Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

@eMeS tak blisko było PO, a tu nagle Carmelo wraca do ligi i po ptokach :D 

Haha, told ya! Jakie po ptokach, drużyna jest jest zachwycona powrotem swojej maskotki na parkiety NBA. W korytarzach słychać jak Millsap mówi, że "kocha tarmosić go za te pultaski", a Murray podobno powiedział, że jak Melo przytula "to czuć ciepełko" :D Me7o jest 2000 % ready, więc można wnioskować, że będzie go 20x więcej niż zwykle :D I najważniejsze:

Podobno Darren Collison widząc co się dzieje stracił wiare w boga. Może też wróci :D

Btw. Czekam na te obiecane trójki Simmonsa :D

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

@człowiek...morza Juancho trochę pograł i dał radę ;)

no dotson też spoko spotkanie.

nie zaskoczę, jak napiszę, że nie jestem zdziwiony.

Ale inni będą toczyć pianę, że ola boga, gość nie zagrał minuty, mimo iż na przekroju kariery wiemy, jaki poziom prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galloway oszalał. Oprócz tego ze był to dziewiąty mecz z rzędu powyżej dziesięciu punktów, to dziś postanowił jebnac 32! Na 11-16 z gry i 7/11 za trzy. Do tego słuchy mnie dochodzą ze jest tam jednym z lepszych pbroncow na obwodzie w Pistons. Niezle. 

 

Rose dorzucił tez swoje  16 pkt z ławki na 6-7 z gry i dwie trójki. Ich postawa sprawia, ze trochę mniej martwię się o postawę drużyny podczas nieplanowanej aż tak długiej przerwy Lamba. Ale jak ławka jest w formie to trzeba to wykorzystać wyleczyć porządnie Jeremiego.

 

Theis natomiast zastępuje turnera i radzi sobie niezle. Jego głównym zadaniem jest trzymanie obrony i zbiórki na przyzwoitym poziomie i z tego akurat się wywiązuje, a jego 2 bloki na mecz w sezonie są miłym zaskoczeniem dla działaczy Pacers. 

JaKarr Sampson obniżył nieco loty w ataku po niezłym wejściu w sezon, ale mogę liczyc na zapieprzanie w obronie na pozycjach sf-pf przez 15-20 minut, a mając Randle i Ilyasove na PF przyda się to mocno.

Nie mogę wyjść z zachwytu nad Bartonem. To ze on ma potencjał żeby tak grać to wiedziałem, ale w życiu bym się nie spodziewal ze zacznie być tak równy i powtarzalny w tym co robi. Swietnie wpasował się w moment słabszej formy Conleya, oraz kontuzje Lamba i przejął trochę więcej obowiązków w ataku. Will w tym momencie jest drugą najpewniejszą opcją w ataku u mnie i ze statystykami 15,8-7,7-2,7, niezłą obroną i dwoma trójkami na mecz jest jednym z pozytywniejszych zaskoczeń w tym trymestrze.

 

Mike Conley no właśnie tu już trochę gorzej. Wiadomo było dla mnie ze przy systemie Jazz w ataku i ich ruchu piłką straci on piłkę z rąk i spadną mu asysty, ale oprócz tego jest w słabej formie strzeleckiej i na to ciężko szukać usprawiedliwienia. Na szczęście mam skład zbudowany pod niego z bardzo dobrymi strzelcami z ławki i mogę trochę przykryć brak jego skuteczności. Najważniejsze ze Conley nadal jest dobrym obrońcą. Mam nadzieje ze nie bedzie postrzegany tylko i wyłącznie przez pryzmat gry w Utah, pamiętajcie ze u mnie prowadzi grę przede wszystkim on i powinien mieć więcej asyst niż w Jazz. Nadal powinien karmić Randle w dwójkowych akcjach jak w zeszłym sezonie.

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, eMeS napisał:

Promowanie Gallowaya jako dobrego obronce w meczu z Hornets, gdzie dal sie opykac malikom monkom ligi i mial najgorszy +/- w druzynie to lekka desperacja ;) Moge podrzucic Ci THJ jak chcesz do kompletu, bo to ta sama półka :)

Tylko ze galloway trafił dwie trójki w końcówce które byłyby kluczem do zwycięstwa gdyby nie drummond i jego defence na Marvinie williamsie z 106:103 na 106:106. A ta ostatnia akcja Malika była broniona bardzo dobrze moim zdaniem, po prostu wpadło mu z dwoma obrońcami na ryju za co szacun.

 

w ogóle chętnie pozyskam kogos z hornets z reala, bo fajnie grają i się miło ich ogląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Trochę miałem 2 tygodnie wywalone z życia NBA przez robotę ale tak obiektywnie jak kształtują się u nas seedy i tabele? Może ktoś się pokisui o coś obiektywnego? 

Analizy po 10 czy iluś tam meczach nie mają sensu, pochwaliłem Kawhiego za świetny początek sezonu, to zagrał trzy słabe mecze w ataku i statsy mu zjechały na łeb, na szyję. No i ktoś musi mocno nie szanować swojego czasu, żeby zrobić coś 'obiektywnego' w tej grze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.