Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

@Alonzo któryś już raz piszesz o tym, że masz przewagę grając w Orlando. Na czym ona polega?

Na grze we własnym mieście. Pisałem o tym w opisie. :) 

Bańka bańką, ale jej usytuowanie wg mnie też ma znaczenie. Oni nie grają w jakimś wirtualnym miejscu we wszechświecie, ale konkretnie w Disneylandzie w Orlando. Nie jest to oczywiście żaden czynnik decydujący, ale moim zdaniem miałby znaczenie. 

Oczywiście u nas każdy patrzy na wszystko po swojemu, zatem nie zamierzam wywarzać kolejnych drzwi - jak ktoś to weźmie pod uwagę - super, jak nie - trudno. 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Ogolnie ja na Orlando wychodzę rezerwami, niech wypoczywają liderzy.  

Wole grac z Magic niz z Heat :P

ale gramy dwa razy - g1 - gdzie Lowry rządził przeciwko Davisowi i Lakers oraz właśnie g7. 

Boisz sie Boskiego Luki? 🤨

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, january napisał:

Jakimi rezerwami, jak Ty masz łącznie 8 graczy :D ?

jsutin robinson kaddem allen xd

a niech i chandler pogra. 

adekwatny poziom do mbah a moute pelle itd, 🤣🤣

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Boisz sie Boskiego Luki? 🤨

Nie boje się bo i od Heat mam lepszy zespół.

Natomiast twój ma większe braki, więc siłą rzeczy wole trafić na odrobinę latwiejszego rywala u którego nie widze zadnej przewagi. Miami gdzies tam jakies argumenty ma

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Alonzo napisał:

Aaron Gordon gra w pierwszych 4 meczach duże minuty  - około 34-36min. - chyba że dogrywka, czy konkretny matchup. W 3qw. g4 z Toronto sie kontuzjował (tzn. pomógł mu Lowry.. ) i od wtedy dopiero muszę kombinować z jego minutami.

Prince nie gra - Irving go niestety przekonał, żeby po wykurowaniu sie z covidu nie wracać. Nie będę tu o niego walczył - jestem zwolennikiem tego gramy tym co mamy. 

Oubre wraca od g5 (jak wypadł mi Gordon), ale nie chcę tu forsować, że od razu ma jakiś wpływ na wynik - chce go ogrywać przed playoffs - daje mu minuty w ostatnich 4 meczach, ale tylko przeciwko przetrzebionym przez kontuzje Celtics i młodym i niedoświadczonym Bulls - większe. 

Mbah a Moute ogrywam od samego początku i on ma mi przede wszystkim bronić. Gra po około 20min. jak tracę Gordona - czyli w g5-8 (w tym w 2 przeciwko Słabym Celtics i Bulls). 

Bez Gordona gram z 76ers, która co dopiero stracił Simmonsa, zatem oni też są rozbici i raczej pogodzeni z 7 seedem oraz g7 z Knicks, którzy wg mnie ają juz zagwarantowany 6 seed. Z Knicks moge grac na Davisa na pfie Noelem przy KATie na Plumlee. 

Jak ktoś pochyli się nad rotacjami, to zauważy bez problemu, że wszystkie teamy mają swoje problemy. :) 

Ogólnie trochę dziwne i słabe, że z 3 graczami top30 walcząc o 2 seed przegrywam grając w Orlando u co poniektórych GMów z teamami które już o nic nie walczą. Różnica 2W pomiędzy mną a przykładowo Heat na korzyść Heat też jest niepoważna imho - ale nie mam na to wpływu. :) 

W skrocie:

Prince nie gra

Oubre NIE GRA - w realu nie gral w walczacych do konca o PO Phoenix, u Ciebie tym bardziej nie gra. Jesli chodzi o PO to kwestia do dyskusji, choc pewnie bylbym za uznaniem go.

Granie Mbah a Moute 20 min. to bardzo duzo i jest to niewatpliwie strata dla twojego zespolu, 

Granie McGruderem w S5 to rowniez strata dla twojego zespolu.

Jak grasz jednym z nich plus jeszcze Noelem, to znowu grasz na 3/5 w ataku.

Jak gra Joseph i na boisku jest ktos z zestawu Noel/Mbah a Moute/McGruder to wykrecenie chocby sredniej ofensywy tez jest bardzo trudne.

Podsumujmy: Lowry/Mitchell/McGruder/Mbah a Moute/KAT to granie 3/5 w ataku, co jest niespotykane w dzisiejszej NBA, nawet u tankerow.

McGruder rzucal w bance 20% za 3, a w calym sezonie 27%. U Ciebie nikt nie uwierzy, ze nagle rzuca na 35%. 

