Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Wiemy:) Ale masz Booker+Tatum vs Jokić+Holiday jak chodzi o liderów - To nie jest podstawa jeszcze do wywieszania białej flagi, mógłbyś tu walczyć, nasi Denver mają duże problemy :) 

Wspominasz Ingrama i Russella, a sam masz prowokatorze takiego Bookera:) A ja z kolei mam LJ i Butlera i się non stop cykam o ich kontuzję od 20+ spotkań tych PO już...

Booker zrobił z Suns 8-0 po covidzie i w - zdaje się trakcie- gangbangu a Ingram nie awansował do PO mając terminarz który był nazywany tu na forum żenująca łatwym :) - chyba widzisz różnice?

no jak na moje to ja Denver stukam nawet bez Lillarda- No ale co ja poradzę ze w świat poszedł przekaz ze Jokic goat, i tu koło c***a większości lata ze zamiast Jamala jest tam sweet Lou xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie widzę:) Mały fragmencik RS.

Jak będziesz wolał pisać takie jednozdaniowce, trochę szyderki etc zamiast porządnego opisu to nie przejdziesz:) - takie rzeczy, mimo że to bardzo niefajne to można robić w zamkniętej z góry serii jak chodzi o wynik, a nie w takiej^

Posiedź trochę, wysil się - tutaj może być ciekawie, ale ja nie będę za Ciebie myślał.

Meh, te opisy i tak czyta 5 osób :) 

Booker-Tatum-DFS-Olynyk i na PG mógłby grać Łukasz Koszarek- byleby coś bronił i wide oleju walił, przecież Tatum i Booker wymagają podwajania gdzieś od połowy boiska :) do tego mam co najmniej 3 centrów na Jokicia żeby go męczyć a wisienka na torcie jest uptempo gdzie bym po prostu w strzelaninie rozjechał Denver grając 5-0 nawet z Olynykiem na centrze - No ale c***- Jokic krul 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Qcin woli nie pisać, bo wie, że jego warsztat trenerski jest tak słaby, że nawet eF by go wyjaśnił w tej kwestii.

Jestem GMem, a nie trenerem 😘

Madry GM otacza się mądrymi ludźmi- wielu aspektach mądrzejszymi od siebie- głupi GM z kolei, jest mądrzejszym trenerem od mądrego GMa, ale otacza się maks kontraktami Johna Walla i Blake Griffina 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Meh, ja już w zeszłym sezonie mówiłem ze rotacje powinno się wypisywać przed a nie po serii- a teraz dochodzimy do absurdów ze drużyny z graczami którzy albo nie grają w PO albo przed bablem byli kontuzjowani u nas są nagle w 100 procentach zdrowi i sprawni do gry do końca PO a gracze którzy łapią kontuzje w PO są nagle out :) ile w tym sensu- odpowiedzcie sobie sami :)

Oczywiscie, ze z tym Lillardem to jest beka z mojej strony- ale z drugiej strony...

Jak grają dobre PO to plus a jak słabo to działa in minus. Ale im częściej piszesz ze DL gra to może to działać to na twoja niekorzyść imo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevcu napisał:

Jak grają dobre PO to plus a jak słabo to działa in minus. Ale im częściej piszesz ze DL gra to może to działać to na twoja niekorzyść imo...

Ale już wyjaśniłem ze dla mnie to beka :D przecież ja mogę mówić ze gra, wy ze c***a, E jestem oszukista :D ja podkreślam tylko nonsens rozumowania i przewagi posiadania graczy którzy nie grają w PO nad tymi co w nich grają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogolnie te sytuacje z lilllardem i giannisem chyba warto byloby poddac pod dyskusje i przeanalizowac.

to nie byly chyba jakies na maksa powazne urazy, ktore na 100 % wykluczaja.

w myśl dyrektywy, że granie w PO to powinna byc dodatkowa bonifikata, a nie cos co dziala na niekorzysc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ale ogolnie te sytuacje z lilllardem i giannisem chyba warto byloby poddac pod dyskusje i przeanalizowac.

to nie byly chyba jakies na maksa powazne urazy, ktore na 100 % wykluczaja.

w myśl dyrektywy, że granie w PO to powinna byc dodatkowa bonifikata, a nie cos co dziala na niekorzysc

Niestety Januaremu na korzyść narracja taka jaka tu przedstawia i nie w smak mu wypowiadać się obszerniej i w bardziej analitycznym guście - wszak ma dwóch typów(z top4 swojej rotacji) i 4 typów (z top6 swojej rotacji) co w tych w PO nie grają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

W pierwszej rundzie grałeś Nim jako startera, a nie wiem czy w historii PO był gorszy duet do obrony picków niż Lou-Jokic :)

to był świadomy eksperyment, mogłem sobie na to pozwolić bez większych obaw, inna kwestia, że nie zdawałem sobie sprawy, że kolejne już PO będzie mieć takie nędzne, ile to było spustów nad jego dwójkową grę z Harellem, a dostaliśmy ostatecznie totalną kompromitacje ich obu

coś tam zagra, ale jego rola mocno ucierpi

ps. ciekawi mnie bardzo jak ludzie będą odbierać te 8-0 Bookera vs gra w PO, jak myślicie?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ile to było spustów nad jego dwójkową grę z Harellem, a dostaliśmy ostatecznie totalną kompromitacje ich obu

Też nie oszukujmy się, ale były powody. Lou Williams - Harrell ostatnie dwa sezony współpracowali znakomicie. Dość powiedzieć, że przeciwko zdrowych Warriors ugrali dwa mecze i zrobili nawet sensowną serie rok temu. Ten RS też długo mieli kozacki, ale po tej przerwie to niestety wyglądali fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.