Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Nie no jest jak dotad tragiczny, trójka srednia, ale durne straty w ataku i fatalna obrona. 

A ja sobie arkusz w pod kątem poszukiwania wysokich zacząłem już przeglądać wstępnie, tak awaryjnie... :(

Bialy 35-latek bez atletyzmu. Pace pelicans go zabija. W net rating tez wypada slabo. Niewiele lepiej niz ingram;)

Jeszcze ze 2 takie mecze i kennard lub house wypchna go z piatki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, fluber napisał:

Bialy 35-latek bez atletyzmu. Pace pelicans go zabija. W net rating tez wypada slabo. Niewiele lepiej niz ingram;)

Jeszcze ze 2 takie mecze i kennard lub house wypchna go z piatki.

A tam z tymi plus minus bez żartów, akurat BI to wielki plus u mnie na starcie (minusów jak dotąd więcej, w sensie względem założeń). 

House to tam w s5 u Ciebie od razu w s5 akurat śmigać powinien, ktoś cokolwiek musi bronić, a to bardzo fajny 3d (Jak nie powtórzy tragicznych PO, to ładny u nas kontrakt może przytulić, no ta klasa 20 FA, to blee.

50 procent za 3 na high volume BI nie utrzyma, ale legit trojka od niego to dosc mocny gamechanger, dla mnie nawet bardziej niż w Pels. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, january napisał:

A tam z tymi plus minus bez żartów, akurat BI to wielki plus u mnie na starcie (minusów jak dotąd więcej, w sensie względem założeń). 

House to tam w s5 u Ciebie od razu w s5 akurat śmigać powinien, ktoś cokolwiek musi bronić, a to bardzo fajny 3d (Jak nie powtórzy tragicznych PO, to ładny u nas kontrakt może przytulić, no ta klasa 20 FA, to blee.

50 procent za 3 na high volume BI nie utrzyma, ale legit trojka od niego to dosc mocny gamechanger, dla mnie nawet bardziej niż w Pels. 

Ingram pięknie nabija kalorie w fantasy trzeba przyznać:)

House to mój drugi najlepszy obwodowy obrońca, ale nie chcę tutaj jak niektórzy robić z innych idiotów i wciskać, że na początku grałbym tym, czy tamtym, bo się okazało, że są zajebiści w RL NBA.

Na początku sezonu startowałbym Redickiem, po kilku świetnych meczach Housa i słabych Redicka, pewnie bym coś zmienił w składzie. ale nie będę tutaj udawał, że miałem House>Redick przed sezonem. Jeszcze wzrost minut w trakcie trymestru dla graczy, którzy są w dobrej formie, a spadek dla tych co są w słabej jest ok, ale zmienianie rotacji od począktu pod przewidywanie przyszłości to dla mnie oszustwo.

Także musisz grać na początku trymestru przez kilka meczów Dedmonem, Robinem Lopezem i Olynykiem po równo:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, january napisał:

Mocny start Wolves, Magic i Knicks u nas.

Mocny nie mocny, Nuggets ze średnio-słabym Jokiciem są i tak 4-0 

fakt nie opinia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

fakt nie opinia ;)

Przegrali z Suns, bo ich GM przekazał wszystkie wskazówki jak zatrzymać Pączka, a po meczu poszedł z Nikola na budyń!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Lucas napisał:

Przegrali z Suns, bo ich GM przekazał wszystkie wskazówki jak zatrzymać Pączka, a po meczu poszedł z Nikola na budyń!

Horford to wprawdzie nie jest łatwy meczap, ale wszystko i tak walło na łeb z tym Barnesem z pewnie sporymi minutami, JJJ i Dryndidi też szału nie robią, a ja mam top5 dpoty race Harriska, więc tego... na walnym Spółdzielni i tak będzie nagana za takie herezje, miałeś machać ręcznikiem przed tip-offem jeszcze, nieładnie się bawimy

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Horford to wprawdzie nie jest łatwy meczap, ale wszystko i tak walło na łeb z tym Barnesem z pewnie sporymi minutami, JJJ i Dryndidi też szału nie robią, a ja mam top5 dpoty race Harriska, więc tego... na walnym Spółdzielni i tak będzie nagana za takie herezje, miałeś machać ręcznikiem przed tip-offem jeszcze, nieładnie się bawimy

Jokić do dziś ma ponoć koszmary, gdy słyszy nazwiska Thybulle - Horford, a Holidaya nawet Bogdan zatrzymał :o 

W RS trzeba się trochę ponapierdalać w spółdzielni, zeby potem mieć argumenty przy głosowaniu w Playoffs ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Holidaya vs Suns chyba już nie było?

a nie był skubaniec, akurat 25go jeszcze grał

przymykając oko na skuteczność to 8 ast bez straty biere w ciemno ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, fluber napisał:

House to mój drugi najlepszy obwodowy obrońca, ale nie chcę tutaj jak niektórzy robić z innych idiotów i wciskać, że na początku grałbym tym, czy tamtym, bo się okazało, że są zajebiści w RL NBA.

Jeszcze wzrost minut w trakcie trymestru dla graczy, którzy są w dobrej formie, a spadek dla tych co są w słabej jest ok, ale zmienianie rotacji od począktu pod przewidywanie przyszłości to dla mnie oszustwo.

Także musisz grać na początku trymestru przez kilka meczów Dedmonem, Robinem Lopezem i Olynykiem po równo:)

Tak ogólnie to nawet nie chodzi mi o formę Redicka, tylko o słuszną zjebke za D jaka dostawales z marszu, tam s5 inaczej powinno w samym założeniu od razu wyglądać imo.