Nunn byl w bance fatalny i jak mawial klasyk: ,,nie trafilby pilka w ocean”

Ode mnie dostales w mojej ocenie dobry bilans(zakldam KAT w 7-8 meczach w dobre formie), bo jednak oceniam zespol, a nie Ciebie.

Poniekad rozumiem desperacje, bez 2 seedu, szanse na 2 runde sa minimalne, ale drabinki nie oszukasz

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, człowiek...morza napisał:

jsutin robinson kaddem allen xd

a niech i chandler pogra. 

adekwatny poziom do mbah a moute pelle itd, 🤣🤣

Nie boje się bo i od Heat mam lepszy zespół.

Natomiast twój ma większe braki, więc siłą rzeczy wole trafić na odrobinę latwiejszego rywala u którego nie widze zadnej przewagi. Miami gdzies tam jakies argumenty ma

Kadeem Allen to już chyba w Europie gdzieś gra od paru miesięcy ;) 

ja graczy skreślonych u nas nie liczę do rotacji - wyjątek robie dla Gasola, Hartensteina i cały czas nie wiem co z Bealem. 

Misiu - Ty dostajesz sweepa od wszystkich - no może ze względu na Leonarda wygrywasz 1 mecz. Przecież Irving Tobie drużynę rozbił. Davis jest wqrwiony i od razu po zakończeniu sezonu pakuje manela i ucieka od Irvinga. Człowiek_Z_Autyzmem znów zostaje z Irvingiem :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, tangiers napisał:

Poniekad rozumiem desperacje, bez 2 seedu, szanse na 2 runde sa minimalne, ale drabinki nie oszukasz

Z 4 seedu są chyba w sumie większe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Z 4 seedu są chyba w sumie większe?

W sumie, zapomnialem, ze Charlotte sa dalej bez Westbrooka. Mozna kombinowac, ale wychodzilem z zalozenia zeby miec jak najlepszy wynik, bez wgledu na drabinke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, tangiers napisał:

W skrocie:

Prince nie gra

Oubre NIE GRA - w realu nie gral w walczacych do konca o PO Phoenix, u Ciebie tym bardziej nie gra. Jesli chodzi o PO to kwestia do dyskusji, choc pewnie bylbym za uznaniem go.

Granie Mbah a Moute 20 min. to bardzo duzo i jest to niewatpliwie strata dla twojego zespolu, 

Granie McGruderem w S5 to rowniez strata dla twojego zespolu.

Jak grasz jednym z nich plus jeszcze Noelem, to znowu grasz na 3/5 w ataku.

Jak gra Joseph i na boisku jest ktos z zestawu Noel/Mbah a Moute/McGruder to wykrecenie chocby sredniej ofensywy tez jest bardzo trudne.

Podsumujmy: Lowry/Mitchell/McGruder/Mbah a Moute/KAT to granie 3/5 w ataku, co jest niespotykane w dzisiejszej NBA, nawet u tankerow.

McGruder rzucal w bance 20% za 3, a w calym sezonie 27%. U Ciebie nikt nie uwierzy, ze nagle rzuca na 35%. 

Nunn byl w bance fatalny i jak mawial klasyk: ,,nie trafilby pilka w ocean”

Ode mnie dostales w mojej ocenie dobry bilans(zakldam KAT w 7-8 meczach w dobre formie), bo jednak oceniam zespol, a nie Ciebie. 

Tangiers,

albo stosujesz właśnie słynna propagandę, albo nie czytałeś tego co napisałem powyżej.

Gordona trace pod koniec g4, gdzie Longer pod koszem cały czas gra trio Gallo/Siakam/Favors. wyśmiewany jest tu Mbah a Moute, a mój przeciwnik w tym meczu musi grać z ławki Dewanem Hernangomezem. Może tak to do Ciebie dotrze. :) 

Boston na Mbah a Moute może rzucić Isaiah Hartensteina i to tylko jak mu go zaliczymy, ze gra. 

Chicago pod koszem ma samą co dopiero pozyskaną młodzież, MKG i Biyombo. 

76ers właśnie tracą Simmonsa. smiejesz się ze skuteczności McGrudera? Embiid za 3 trafiał na 9% ,a Covington na 23%

No i Knicks graja na pf/c trójka Tucker/Davis/Plumlee - tam nawet nie ma takiego Mbah a Moute z ławki, czy nawet tego Hernandeza. 

Czyli wg Twojego toku rozumowania - Covington i paru innych również by nie trafiło piłka w ocean. 

