Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, ignazz napisał:

Mac nie ogląda spurs raczej 

Od oddania Leonarda 

Szczerze, nie chce mi się w to wierzyć. <Derrick White> :)

29 minut temu, ignazz napisał:

A tak serio to DDR robi się potężnie underrated

Ja nigdy nie miałem wątpliwości, że na RS to jest bdb gracz. Schody zaczynają się później. 

Ale LMA trochę dziad. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Braveheart22 napisał:

lol, jak go pewnie @mac wypatrzył, oglądając mecz preaseason Rockets-Spurs :P

Jak Minnesota od zawsze działa na rynku australijskim :D tam zawsze mecze są wczesna pora to w czasach studenckich się live obstawialo na bet365 albo bwinie, bo już nie pamietam gdzie tam były transmisje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonnie Walker IV

Offensively, I was mostly pleased with how Walker played. He didn’t pass up many shots and his form looks excellent right now. He was also able to make a few plays off the dribble. That said, he could have been more demonstrative on his forays to the rim — but there were flashes here and there. Defensively, his main assignment was Ingram. While Walker wasn’t great on D, he competed well and remained attentive. Going forward, he needs to be better about fighting around screens.
Grade: B

DeMar DeRozan

The Pelicans were throwing a lot of double-teams at DeRozan and he had his moments where he was creating well. DeRozan led the Spurs with ten assists and when he was patient, he was really good. Unfortunately, he forced the issue too much and that led directly to his poor shooting night (3-for-12) from the floor. Defensively, he was slower than usual in rotations and didn’t offer much help on the glass. The aforementioned unraveling that resulted in a five-point play for the Pelicans was a definite lowlight.
Grade: C-
 

Keldon Johnson

Johnson stuffed the stat sheet with 14 points, 11 rebounds, five assists, two blocks and a steal. On offense, he fired away when given space beyond the arc (2-for-5 on threes) and ferociously went to the basket numerous times. The results weren’t always there but I liked his aggression level and his poise for the most part. Defensively, he took on Williamson — and he did about as well as could have been anticipated. Williamson outweighs Johnson by 70 or 80 pounds yet San Antonio’s bulldog didn’t back down. He made Williamson really work for everything he got.
Grade: B+

Rudy Gay

Gay was super, ultra, extravagantly aggressive on offense. That was both good and bad. It was good because the Spurs needed someone to score when so many of their players were shooting blanks. It was bad because Gay being a black hole was part of the reason why the offense didn’t have any rhythm in the first place. Defensively, he was slow to get back in transition at times but he was a lot more active than usual overall, as evidenced by his two steals and two blocks.
Grade: B

Jakob Poeltl

Poeltl was solid in most facets of the game. Defensively, he was extremely sturdy on the glass, which isn’t always the case with him. His help in the interior was quick, although his pick-and-roll defense on the perimeter left a bit to be desired. Offensively, Poeltl looked to score much more than usual — and that activity was helpful. He was ready and willing to seek cracks of daylight in order to create scoring opportunities.
Grade: B+

Devin Vassell

Vassell looked like a rookie on offense. He missed all four of his shots and was often second-guessing his decisions. Defensively, I thought this was his best outing of his young career. His body positioning was much better and he was quicker around screens.
Grade: C

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Keldon Johnson

Johnson stuffed the stat sheet with 14 points, 11 rebounds, five assists, two blocks and a steal. On offense, he fired away when given space beyond the arc (2-for-5 on threes) and ferociously went to the basket numerous times. The results weren’t always there but I liked his aggression level and his poise for the most part. Defensively, he took on Williamson — and he did about as well as could have been anticipated. Williamson outweighs Johnson by 70 or 80 pounds yet San Antonio’s bulldog didn’t back down. He made Williamson really work for everything he got.
Grade: B+

@RonnieArtestics od razu rada - nie graj Keldonem w obronie na PF bo jest dramat z tym, zwłaszcza z LMA za plecami. Poza tym zajebisty gracz, gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

@RonnieArtestics od razu rada - nie graj Keldonem w obronie na PF bo jest dramat z tym, zwłaszcza z LMA za plecami. Poza tym zajebisty gracz, gratuluję :)

A z Mylesem 6bpg Turnerem z tyłu bedzie ok ? ;)
 

Ale gram raczej bigball w s5, keldon na sf, później ewentualnie lma dostaje jakieś minuty na C z 2nd unitem. 
 

dopiero trzy mecze ale czuje ze zbyt pochopnie trochę tego randle oddałem. W sensie ze Po I trymestrze mógłbym chyba więcej dostać... :(

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, cvbe napisał:

@RonnieArtestics od razu rada - nie graj Keldonem w obronie na PF bo jest dramat z tym, zwłaszcza z LMA za plecami. Poza tym zajebisty gracz, gratuluję :)

Nie do konca rozumiem tej rady.

Keldon to swietny grajek, mogacy spokojnie w obronie switchowac na 2-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

dopiero trzy mecze ale czuje ze zbyt pochopnie trochę tego randle oddałem. W sensie ze Po I trymestrze mógłbym chyba więcej dostać... :(

U mnie chłopak czuje się bardzo dobrze :).

giphy.gif?cid=ecf05e47zshayo19tyn7xrbnk1

 

3 mecze - mała próbka, wiadomo, ale 23,7 ppg, fluke na poziomie 55% za trzy, 10 TRB, 6,3 AST. No fajniusio. A tam jeszcze Rose przyszedł w pakiecie.

No i pamiętaj, że kiedyś sam do mnie przyszedłeś z tym Randle jako pierwszy.

Brogdon zresztą też póki co bardzo udany ruch. Bardzo ładnie od początku sezonu jedzie. SGA pierwszy mecz i game winner od razu. Nurkić próbuje rzucać za trzy. Kij, że nie wpada ( tzn. jedna wpadła :P ) ale ważne, że próbuje. OG dostaje w Raptorach 36 mpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

U mnie chłopak czuje się bardzo dobrze :).

giphy.gif?cid=ecf05e47zshayo19tyn7xrbnk1

 

3 mecze - mała próbka, wiadomo, ale 23,7 ppg, fluke na poziomie 55% za trzy, 10 TRB, 6,3 AST. No fajniusio. A tam jeszcze Rose przyszedł w pakiecie.

No i pamiętaj, że kiedyś sam do mnie przyszedłeś z tym Randle jako pierwszy.

Brogdon zresztą też póki co bardzo udany ruch. Bardzo ładnie od początku sezonu jedzie. SGA pierwszy mecz i game winner od razu. Nurkić próbuje rzucać za trzy. Kij, że nie wpada ( tzn. jedna wpadła :P ) ale ważne, że próbuje. OG dostaje w Raptorach 36 mpg.

Coraz bliżej te Play-in! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

U mnie chłopak czuje się bardzo dobrze :).

giphy.gif?cid=ecf05e47zshayo19tyn7xrbnk1

 

3 mecze - mała próbka, wiadomo, ale 23,7 ppg, fluke na poziomie 55% za trzy, 10 TRB, 6,3 AST. No fajniusio. A tam jeszcze Rose przyszedł w pakiecie.

No i pamiętaj, że kiedyś sam do mnie przyszedłeś z tym Randle jako pierwszy.

Brogdon zresztą też póki co bardzo udany ruch. Bardzo ładnie od początku sezonu jedzie. SGA pierwszy mecz i game winner od razu. Nurkić próbuje rzucać za trzy. Kij, że nie wpada ( tzn. jedna wpadła :P ) ale ważne, że próbuje. OG dostaje w Raptorach 36 mpg.

Brogdon w nocy świetny. 

25/5/5/2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.