a do ligi bym złożył tylko wniosek o odjęcie z salary powiedzmy symbolicznie chociaż symboliczny milion czy dwa. Jestem gotów się dogadac, bo nie ma na to i tak punktu w regulaminie, ale tak jak Mówi ignazz jest to sytuacja raz na 50lat. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ten sezon nic, a przyszły to medical ret. i LMA znika jak Bosh.

Tak bym to widział, a Ronnie powinieneś to w sumie wtedy celebrować, bo dzięki temu miałbyś +20 mln  (około 25 mln nawet przynajmniej) na sympatyczne FA przyszłoroczne i możliwość podpisania jakiegoś kozaka do CP3+Mylesa :) 

No spoko płakał nie będę ale Odpuścić byście mogli chociaż kwotę vet minimum żebym mógł se kogos kurde podpisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Ten sezon nic, a przyszły to medical ret. i LMA znika jak Bosh.

Tak bym to widział, a Ronnie powinieneś to w sumie wtedy celebrować, bo dzięki temu miałbyś +20 mln  (około 25 mln nawet przynajmniej) na sympatyczne FA przyszłoroczne i możliwość podpisania jakiegoś kozaka do CP3+Mylesa :) 

Jeśli to by miało tylko ode mnie zależeć @RonnieArtestics to w 100% zgadzam się tutaj z Jaśkiem. Za ten sezon bulisz co do centa, w kolejnym sezonie emerytura przez powody medyczne. Zresztą nie od dziś wiadomo, że LMA ma arytmię. Chyba ze dwa sezony temu jak mnie pamięć nie myli jakąś przerwę w grze przez to, a i w Portland o tym wiedzieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

@Ashigaru już myślałem, że tylko na @Alonzo będę zły za bilans a tu i Ty mi popsułeś wrażenia :D

@LeweBiodroSmoka rozumiem, że chodziło Ci o 16-8 przy Cavs? Bo wtedy się zgadzają W-L, ale napisałeś 16-10 więc wolę dopytać.

tak, już poprawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

@mac / @Qcin_69 , @BMF, @Regis została niewiele ponad godzina

@Lucas, @człowiek...morza przemyślcie jeszcze czy nie chcecie ostatkiem sił zagłosować

Spokojnie, już analizujemy z Maciem wszystkie detale i niuanse, żałujemy ze nie ma w tym roku power rankingu CambyGOATa bo to znacznienulatwialo wystawianie bilansów, a dontego Karp poszedł grubo we własny interes z głosami wiec nie ma szablonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.