Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Conley jest fatalny, potwierdzam niechętnie , za to Harden gra obecnie w innej lidze i patrząc na to jaki bilans wykręca z rosterem nielepszym niż nasi Wizards , to Sylwek może spac spokojnie , bo tu bliżej HCA będzie niz opuszczenia 8mki

ale  u nas Harden przeniósł się na Wschód :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki Capela jest zdrowy to ok, ale ten jego bark to nie jest dobry symptom

3 godziny temu, tangiers napisał:

Doncic jest dalej kosmita, a Vucevic zostal ostatnio graczem tygodnia. Troche mnie ratuja w obliczu kontuzji Middletona. Dla euro duetu to raczej nic nowego, bo przez caly zeszly sezon stanowili podstawe ataku w S5, tylko w tym roku brakuje mi strasznie Gallo z lawki

ta obrona Vuc + Luka irl musiałaby być absolutnym złotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, polishllama69 napisał:

ta obrona Vuc + Luka irl musiałaby być absolutnym złotem

Jakby Luka dodal przecietna/dobra obrone to przy jego produkcji w ataku mialby all time sezon (Miami Bron), ale az takich oczekiwan nie mam w stosunku do niego. I tak sie rozwija szybciej niz ktokolwiek przypuszczal. 
 

Vucevic jest od dluzszego czasu rim protectorem w dobrej defensywie, wczesniej zawsze byl w czolowce DRPM (ten ESPNowy), poprawil produkcje w ataku i kilka osob zwrocilo uwage, ze nie jest takim kasztanem w defensywie.

Zdaje sobie sprawe, ze beda targetowani na pickach, ale musze z tym zyc i liczyc, ze w ataku dadza wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Nie pominales kogos :( ? A nawet dwóch ktosiow, bo Miami z ekipy niespełna 40w idą nagle po #1 wschodu.

LeBron wygląda tak dobrze dlatego, że jest jedynym kreatorem na parkiecie i ma nashowy impakt, u Ciebie dzieli piłkę z tymi Butlerami i Russellami. Pod względem scoringu LeBron wygląda poniżej swojej średniej, przynajmniej na razie, bo pewnie wróci do swoich 75% at rim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ci wyjdzie z absencjami, ale masz w s5 czterech graczy lepszych z piłką niż bez, w tym lidera, który powinien mieć cały czas piłkę w rękach. Pod względem fitu wygląda to na Heat Spo, a nie Cavs gdy Kyrie był zdrowy. W ogóle tamci Cavs powinni być dla Ciebie wzorem jak budować atak wokół LeBrona. 

Inna sprawa, że LeBron bez Davisa ma chyba 62%TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nieprawda (z byciem efektywniejszym bez piłki), bo nie bierzesz pod uwagę częstotliwości takich akcji, świetnie to widać na przykładzie kariery Butlera.

Bronisz się talentem (jak Heat 12-13), pod względem fitu nie optymalizujesz talentu LeBrona w ataku, tak jak właśnie tamci Heat. Jak grasz Bronball - a powinieneś - to w sumie traci pozostała trójka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu pochwalnych artykułów o Bogiem, tym razem D

https://theathletic.com/1389565/2019/11/18/all-you-had-to-do-was-ask-why-bogdan-bogdanovic-is-intent-on-playing-better-defense-this-season/

“The more he continues to grow on that end, the more we can play him with different lineups,” Walton said. “And we want him on the floor as often as possible. He’s a playmaker for us, he’s a winner, and as he grows as a defender our team gets better at defense, the more we can not have to worry about being too small out there with certain groups, being able to rebound the ball, all these things. He’s done a nice job of rising to that challenge.”

Luke Walton :wub: 

“He asked me to be a better defensive player,” Bogdanovic said. “And I’m really trying, and we’ll see at the end of the year. So far, so good.”

The Kings are 5-2 in their past seven games, and Bogdanovic has a 101.5 defensive rating in those games. Only Dewayne Dedmon (93.3) has a better rating among Kings who have played in all seven games.

Bogdanovic is averaging 1.4 steals, on pace for a career high. But it’s not just about statistics for Bogdanovic on defense. He’s more physical going up against bigger players like LeBron James and not backing down. Bogdanovic is being more physical on defense, too.

“He’s an ultra competitor,” Walton said. “I thought he did a great job, more so in the second half, being active (against James). He’s smart, he has long arms, he gets deflections.

“That’s the thing, I have to prove I can guard multiple positions, multiple guys in the league,” Bogdanovic said. “So I can play from one through three.”

Barnes still remains the best bet to deal with the toughest matchups on the wing. Trevor Ariza figures to help with that, too. But as Bogdanovic’s effort on defense builds more trust with Walton, he is a sure bet to be on the court in critical situations. Bogdanovic is one of the Kings’ best playmakers, which is needed as there is no timetable for De’Aaron Fox to return from his sprained left ankle.

Bogdanovic is out to show he is not a defensive liability.

“I’m just more locked in, maybe, and I’m just ready to compete every night,” Bogdanovic said. “And also, the way coach wants to use me, I know I have to step up for the wins. I will do whatever just to win the game.”

 

Pamiętajcie Bogie, a nie jakieś Bookery na kiju! :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieda statsy.