Twój Luka rzuca za 3 na 30% tak a propos :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Podajcie link do tego naszego fantrax, biore się za głosowanie ;)

Ronnie przypominam, że 24-30 sierpnia będzie głosowanie na play-in, więc może zawczasu przyszykuj sobie opis na pojedynek z Wizards :)

To samo @Sylvinho., @karpik, @elwariato, a i Ty @ignazz mimo wszystko czuwaj:)

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie bardzo ciężko u mnie z opisem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, fluber napisał:

@Alonzo za dużo piszesz o mcgruderze, pelle, noelu, grancie williamsie, okeke i mbah a moute. To powoduje ze wygląda to jak gdyby wszyscy pełnili u Ciebie bardzo istotne role. A to sprawia ze nie traktuje się Twojego teamu poważnie. 

Patrząc na rotacje dostępną do gry, niestety pełnią Ci zawodnicy istotne role... Przynajmniej w ocenianej bańce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld do poprawki głosy (90-86).

Reszta - głosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, january napisał:

@Eld do poprawki głosy (90-86).

Reszta - głosować.

Już

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Przecież Najgorsza Obrona Wschodu (może nie licząc Chicago, chociaż w sumie nie jestem pewien) i tak mnie wyprzedzi i to w Orlando w 8 meczach - to jest dopiero wypaczenie. Gram u siebie i spadam w 8 meczach o 2 miejsca. 

4-4 Koladera jest uczciwsze niż 7-1 dla Doncicia, który w bąblu wygrał tylko 2 mecze, ale jak tam chcecie.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. :) 

Oj Alonzo, Alonzo...nie wyciągnąłeś wniosków z tego co Ci napisałem na priv.

Sam sobie kopiesz dół na wielu płaszczyznach tymi wszystkimi postami teraz przed PO. Z jednej strony doceniam brawurę, iż heroicznie za wszelką cenę chcesz rzucić się w 1R na obrońców tytułu, zamiast trafić na połamanych niestety Hornets. Z drugiej strony kiwam w zadumie głową jak bardzo chcesz przed PO zniechęcić do siebie głosujących. Za dużo narracji wybielającej swoje wady, za dużo narracji wymyślającej pewne swoje zalety, za dużo narracji niepotrzebnie i przesadnie atakującej konkurentów. I piszę Ci to ja:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, january napisał:

Oj Alonzo, Alonzo...nie wyciągnąłeś wniosków z tego co Ci napisałem na priv.

Sam sobie kopiesz dół na wielu płaszczyznach tymi wszystkimi postami teraz przed PO. Z jednej strony doceniam brawurę, iż heroicznie za wszelką cenę chcesz rzucić się w 1R na obrońców tytułu, zamiast trafić na połamanych niestety Hornets. Z drugiej strony kiwam w zadumie głową jak bardzo chcesz przed PO zniechęcić do siebie głosujących. Za dużo narracji wybielającej swoje wady, za dużo narracji wymyślającej pewne swoje zalety, za dużo narracji niepotrzebnie i przesadnie atakującej konkurentów. I piszę Ci to ja:)

To dopiero preludium. :) 

Zobaczysz jutro :) 

.. a odpowiednie wnioski już wyciągnąłem rok temu. Teraz sie tylko w nich utwierdziłem. ;) 

Edytowane przez Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alonzo u nas jest inny klimat niż w polityce. U nas prawda powiedziana 6 razy staje się nieprawda. 
ubolewam ze jest sporo GM którzy na bank nic nie piszą o swoich ekipach CELOWO a zbierają pokaźne bilanse dużo lepsze niż gdyby zaczęli opis i dostali słuszne kontry. Jakbym miał wybrać jedyny element z tych najgorszych w grze to byłby to właśnie on. Ale atakując kolejny i kolejny raz tracisz. 

Swoisty paradoks. I nie chce tego rozwijać bo dojdziemy do wniosków zabijających grę. I tak już jest kłopot z jej żywotem a to fantastyczny koncept i szkoda by mi było jakby były masowe odejścia. Ten klimat i nasza 30 jest fajna grupa nie pozbawiona antypatii. Świetnie się bawię i ten rytm sezonu połączony z prawdziwym jest bezcenny. Trzeba tylko przeżyć tego wirusa bo on zabił flow gry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, january napisał:

Sam sobie kopiesz dół na wielu płaszczyznach tymi wszystkimi postami teraz przed PO. Z jednej strony doceniam brawurę, iż heroicznie za wszelką cenę chcesz rzucić się w 1R na obrońców tytułu, zamiast trafić na połamanych niestety Hornets. 

Ja białej flagi nie wywieszam, @MarcusCambytroche mi otworzył oczy na moje szanse:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja postaram się zagłosować jutro, w weekend nie było kiedy.

Opisu nie robiłem, bo brak czasu + te 3-5 które mi większość daje IMO dobrze oddaje bubble Suns

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi