Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

myslalem, ze to tak na powaznie, a tu patrze - 0/3 za 3. Nie dajcie sie zlapac!

Za to tu prawdziwa strzelba, w tym momencie warta jedynie dwa picki 1-rundowe.

 

W tym dziale ? Na poważnie ? Nie dajmy się zwariować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Niestety niewiele, dziś w nocy nie oglądałem. Mógłbyś opowiedzieć, jak wyglądał Augustin???

Przecież polishlama sam pisał, że z braku czasu mało ogląda, więc z opiniami trzeba poczekać na boxstaty od Goldiego :)

Khem Birch w 28 minut -2

Mo Bamba w 16 minut +13

Oj będą punkty u Goldsteina... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

No Śliwka chyba najlepszy sezon w barwach Denver. Topowy roles.

Nie to co Olynyky jakies.

Nie mogę znaleźć na reddicie/twitterze, ale miał też kapitalna asyste do chyba Granta na alley :P  I generalnie jak Jokić ma tak grać to moze zastosowałbym terapię szokową ( @ignazz jest chyba fanem? :P ) i na 2-3 mecze posadził go na ławkę, moze ogarnąłby łeb.

LUD W STANACH TEZ SIE TEGO DOMAGA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

No Śliwka chyba najlepszy sezon w barwach Denver. Topowy roles.

Nie to co Olynyky jakies.

Wood>Śliwka>Adam Hrycaniuk > Olynyk>Okafor >Koszulka Macieja Zielińskiego > Dedmon

gratulacje January, masz nosa do wysokich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Olynyk to chyba sezon zycia rozgrywa na razie, najlepszy w Heat po Butlerze i Wielkim Goranie Dragiciu. Przynajmniej w meczach co widziałem :P 

cos tam niby niedawno poswirowal, ale poczatek sezonu tragiczny. no i gra przeciwko leszczom z lawki.

nie to co najlepszy bialy w heat, duncan robinson, ktory jest rzucany na najtrudniejszych rywali i prezentuje stabilna, zajebsita forme xd 

44 % za 3 przy 6.6 probach 😮

co wybierasz, zostawienie na solo kogos z big3, czy wide-open D.R?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

wybierasz, zostawienie na solo kogos z big3, czy wide-open D.R?

Jak te big3 to Kawhi, Davis i Plumlee to ciężki wybór

Jak Irving to zostawiam tego kasztana samego 😛

1 minutę temu, january napisał:

Goran jest dość chimeryczny, jednak średnio-kiepsko prowadzi grę bez Butlera. Olynyk jak zwykle daje kozacki impact (w przeciwieństwie do tych Nunnów i Duncanów, którzy jedynie żerują na pozycjach wypracowanych przez wielkiego Butlera) po obu stronach parkietu, idealny roles.

Nie analizowałem tego statystycznie. Ot zwykły eye test na podstawie tego co oglądałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wood>Śliwka>Adam Hrycaniuk > Olynyk>Okafor >Koszulka Macieja Zielińskiego > Dedmon

gratulacje January, masz nosa do wysokich 

Do wysokich?

Przecież cała jego dalsza rotacja gra totalne badziewie.

Właśnie ostatnio śmieszkowałem, że Jasiek niby taki spec od draftu, a kolejny sezon się okazuje, że nie ma kim grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Do wysokich?

Przecież cała jego dalsza rotacja gra totalne badziewie.

Właśnie ostatnio śmieszkowałem, że Jasiek niby taki spec od draftu, a kolejny sezon się okazuje, że nie ma kim grać.

Co prawda to prawda , ale po co kopać leżącego ? W sumie to zabawne ze rl Lakers wyglądają o niebo lepiej od naszych mimo , ze w międzyczasie Jasiek miał handicap z oddanie Parsonsa i Denga za darmo , a w Lakers GMowal Maagic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers to największy problem do oceny, bo z jednej strony kapitalni LeBron i Butler, breakout year Ingrama + dobrze grający Olynyk. Z drugiej strony kontuzje i sporo zawodów. No ale tez nie analizowalem az tak mocno kazdej druzyny, przez to tez spora wagę do opisów przykładam, trochę z lenistwa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Lakers to największy problem do oceny, bo z jednej strony kapitalni LeBron i Butler, breakout year Ingrama + dobrze grający Olynyk. Z drugiej strony kontuzje i sporo zawodów. No ale tez nie analizowalem az tak mocno kazdej druzyny, przez to tez spora wagę do opisów przykładam, trochę z lenistwa :P

Jak Ingram przy Lebronie wyglądał to chyba mieliśmy wystarczająco duża próbkę :P 

zreszta kogo tam obchodzi Ingram jak Winslow jest taki piekny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Jak Ingram przy Lebronie wyglądał to chyba mieliśmy wystarczająco duża próbkę :P 

zreszta kogo tam obchodzi Ingram jak Winslow jest taki piekny 

co do pierwszego zdania, sluszna uwaga.

co do drugiego,  winslow przy lillardzie/bookerze/tatumie/drummondzie to lipa

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Jak Ingram przy Lebronie wyglądał to chyba mieliśmy wystarczająco duża próbkę :P 

zreszta kogo tam obchodzi Ingram jak Winslow jest taki piekny 

Winslow mi jakoś specjalnie z ekranu nie wyskakiwał :(

No Ingram wyglądał do dupy w poprzednim sezonie obok LeBrona i można założyć, że obok LeBrona wygladałby sporo gorzej niż w Pels, ale w tych minutach bez LBJ Lakers u nas nie będą umierać dzięki Ingramowi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.