Jump to content
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Recommended Posts

6 godzin temu, Alonzo napisał:

Joseph broni na swoim poziomie - wiem, bo oglądam, a słabsze statsy są spowodowane zamienieniem solidnej Indiany na słabo grających Kings.

Do tego piłem, to nie jest tak ze zmienil klub wiec gra słabo, on był tak samo słaby w ataku rok temu.

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Na posiedzeniu Rady ustaliliśmy ze Minnesota 24W, wiec proszę się nie wyłamywać 

To Lakers jednak 29, jak team o 5W słabszy 24W :P

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Do tego piłem, to nie jest tak ze zmienil klub wiec gra słabo, on był tak samo słaby w ataku rok temu.

Ma nieco słabsze % z gry, ale ogólnie gra swoje - potrzebowałem solidnego backup pg z obroną i go dostałem :) Dla mnie jego gra nie jest kompletnie żadną niespodzianką. ja ofensywy nie muszę poprawiać, potrzebna mi była defensywa na obwodzie + guard niepotrzebujący zbyt często piłki. I właśnie takiego gracza dostałem w osobie Josepha. Do tego liczę na to, że w przeciwieństwie do Lowrego nie będzie mi opuszczał meczy. 

Ogólnie z obsady moich guardów jestem zadowolony:

Lowry/Joseph

Mitchell/Nunn

Gdzieś tu jeszcze minuty dla McGrudera i czasami Ellingtona. Brak minut dla Valentinea i Triera. 

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

podbijam :)

Dopiero teraz skumałem, że chodzi o Power Ranking ;)

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dopiero teraz skumałem, że chodzi o Power Ranking ;)

A czy zachód się pojawi? :P

14 minut temu, Lucas napisał:

A czy zachód się pojawi? :P

Szczerze to już zapomniałem o tym, ale w sumie mógłbym dziś przysiąść i może chociaż górną ósemkę zrobić :)

55 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szczerze to już zapomniałem o tym, ale w sumie mógłbym dziś przysiąść i może chociaż górną ósemkę zrobić :)

No w końcu k****

Nie chce mi się pisać tych kocpołuchów uzasadniających. Sens to zyskuje dopiero wtedy, gdy się nie zgadzacie, wtedy łatwiej mi uzasadniać swoje zdanie, ale po małej analizie wygląda to tak:

1. Minnesota Timbewolves - Forma liderów + rolesów

2. Houston Rockets - Szeroki mocny skład

3. Los Angeles Lakers - Nawet może lekko na wyrost przed czwartymi Suns, ale nie chce mi się słuchać ujadania Jaśka. Bardzo dużo absencji, słaba ławka. Duet centrów Dedmon/Robin Lopez to jakieś BOTTOM 3 ligi w tym momencie. LeBron i Butler są świetni, ale rotacja tu często leży jeszcze bardziej niż w Knicks.

4. Phoenix Suns - Bardzo fajny fit, świetnie zbilansowany skład. Jeszcze z jedno solidne nazwisko do rotacji i mogliby być nawet przed Rockets.

5. Denver Nuggets - Nie licząc Royce O'Neale to wszyscy tutaj zaskakują mniej lub bardziej in minus, ale siła rosteru jest wciąż solidna. Nie komponuje mi się duet Jrue Holiday - Gary Harris, aczkolwiek wciąż ten roster stać na walkę nawet o pierwszy seed.

6. San Antonio Spurs - Ignazz sprytnie gra czarną kartą DeRozana, chociaż moim zdaniem Aldridge to chyba jeszcze większe rozczarowanie. Dość podejrzana rotacja i kiepski fit. Nie ma tu raczej upside, a ich obecność w PO ratuje wielki Brogdon.

7. Sacramento Kings - Szeroka kadra, ale ofensywa tego klubu po stracie Rubio to byłyby ogony ligi. Słabo wygląda obwód i prawie żadnej opcji do roli wartościowego ball handlera.

8. Utah Jazz - Słabo wygląda obwód i ogólnie dosyć dziwnie skonstruowany jest ten roster. Po stracie Haywarda bardzo podejrzana ofensywa, w dodatku GM zupełnie nie czuje gry Otto Portera. Mimo sporej ilości absencji głębia skadu trzyma jakoś ten zespół na solidnym poziomie.

9. Dallas Mavericks - Trae Young, Issac, Wright i ostatnio wyglądający jak koszykarz Jarrett Allen. Plus jakaś tam rotacja.

10. Golden State Warriors - Ciężko chyba o bardziej obecnie leniwy duet niż Marc Gasol-Draymond Green. Ze 3 lata temu to pewnie nawet z tym co mają byliby TOP3. A teraz wszystko wisi na Bledsoe.