Czemu po równo:) ? S5 z Dedmonem podmienianym w niektórych matchupach ewentualnie na Lopeza zostaje, ale poszczególne mpg rotacji to jak najbardziej beda maleć i rosnąć zależnie od formy, jak będzie ktoś jak lajza grał to będzie mniej grał. 

Zaraz BI do death lineupu na C wskoczy jak coś xd. Ale spokojnie 10% trymestru za nami dopiero.

39 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

fakt nie opinia ;)

Wafle w ofensywie jak dotąd straszne jeszcze bez Sapa i Szmuraja przy takim Holidayu xd. Ale wygląda na to na ten moment, że Morris w SA podaży drogą Bartona jako szczęśliwie przegrany po walce na FA przez Denver grubo przeplacony cieć x)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, january napisał:

Ale wygląda na to na ten moment, że Morris w SA podaży drogą Bartona jako szczęśliwie przegrany po walce na FA przez Denver grubo przeplacony cieć x)

To strategia LBS, zeby nikt mu Malika nie podjebał latem, szanuję.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, january napisał:

Wafle w ofensywie jak dotąd straszne jeszcze bez Sapa i Szmuraja przy takim Holidayu xd. Ale wygląda na to na ten moment, że Morris w SA podaży drogą Bartona jako szczęśliwie przegrany po walce na FA przez Denver grubo przeplacony cieć x)

w rl może i waflujo, ale ja mam Setha Royca (1.5 3pm/gm) zawsze solidnego Malika, no i Granta w s5, któremu ławka powoli przestaje jakby słuźyć, Anderson i Patterson też grają życiówki po tej stronie, więc nie wiem skąd podobne wnioski ;]

w tych pierwszy meczach wychodzę piatką Jrue/Curry Harris Royce Grant Jokić i to powinno wyglądać o wiele lepiej, a terminarz był naprawdę prosty, nawet Trae się (nie)szcześliwie połamał w 1q meczu

aha

i nie wafluj mnie tu, bo ja się zdenerwuję, to zrobię mały highlights jak to "ten wyjaśniony przez PO" Śliwka robi Dedmonowi bliźniaki, no, żal było patrzeć, prawie płakałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fluber napisał:

ale zmienianie rotacji od począktu pod przewidywanie przyszłości to dla mnie oszustwo.

Jak tak dalej pójdzie to ja w piątce w pierwszym trymestrze będę wychodził samymi RJem i Ruim a reszta będzie grać z ławki.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@january to malo istotne kto ostatecznie bedzie w s5 u mnie bo i tak tam ludzie z pozycji 2-3 u mnie beda grali we czterech zblizone minuty.

Raczej zakladam rozne s5 w zaleznosci od potrzeb:)

Zawsze od biedy moge wyjsc piatka westbrook-harrison-house-ibaka-howard i mordowac nia rywali w defensywie:)

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze tak tylko

Gary Harris' assignments are having a really hard time on offense:

Game 1: CJ McCOllum, 12 points - 3 assists - 5 turnovers - 5/18 from the field, 0 free throw attempts

Game 2: Devin Booker, 18 points - 7 assists - 3 turnovers - 6/21 from the field, 6 free throw attempts

Game 3: Buddy Hield, 5 points - 4 assists - 5 turnovers - 2/13 from the field, 0 free throw attempts

Game 4: Luka Doncic, 12 points - 5 assists - 4 turnovers - 3/12 from the field, 8 free throw attempts 

mój ci on ❤️

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeszcze tak tylko

Gary Harris' assignments are having a really hard time on offense:

Game 1: CJ McCOllum, 12 points - 3 assists - 5 turnovers - 5/18 from the field, 0 free throw attempts

Game 2: Devin Booker, 18 points - 7 assists - 3 turnovers - 6/21 from the field, 6 free throw attempts

Game 3: Buddy Hield, 5 points - 4 assists - 5 turnovers - 2/13 from the field, 0 free throw attempts

Game 4: Luka Doncic, 12 points - 5 assists - 4 turnovers - 3/12 from the field, 8 free throw attempts 

mój ci on ❤️

Jak go latem broniłem w rankingu flubera to nie miałem twojego oręża, ani żadnego innego ze strony fanów Nuggets.

A w ogóle to powinien być już mój :(

• Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Harris w temacie Denver jest prawie tylko chwalony jeśli gra, a jego główny alert dotyczy zdrowia.

On nawet w poprzednim sezonie jesienią wygrał mecz z Blazers (?) po powrocie i zaraz znów wypadł :( Potem chyba była piękna wygrana w Kanadzie już bez Harrisa 😕 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak go latem broniłem w rankingu flubera to nie miałem twojego oręża, ani żadnego innego ze strony fanów Nuggets.

A w ogóle to powinien być już mój :(

musiałem przegapić dyskusję, inna sprawa, że mocno boli zmniejszenie jego roli w ataku, picki Murray-Jok często zbyt mocno monopolizują atak, brakuje firmowych ścięć, a często pomijany przez długie minuty pudłuje open J oraz robi głupie straty

a co do niedoszłej wymiany, szkoda bardzo, sypnąłem pakietem jak Krzysiu Krawczyk koksem na domówce, ale niestety kontrakt BG wszystko zniweczył

jedyna z tego pociecha, że nie muszę Lolkers oglądać ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

harrisek to o mało co a by trafił do knicks przy okazji wymiany z udzialem leonarda :(

dej mnie go lbs, to bede mial poczucie skonczonego projektu i w spokoju odejde. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

brakuje firmowych ścięć,

Wydaje mi się że to kwestia tego o czym pisał Kwiatkowski. Są próby ścięć, ale brakuje miejsca bo rywale na to czekają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi