Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ale ja tu nie robię z Doziera TOP100 zawodnika ligi, po prostu to dobry roles, potrzebny zwłaszcza w takim zespole jak Denver.

Nom, dobrych rolsow w tej lidze jest ze 150, a Pj Dozierowi robiony jest przez Ciebie sztuczny hajp jakby był game changerem. 
Rolsi graja w tej lidze na minimalnych kontraktach, nie jest to żadna nowość- to ze powinny wygrać inne oferty latem to tez się z Tkba zgadzam, sam przecież głośno krzyczałem ze ta oferta jest znacznie słabsza niż ta Knicks, No ale trudno, stało się, Lakers maja swojego 6 gracza rotacji który w Minnesocie nie byłby nawet w rotacji, niech świętują :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Masz te sama manierę co Ely z Jazz, już się nasłuchałem w życiu spuszczania nad Juwanami Morganami jak i Pj Dozierami, Torreyami Craigami, Elajhami Millsapami, Jevonami Carterami i innymi losowymi graczami którzy są taaaaacy zajebisci, ze mijają 2 lata od tych peanów a nie ma ich w lidze, którym graczem na tle ligi jest PJ Dozier? 285 czy 321? 

dobra nie pierdol, c***a wiesz o Dozierze... tak samo jak Ely

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

@MarcusCamby zgłaszam "ordynarny tank alert" przy wypowiedzi ignazza, łap za klawiaturę :)

 

Przecież Ignazz od początku sezonu puka dnem od spodu. 

Obrzydliwy tanker. 

Spokojnie na bardzo dobrym D. Murray czy wartościowym Monte Morris, Rudy Gay, John Collins. Drummond też na początku sezonu wyglądał bardzo dobrze. Można było ten team sprzedać pod potencjalne play-in 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO ordynarny tank przy tych zasadach loterii nie ma do końca sensu. Mi się sezon trochę posypał przez kontuzje (i być może zbyt wielką wiarę w ten zespół po poprzednim sezonie? może trzeba było być bardziej aktywnym w offseason) i jak popjawiła się fajna oferta za Horforda to go oddałem, bo to dobry wybór dla organizacji i dla gracza, no ale udawanie, że taki Tobias Harris nie gra świetnego sezonu byłoby durne z mojej strony. Tak samo jakaś sprzedaż Barnesa za oferty, które mnie nie zadowalały, bo dostanę te 1/2W więcej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele piszemy o kulturze organizacji czy o efekcie zgrania ale ruch @cvbe przypomniał mi jeszcze jeden aspekt. 
Każdy zespół z aspiracjami ma swoje czasem zadyszki ale czasem ważne dla rozwoju organizacji momentum. 
Takim wydawałoby się mało istotnym ruchem w skali całej beGM jest ściągnięcie Ala do Cavs. Odważny ruch i sowita zapłata w druga stronę sprawia ze cały zespół grać będzie lepiej bo wzmocnienie przyszło w idealnym momencie. 
sam zespół u nas mocno niedoceniany grał bardzo dobrze przed transferem. 
szczegolnie mało lubiany na forum DDR obecnie gra najlepszy basket życia. Przy przesunięciu LMA w rl spurs na lawke Pop całym sercem inwestuje w młodych a przecież w składzie Cavs jest drugi mocno niedoceniany kotwicowy obrony Poeltl. Na domiar złego trzecim filarem jest Rozier który tez robi swoje.  Ściągnięcia Ala nie ma jak krytykować co oczywiste ale serio ten zespół jest mocno niedoceniany. 

Walka o HCA moim zdaniem mimo przepotężnej konkurencji możliwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, january napisał:

Wrócił Dozier, Nuggets wygrało, prosta sprawa, true MVP tego zespołu :) 

Nie no super, że wrócił, bo u mnie na razie rewelacyjnie na plus z brakiem absencji, ale kołderka wąska.

Problemem była gra nim jako PF.

Dlatego tez looney został zastąpiony jeffem greenem i skład jest bardziej zoptymalizowany w tej chwili. Przy turnerze nie potrzebny mi kolejny defensywny center, stad Jeff który pogra na PF i pare min na C w small-ballu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Qcin_69 napisał:

Oglądam sobie trochę Mavs dla DFSa i Brunson jest zajebisty jako backup, propsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Jednym z ławki wchodzi Brunson, innym Mychal Mulder :) 

Jaki Mychal Mulder? Może Fox Mulder?

Chyba nie słyszałeś o najlepszym obecnie scyzoryku w NBA PJ Dozierze. Może grać na każdej pozycji.

Mało się o nim u nas mówi, ale typ to jest baller i żadne Muldery nie są potrzebne do gry jak się ma go w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.