Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Suns mają dobrą sytuacje finansową, więc po co im się rozsprzedawać?

Chcesz być kolejnym ligowym mentalnym tankerem? ;) Może i bez tego pick będzie wysoki.

Odkąd przyszedłem do Suns to nie chciałem tankować i mimo braku szans na Playoffs dałem pick za Horforda :) No ale jeśli będzie tragicznie to nie chcę blokować Horfordowi, Barnesowi czy Harrisowi możliwości grania o coś więcej, choć to wiadomo zależy od sytuacji w tabeli i sytuacji ewentualnych ofert.

Chociaż ten zespół i tak jest bez Spencera za mocny na klasyczny tank na Zachodzie naszym :P 

13 minut temu, karpik napisał:

Niestety Suns i Magic to chyba największe rozczarowania pierwszego tygodnia.

Dla Dinwiddie też fatalna sytuacja, bo on u nas będzie UFA latem po straconym sezonie.

No bardzo pechowa sytuacja dla Spencera. Byłem pewny, że nic mu latem nie klepniecie, zresztą on sam pewnie wolałby się "sprawdzić" na FA, a tak ciężary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z początku sezonu, aczkolwiek dwaj najważniejsi architekci potencjalne sukcesu z różnych przyczyn nie pokazali swojego potencjału.

Na plus:

- James Wiseman wygląda kozacko jako rookie, gdzie wchodzi bez gry w NCAA i nawet spotkań preseason. Ogromny potencjał na dwie strony parkietu. Strasznie ten draft mi przypomina casus 2014 i taka wstępna nadzieja, że Wiseman powtórzy historię Embiida.

- Alec Burks, chyba będzie kolejny udany sezon. Wyglądał bardzo dobrze jako główny ballhog w Warriors przy kontuzji Russella, potem świetnie  sprawdził się jako dowódca drugiego unitu Sixers i często secondary ball handler. Teraz świetne wejście do Knicks, rewelacyjna skuteczność. Świetny w grze na piłce jako scorer, ale też kreator ( te jednoręczne passy wzdłuż parkietu przeciwko Bucks... miodzo! ). Bardzo dobra gra bez piłki. Być może w drugiej części sezonu znowu uśmiechnie się po Niego jakiś contender, bo zdrowy jest świetną opcją dla wielu teamów.

- Kevin Huerter, Klay Thompson z passingiem? Chyba jako ceiling nie jest przesadzony. Idealny gracz do dzisiejszej koszykówki.

- Bismack Biyombo, skorzystał z kontuzji Zellera i wskoczył do S5 RL Hornets. Twarda gra, świetna obrona. Jeden z ojców zwycięstwa przeciwko Nets, gdzie zatrzymał w kluczowym momencie czwartej kwarty, najpierw Irvinga, a potem Duranta. Pokazał, że w ofensywie potrafi dać coś więcej niż śmieciowe punkty.

Robią swoje:

- Marvin Bagley, Jest zdrowy, a to najważniejsze i zaczął starać się w obronie. W ofensywie robi swoje, ale bez fajerwerków. To nie jest jeszcze ten showtime jaki pokazywał jako rookie, ale trzeba pamiętać że wraca po dłuższej przerwie.

- Blake Griffin, Można się zastanawiać czy nie powinien być w rozczarowaniach. Świetna trójka przy dużym volume, ale miałem nadzieję ujrzeć ponownie jego wersje z przed dwóch sezonów, gdy był TOP15 ligi. Nowa ksywka Blake Bargnani chyba najlepiej oddaje jego nowy styl gry.

- Coby White, tyle na plus, że wskoczył do S5 Bulls. Wciąż wesoła strzelanka bez obrony i trudnościami z dostawaniem się pod kosz.

- Derrick Jones, w sumie to nie widziałem Blazers. Cieszy, że gra w S5, ale nie odmienił jeszcze z Covingtonem i Nurkiem oblicza defensywy Blazers. Preseason i początek sezonu napawa optymizmem, jeśli idzie o rzut dystansowy.

Na minus:

- Tyus Jones, Pocieszam się myślą, że rok temu też fatalnie zaczął. Jak widać mitem jest, że ciężką pracą można osiągnąć zawsze sukces. Gość o którym mówi się, że pierwszy zaczyna trening i ostatniego z Niego schodzi od trzech lat nie poprawił nic w swojej grze. Miał być VanVleet z obroną, a póki co zapowiada się lepszy TJ McConnell z jako takim rzutem. Od trzech lat nic nie zmienił w swojej grze. Pewnie za chwilę się ogarnie i znowu będzie świetnym floor generalem drugiego unitu z bardzo dobrą defensywą, ale liczyłem tu na dużo więcej.

Po za grą:

John Wall niestety z powodu kwarantanny opuści dwa mecze, a jedno spotkanie zostało przełożone. Szkoda, bo preseason rozbudziło mocno nadzieje na wielki powrót Johna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lucas napisał:

Odkąd przyszedłem do Suns to nie chciałem tankować

A tu Cię delikatnie poprawię, bo sam nie wiedziałeś co chcesz zrobić, ale przybyłem do Ciebie ze wspaniałą ofertą:

OKC out: Harrison Barnes

OKC in: Michael Kidd-Gilchrist, John Henson, prawa do Zach Norvell Jr.

Suns in: Harrison Barnes

Suns out: Michael Kidd-Gilchrist, John Henson, prawa do Zach Norvell Jr.

I kilkoma zdaniami wsparcia, że Phoenix to raczej na luzie wjadą do PO przy naszym Zachodzie i wtedy machina Suns ku playoffom ruszyła.

48 minut temu, Lucas napisał:

Chociaż ten zespół i tak jest bez Spencera za mocny na klasyczny tank na Zachodzie naszym :P 

 

No Portland to choćbyś nie wiem jak się starał, dogonić nie jesteś wstanie. @Ashigaru gra w swojej własnej lidze.

Memphis już przestaje być dla mnie klasycznym tankerem bo s5: Fultz - KCP - Edwards - Porter - Kanter/Okongwu to może jeszcze nie team na udział w play in, ale raczej też nie bottom 5 ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

 

Dla Dinwiddie też fatalna sytuacja, bo on u nas będzie UFA latem po straconym sezonie.

najpierw dla przypomnienia wyruchal go january

i podpisal o jakies minimum 20 milionow umowe nizsza od rynkowej

51 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja jestem zadowolony z początku sezonu, aczkolwiek dwaj najważniejsi architekci potencjalne sukcesu z różnych przyczyn nie pokazali swojego potencjału.

Na plus:

 

- Alec Burks, chyba będzie kolejny udany sezon. Wyglądał bardzo dobrze jako główny ballhog w Warriors przy kontuzji Russella, potem świetnie  sprawdził się jako dowódca drugiego unitu Sixers i często secondary ball handler. Teraz świetne wejście do Knicks, rewelacyjna skuteczność. Świetny w grze na piłce jako scorer, ale też kreator ( te jednoręczne passy wzdłuż parkietu przeciwko Bucks... miodzo! ). Bardzo dobra gra bez piłki. Być może w drugiej części sezonu znowu uśmiechnie się po Niego jakiś contender, bo zdrowy jest świetną opcją dla wielu teamów.

przyznaje troche z niedowierzaniem co widze.

burks gra bdb poki co

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Dla przypomnienia w offseason 2018 kiedy to wedle Knicks miał otrzymać złote góry to go nikt za bardzo w wymianie jakoś na tym "skandalicznym" chyba 10x wyższym kontrakcie, niż ten który oferowali mu Knicks nie chciał.

dostales 1 runde wiec nie pierdol

on powinien easy dsotac oferte 60/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Dla przypomnienia w offseason 2018 kiedy to wedle Knicks miał otrzymać złote góry to go nikt za bardzo w wymianie jakoś na tym "skandalicznym" chyba 10x wyższym kontrakcie, niż ten który oferowali mu Knicks nie chciał.

No słaby był ten deal. Ostatnio uśmieściłem go w TOP10 najgorszych dealów gry. Ty tam dostałeś jakiś średni 2nd rounder i Denzela Valetine z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Tam wtedy milion mini-wymian robiłem pod dostanie midfirst i Huertera:) + capspace na LeBrona i rolesów.

Ale nikt wtedy Spencera nie chciał, a obskoczyłem ofk całą ligę :P 

Ja swego czasu regularnie pukałem do twych drzwi w sprawie Spencera, ale może to był inny timeline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają sie masowe absencji tak jak podejrzewalem. Kawhi wyleciał z kontuzją w meczu nr 2, nie zagrał w meczu numer 3, Davis dostał wolne wczoraj, Irving dostaje wolne dzisiaj. Durant wolne dziś, WestBrook wczoraj, towns wypadł na minimum tydzien, Butler nie dokończył już 2 meczu, wall, cousins i Gordon nie zadebiutowali itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ozzy110 napisał:

Dokładnie tak :D

Trza było rumakować? To masz

Ps. Ale przystealowalem z Luwawu. Dzis 21 pkt

Dziwne, że @LONGER01 na wolnej agenturze nie psotarał się jezzcze o jakiegoś centra bardziej.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, człowiek...morza napisał:

Trza było rumakować? To masz

Ps. Ale przystealowalem z Luwawu. Dzis 21 pkt

Dziwne, że @LONGER01 na wolnej agenturze nie psotarał się jezzcze o jakiegoś centra bardziej.

 

Ty lepiej oddaj te laleczki voodoo bo i tak 1 rundy nie przejdziesz xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MMM2121 napisał:

Nie spodziewałem się tak mocnego rozpoczęcia sezonu przez Dorta. Cos czuje, ze będzie wyrastał na 2 najważniejszego gracza Real Okc. 
 

a jeszcze do niedawna w negocjacjach nikt nie uważał go za ciekawy asset 

Ja sobie do dziś nie mogę darować, że zrezygnowałem z niego w naszych trade talks w Lutym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.