17 minut temu, january napisał:

Przypomnę Ci, że i w Sixers Butler miał 116 ortg razem z Simmonsem, 114 bez niego, a Simmons bez Butlera 109, także impact Jimmy'ego na atak Sixers i w RS w mniejszej roli był bardzo pozytywny- gdzie T.Harris grał podobnie do Ingrama, a Simmons+Embiid pochłaniali więcej piłki (będąc zaprzeczeniem zagrożenia offball) niż Bron. Problemem tam w RS była defensywa, a nie ofensywa Sixers, a tu Butler po średnim poza momentami jak na siebie RS '19, gra na chwilę obecną (jako defensor) chyba najlepszy sezon w karierze (0.603 ppp w defensywie to jest jakiś kosmiczny stat, gdy w czołówce D matchupów pod względem częstotliwości miał Brona, Hardena czy Bookera).

Butler w Sixers zaczął grać na miarę potencjału, gdy w końcu dostał piłkę do łap na własność, i tak było i w Bulls, i w Socie. Akurat Butler to gwiazda, ale nigdy nie miał porównywalnie dobrej reputacji, więc mamy wystarczająco dużo przypadków gdy musiał dzielić piłkę ze średniakami/solidniakami/cancerami, i za każdym razem odbijało się to na jego produkcji, a zdecydowanie najlepiej grał jak był primary ballhandlerem.

Co nie znaczy, że będzie grać u Ciebie źle, ma zbyt duże bball IQ, żeby grać źle. Ale optymalnie? Naah. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dłuższe rozpisywanie raczej nie mam ochoty, więc może pojedyncze zdania, może coś o jakimś konkretnym zespole, ale na dziś to ja tak widziałbym kolejność mniej więcej

Zachód:

1. Minnesota
2. Lakers
3. Nuggets 

Tu Sota na razie zdecydowanie największym powerem, choć Booker wraca do normy i dostaje za dużo milości za kapitalnego Rubio :P Jokić jeszcze nie jest do końca sobą i rolesi zawodzą, więc Denver na razie trzecie, ale w Lakers idzie jakaś fala kontuzji chyba, więc do momentu głosowania może się to jeszcze przewrócić. To jest pierwszy tier na Zachodzie moim zdaniem.

4. Kings
5. Suns
6. Spurs
7. Rockets

Teraz tier drugi i część osób pewnie może szokować niska pozycja Houston, ale tak po prawdzie to ich najlepszym graczem są Bam z Dragiciem, któzy są świetni. Do tego przez Baynesa nie wiem czy Porzigins tam z ławki nie gra (bo Bam to bardziej taki Millsap niż C) i to też może być ciężkie do kupienia. Gordon i Teague chyba sporo opuścili, a Beal na razie gra słabo jak na niego, do tego broni naprawdę tragicznie według wszelkich wskaźników.

Liderami Kings są za to najlepsi gracze odpowiednio RL Suns i Jazz, więc to ma swoją wymowę i warto docenić. To dość szeroki i wyrównany skład na RS, choć też z pewnymi (jak kazdy) problemami w postaci DSJ i Harrisa, ale z tak grającym Rubio - Gobert na razie miałbym ich tak wysoko, lecz do końca trymestru to się może zmienić ofkorz, Rubio chyba znów był out ostatnio?

O swoim zespole będę pisał momencie opisów, od Kings lepszy się nie czuje, gorszy od Spurs i Rockets też. No ale ten cały tier jest dość wyrównany w moich oczach i kolejnośc mogłaby być w zasadzie dowolna.

8. Mavs
9. Jazz
10. Pelicans
11. Warriors

Po tej siódemce jest tak biednie, że naprawdę nie mam pojęcia kto tu pasuje na tę ósmą pozycję. Za Trae + Isaac dałem ją Mavs, którzy kto wie, może mimo tych urazów Collinsa i Ziona zrobią Playoffs. Groźni na pewno będą też Pels jeśli Griffin trochę spotkań zagra, a i Jazz nie można mimo wszystko lekceważyć. Warriors raczej odpadli z Playoffs race i być może pasują nawet bardziej do ostatniego tieru.

12. Portland (CP3 na razie gra naprawdę dobrze i to samo w sobie jest gwarantem nie bycia najgorszym zespołem Zachodu)
13. Thunder
14. Clippers
15. Grizzlies

Bardzo wyrównana grupa drużyn, ale Memphis chyba najbardziej odstaje.

Wschód:

1. Magic
2. Knicks
3. Heat
4. Bucks
---
5. 76ers
6. Raptors
7. Hornets
8. Wizards
9. Hawks
10. Pacers
11. Celtics

Wschód jest potężny, ale jakoś tak widziałbym na razie pierwszą grupę, z podziałem na dwa tiery. Naprawdę ciężko wybrać kto tu miałby z ósemki wypaść i myśle, ze tu duza role odegraja opisy + zdrowie oczywiscie. No i dałem Hornets do ósemki, zeby Fluber nie wprowadzał do dyskusji na kilka godzin, więc dla świętego spokoju, bo tu mogliby być też gracze z Atlanty (SAP). Wątpie, zeby ktoś inny się włączył tu do walki o Playoffs, ale ta będzie pasjonująca do końca.

12. Bulls
13. Cavaliers
14. Pistons
15. Nets

Sorry, ze tak krótko, ale dłużej mi się po prostu na tym etapie sezonu nie chce, bo się dużo pozmieniać może. Niektóre miejsca tak na czuja, więc nie kłóćcie się czy między 7 i 9 na Wschozdie jest wielka różnica, bardziej podział tierów ma znaczenie. I mam nadzieje, ze nikogo nie pominąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.