11. Portland Trail Blazers - Genialny i zdrowy CP3. Niżej nie wypadało dać ze względu na Niego.

12. New Orleans Pelicans - Kontuzja Griffina. Słaba forma liderów jak Valanciunas, Tyus Jones, Miles Brooks. Najlepsi gracze wymiennie to byli u mnie Dillon Brooks, Alec Burks, Aaron Holiday. Z kilkoma wystrzałami Coby White. Na ten moment wyżej się nie dam.

13. Oklahoma City Thunder - Grają większość trwającego trymestru w sześciu. Reszta gdzieś na leżankach. Graham, SGA i Kaminsky po fajnym początku sezonu jakby w małym odwrocie.

14. Memphis Grizzlies - Fultz, Clarkson, Snell, Zubac. Nawet niezły materiał na zbudowanie solidnej piątki. Ale po za Nimi to nie bardzo jest komu grać.

15. Los Angeles Clippers - Zespół rookasów, którzy na ten moment głównie nadają się tylko do szorowania dna ligi. Za Biyombo można dać win więcej. W CY coś znowu zaczyna grać.

Edited by MarcusCamby
  • Like 5

12 minut temu, january napisał:

Nie daję downvote, ale powinienem :P 

c***a się znasz 

Camby ❤️ w końcu ktoś rzetelny power ranking zrobił, świetna robota 

• Like 1
  • Haha 1

41 minut temu, Qcin_69 napisał:

świetna robota 

Camby miał Davisa, ma Griffina i Walla, nie rozumie impactu prawdziwych gwiazd :D 

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

c***a się znasz 

Camby ❤️ w końcu ktoś rzetelny power ranking zrobił, świetna robota 

+1, MarcusCamby jak zwykle najlepszy analityk.

7 minut temu, Lucas napisał:

+1, MarcusCamby jak zwykle najlepszy analityk.

tendencyjny pelikan, co pominął wielkiego Olynyka i listopadowego (bardzo dobrego, ale Cambeus jak zwykle, ustawił se opinię po październikowym pażdzierzu i będzie na niej siedział ;d) Dedmona  i zaniża team z dwójką zdecydowanie najlepszych graczy na zachodzie. Shame on him! :) 

Potwierdzam, bardzo dobry ranking. Rockets over Wolves (wiadomo) ale poza tym to wszystko się zgadza. 

Kto wie, może na koniec trymestru jeszcze Thybulle się przełamie w ataku. To oczywiście tylko jeden mecz, ale wygląda sympatycznie :P

Matisse trafił 5-5 z gry, w tym 3-3 za 3
Dwie asysty od Tobiasa, jedna od Horforda ;)
Zaskoczył też przechwytem wielkiego Bogdana oraz parę razy w D zabawił się z Hieldem ;)

• Like 1

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Po za Jaśkiem sami zadowoleni z rankingu?

Miło, miło :)

wyszlo kto wlasnie wstapil do spoldzielni

pacholy z wolves na pierwszym, suns zawyzeni,  

pewnie przypadek?

myslalem marcus, ze zostsales jednym z ostatnich niezaleznych. niestety jak widac mylilem sie

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Po za Jaśkiem sami zadowoleni z rankingu?

Miło, miło :)

Ogólnie się zgadzam, ale nie wiem, czy Rockets nie za wysoko - nie kwestionuję siły teamu, tylko to, że co dopiero zaorano tam wszystko po Hardenie i nie wiem, czy team ot tak na pstryk może być budowany tam od zera i od razu być nr2.

Trochę zaskakują Suns przed Nuggets, ale rl Nuggets nie zachwycają, więc nie wykluczam, że masz rację.

I nie wiem, czy Kings nie za nisko. Rubio coś opuścił, ale czy oby nie za dużo im odjąłeś? 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

wyszlo kto wlasnie wstapil do spoldzielni

pacholy z wolves na pierwszym, suns zawyzeni,  

pewnie przypadek?

Świeżutki transfer :) Miał być ogłoszony po 15 grudnia, ale chłopaki się trochę pospieszyli :D

• Like 2

5 minut temu, Sylvinho. napisał:

Świeżutki transfer :) Miał być ogłoszony po 15 grudnia, ale chłopaki się trochę pospieszyli :D

smutne.

Cenilem w Marcusie niezaleznosc, w szczegolnosci w zeszlym sezonie, gdy jako jeden z nielicznych szedl pod prąd i trzezwo ocenial Knicks - mial ich na pierwszym miejscu bodaj ze.

Teraz ewidentnie Marcus poddał się czyjemuś wpływowi (Qcina) - ostatnio chocby zmasowany atak na Knickerbockers 

Edited by człowiek...morza