Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, january napisał:

 

Dedmon w październiku (5 gier) on: 86ortg, 123 drtg, off: 101 ortg, 108 drtg   on/off net -30,1 (jojgs...)
Dedmon w listopadzie (12 gier)  on: 107 ortg, 94drtg, off: 110 ortg, 113 drtg  on/off net 16,1 (Dedmon król!)*

*na wowy nie chce mi się machać dat, jak się ładnie nie wyświetla, ale w listopadzie Kings są według wowy +11,7 net, a bez niego -3, więc podobnie, by nie było.

 

 

Też umiem w cyferki 😀

Sterling Brown w listopadzie 15 meczów:

on: 111,4ortg, 91,9drtg, off: 110,3ortg, 105,9drtg  on/off net 15,2

W Bucks nie w Kings i więcej minut. Wg tych cyferek najlepszy gracz Bucks w listopadzie 😁

A tak sobie radził z Giannisem lub bez (nie umiem zaznaczać dat na wowy 😐)

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612749&Season=2019-20&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=203507,1628425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nabrał masy i siły. Myśle ze mogą go testować niedługo. Najlepsze co mogłoby się wydarzyć to sprzedaż DDR i LMA obecnie ale wtedy zapewne Gordon wchodzi ( i ten z Orlando ale i boston ) 

dla Luki najlepiej jakby PTB za Nurkica brali LMA. 

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612759&Season=2019-20&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=200752&OnlyCommonGames=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam znieczulicę na ten tekst ze broń za uszy każdego wyciągnie. Bym nawet sprawdził to biorąc od niego Buttlera a dokładając fajnych chłopaków do ciągnięcia za uszy bo chętnie bym wtedy poczytał Kim stał się Wiggins obok lbj 

Generalnie beka ale nie mów Jaśkowi bo przestanie pisać 

W całym tym opisie brak mi jednego. Jasiek pisze wielkiego LeBrona z małej litery 

„Wielkiego” robi wrażenie bardziej 

Kojarzy się z trzecim Kazimierzem  

Przyjdzie trudniejszy kalendarz i temat się rozwiąże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja tam jestem ciekawy jak Butler ze swoim ego czułby się jako ten czwarty w drużynie (po DLO, Ingramie i LeBronie, kolejność ma znaczenie), bo chudego Rudzielca chyba wyprzedza 

Jak w gościach bo do lakers by przyjeżdżał w koszulce spurs ładnie pokazując palcem gdzie ma dostać podanie od Brogdona i gdzie ma się ustawić LMA aby było dobrze. Lud chciał inaczej 

Jimmi miałby swoje lepsze Miami w Teksasie z którego pochodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Czy tylko mi śmiesznie się czyta Jaśka jako lovera LeBrona?

nope, mój uśmiech też to powoduje :D

11 godzin temu, ignazz napisał:

Bardzo nabrał masy i siły. Myśle ze mogą go testować niedługo. Najlepsze co mogłoby się wydarzyć to sprzedaż DDR i LMA obecnie ale wtedy zapewne Gordon wchodzi ( i ten z Orlando ale i boston ) 

jaki Gordon za DDRa ? przecież za te dwa szroty trzeba konkretnie dopłacić a nie jeszcze brać assety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się właśnie mylisz. Mimo ze u nas maja koszmarna wartość na forum to sprawdź proszę czy ich produkcja mimo wszystko gdy są to dalej okolice top50 nie przyda się zarówno Orlando jak i Portland. 
ploty jakie czytam na pewno nie zawierają dodatków od spurs 

klub który stara się ich pozyskać korzysta z faktu słabego startu spurs i sensownego wyrównania wieku z młodymi. Jeżeli spurs mieliby cokolwiek dopłacać to lepiej przeczekać rok bo już w lato kontrakt DDR może spaść. LMA natomiast poprzez w pełni gwarantowany następny rok jest stosunkowo tania gwiazda patrząc na obecne kwoty. 
wiem ze nie można mieć wszystkiego ale traktowanie tych graczy jakby to był jakiś Anderson czy Parsons to przesada. A kontrakty do tego krótkie. 22/5/5 robi 7 graczy w lidze w tym DDr który po prostu u nas nie pasuje. 
zainteresowanie jest: orl mia SAC tor 


On the year, DeRozan is averaging 22.2 points, 5.5 rebounds and 4.6 assists per contest while shooting 53.3 percent from the floor and 82.7 percent from the foul stripe. The advanced numbers may not like him much (and that’s putting it kindly, as DeRozan doesn’t rank higher than 100th in any of Box Plus/Minus, Value Over Replacement Player or Win Shares per 48 minutes), but he’s just one of 11 players putting up a 22/5/4 stat line this year, along with elite talents like LeBron JamesLuka DoncicJames Harden and Giannis Antetokounmpo.
Surely, then, a team lacking scoring and playmaking on the perimeter would be interested in acquiring DeRozan if he were to be put up on the trade block… right?

W naszej grze nie posiadam Rozyna ale bez przesady ze jest to minusowy kontrakt z dopłata w tle a tym bardziej LMA. 
poza tabelkami które tak lubisz jest wiele dodatkowych elementów a potrzeby danego klubu są równie istotne. 

Jeżeli ktoś z wymienionej trójki straci cierpliwość to pozyska „gwiazdę” oddając prospekta plus spadający plus pick 

jezeli nie to spurs dograja nimi do końca 

Jest tez opcja aby dopłacić jednym z młodych White Mur Walker aby pozyskać kogoś lepszego jednak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym minusowym DeRozan i Aldridge to polishlama grubo poleciał.

Aczkolwiek Aldridge wygląda zaskakująco słabo w obronie po ostatnich sezonach cichego DPOY, a Spurs mają Bottom 3 obronę w lidze. Właśnie defensywą przegrywają mecze.

DeRozan gra na najlepszej skuteczności w karierze, można na Nim oprzeć atak. Nad Fournierem to byłby wciąż spory upgrade, fajnie by mógł pasować do Magic, gdzie obrona jest topowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ławka przy pełnym składzie nie wygląda aż tak źle, przede wszystkim pochwalić chciałem bardzo mocno justina holidaya oraz McConnella. Ci dwaj panowie grają bardzo mądry basket dając veteran presence praktycznie w każdym meczu. TJ ostatnio przechodzi samego siebie, ten filmik co wrzucam niżej trochę z dupy zrobiony, włączcie sobie gdzieś od pierwszej minuty i tam zaczyna się McConnell late night show. 

 

Brawo za trafną analizę @RonnieArtestics. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko podpisać się pod powyższymi słowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.