Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

To oceniamy na podstawie tego co grają obecnie czy tego co potrafią? Pytam dla kolegi, bo nie wiem czy jest sens przejmować się gorszą formą Griffina czy po prostu wkleić highlights jak robi 50pts na Embiidzie. No przecież wszyscy wiecie na co stać Blake.

Tyle sensu w waszych argumentacjach...

Robicie kurwę z logiki i farsę z tej gry.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To oceniamy na podstawie tego co grają obecnie czy tego co potrafią? Pytam dla kolegi, bo nie wiem czy jest sens przejmować się gorszą formą Griffina czy po prostu wkleić highlights jak robi 50pts na Embiidzie. No przecież wszyscy wiecie na co stać Blake.

Tyle sensu w waszych argumentacjach...

Robicie kurwę z logiki i farsę z tej gry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Ja robię kompilację Pau Gasola z 09 i 10 NBA finals.

Zero problemów z wysokimi u mnie.

Szkoda ze nie podpisałem tego joe johnsona, miałbym pewnego gtg!! 

 

Ale za to mam mvp Rose i galloway w knicks tez ładnie siekal. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MarcusCamby napisał:

To oceniamy na podstawie tego co grają obecnie czy tego co potrafią? Pytam dla kolegi, bo nie wiem czy jest sens przejmować się gorszą formą Griffina czy po prostu wkleić highlights jak robi 50pts na Embiidzie. No przecież wszyscy wiecie na co stać Blake.

Tyle sensu w waszych argumentacjach...

Robicie kurwę z logiki i farsę z tej gry.

nie sądzisz, że jest dość klarowna różnica między griffinem, który miał kontuzję, wraca po tej kontuzji, (sytuacja zero-jedynkowa), a zawodnikiem, który nie grał z uwagi na konkurencje , choć jak czas pokazuje, konkurencje jednak eliminuje?

Nie uzurpuję sobie monopolu na prawdę, ale dość znamiennym jest, że kibice Nuggets chwalą Juancho, domagają się dla niego minut. Analogicznie z osobami regularnie śledzącymi Knicks i Dotsonem. 

Brak gry Juancho na początku to tylko i wyłącznie efekt myśli Malone'a, która wydaje się, że aktualnie jest weryfikowana i Hernangomez staje się stałym członkiem rotacji na te 15-20 minut. Nie widzę tu nic nielogicznego, ażeby traktować go jak pełnoprawnego roles'a na dobrym poziomie od początku sezonu (mamy za przesłankę mistrzostwa świata gdzie grał dokładnie to samo, co w denver w pierwszych miesiącach zeszłego sezonu i co gra teraz). 

Co do Dotsona, to sytuacja nie jest aż tak kolorowa. Fizdale wydaje się, że wyjaśnił jego początkowy brak minut (powrót po kontuzji do formy) i dlaczego teraz uległy zwiększeniu (u nas w takim razie należałoby podejść do tego podobnie, choć gdzieś tam mam ograniczone zaufanie do tego co mowi fizdale). Niemniej co do samego poziomu gry, skoro wyprzedza w rotacji Ellingtona (czyli roles'a o ugruntowanej pozycji i dobrej renomie), a Knicks od 2 lat z nim na parkiecie są po prostu lepsi, to może czas w końcu przejrzeć na oczy? Skoro niejaki Daniel House Jr cieszy się tu pochwałami, to i podobnie traktowany winien być Dotson - to ten sam tier zawodników (jeden miał większe szczęście co do klubu i sytuacji kadrowej). 

I tak, dalej stoję na stanowisku, że Dotson i Juancho powinni dostawać więcej minut od Robinsona. Są po prostu lepszymi graczami i tyle. Nie umniejszając nic Robinsonowi, który pokazuje, że na te minuty także zasługuje. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie sądzisz, że jest dość klarowna różnica między griffinem, który miał kontuzję, wraca po tej kontuzji, (sytuacja zero-jedynkowa), a zawodnikiem, który nie grał z uwagi na konkurencje , choć jak czas pokazuje, konkurencje jednak eliminuje?

Nie uzurpuję sobie monopolu na prawdę, ale dość znamiennym jest, że kibice Nuggets chwalą Juancho, domagają się dla niego minut. Analogicznie z osobami regularnie śledzącymi Knicks i Dotsonem. 

...

I tak, dalej stoję na stanowisku, że Dotson i Juancho powinni dostawać więcej minut od Robinsona. Są po prostu lepszymi graczami i tyle. Nie umniejszając nic Robinsonowi, który pokazuje, że na te minuty także zasługuje. 

Oglądam sporo Knicks z uwagi na mój fetysz i masochizm i zgadzam się, że Dotson daje bardzo pozytywne minuty (najlepiej ograniczone, wtedy energia jest kierunkowana na te rzeczy które potrafi a nie na głupoty). Nie rozumiem trzymania go w bazie kosztem takich Trierów.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cvbe napisał:

 (najlepiej ograniczone, wtedy energia jest kierunkowana na te rzeczy które potrafi a nie na głupoty). 

To nie jest akurat do końca prawda. Mniejsza efektywność Dotsona wynika przede wszystkim z drużyny w jakiej gra. To typowy 3&D, który powinien unikać gry na koźle (a w knicks niestety coś tam kozłuje, musi wypracowywać samemu pozycje) i jest beneficjentem sytuacji w której przebywa na parkiecie z lepszymi od siebie (nie ma na nim skupionej uwagi rywali) i mogącymi grać z piłką.

W Knicks ma w gruncie rzeczy najgorsze warunki do eksponowania swoich atutów - nie ma ma tu graczy zdolnych do gry 1 na 1 (a więc można być przyczepionym do swojego vis a vis bez piłki), nie ma tu też kreatorów (Ntiilikina, Barret są marni, a Randle monopolizujący piłkę wpatrzony głową w parkiet) podczas gdy przytoczony House Jr może się w pełni realizować. 

Dobrym przykładem jest też Duncan Robinson, który w realnych Knicks c***a by grał, a w Miami (lepszej drużynie😱jest sikalafą.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Skoro niejaki Daniel House Jr cieszy się tu pochwałami, to i podobnie traktowany winien być Dotson - to ten sam tier zawodników (jeden miał większe szczęście co do klubu i sytuacji kadrowej). 

Dotson rzuca open i wide open 3s na skuteczności 19% w tym sezonie.  House 44%. Co Ty tu w ogóle chcesz porównywać to ja nie wiem?

 

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

 To typowy 3&D

Który przestał trafiać za 3, w związku z czym przestał grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Dotson rzuca open i wide open 3s na skuteczności 19% w tym sezonie.  House 44%. Co Ty tu w ogóle chcesz porównywać to ja nie wiem?

Nie zrozumiałeś najwyraźniej o czym pisałem, a jak chcesz zrozumieć to zalecam lekturę obu zawodników, oglądanie spotkań, porównanie w jakich warunkach idzie im funkcjonować.

Na marginesie, dawka 25 rzutów za 3 (tyle oddał Dotson) jest niezwykle miarodajna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

Nie zrozumiałeś najwyraźniej o czym pisałem, a jak chcesz zrozumieć to zalecam lekturę obu zawodników, oglądanie spotkań, porównanie w jakich warunkach idzie im funkcjonować.

Na marginesie, dawka 25 rzutów za 3 (tyle oddał Dotson) jest niezwykle miarodajna. 

No przeczytałem dlatego porównuję tylko rzuty z czystych pozycji, których skuteczność jest niezależna od tego, czy 10 metrów dalej stoi Portis, czy Tucker. Na skuteczność z czystych pozycji nie ma wpływu to z kim grasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.