Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.09.2019 o 13:51, Qcin_69 napisał:

po prostu gdyby nie to, ze nie wiedziałem ze go mogę zestashowac ( co było jasno napisane w regulaminie) to bym inaczej rozłożył finanse , bo teraz wyjdzie na to, ze będę musiał wejść w podatek żeby zrobić dobrze 12 graczowi rotacji

34 minuty temu, Qcin_69 napisał:

A gdzie ja napisałem ze nie biorę Samanicia tylko dlatego żeby nie wejść w podatek ? Nie biorę go teraz bo nie jestem w stanie dać mu minut , wchodzę w podatek i mam to w dupie

#SprawadlaZdzisławaPtaka

• Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, january napisał:

#SprawadlaZdzisławaPtaka

Ja tu widzę tylko ze nie wejdę w podatek dla 12 gracza rotacji , dla trzech istotnych graczy rotacji nie będę cebulil jak niektórzy :P 

Jakby Luka miał szanse na grę od 1 sezonu to bym i jego dopisał , no ale na ten moment mając do wyboru Roberson,Pat i Crowder albo Samanic , to ten , sam rozumiesz !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ja tu widzę tylko ze nie wejdę w podatek dla 12 gracza rotacji , dla trzech istotnych graczy rotacji nie będę cebulil jak niektórzy :P 

Jakby Luka miał szanse na grę od 1 sezonu to bym i jego dopisał , no ale na ten moment mając do wyboru Roberson,Pat i Crowder albo Samanic , to ten , sam rozumiesz !

Wiesz nic nie stoi na przeszkodzie żeby wysłać go do g-league. Spurs jakoś dbają o swoich młodych i podpisują ich żeby mogli rozwijać się na treningach z graczami na poziomie. A jeśli tobie szkoda 2 mln na młody potencjał i wolisz podpisać takiego Marcusa Silve to już inna sprawa

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, ozzy110 napisał:

Wiesz nic nie stoi na przeszkodzie żeby wysłać go do g-league. Spurs jakoś dbają o swoich młodych i podpisują ich żeby mogli rozwijać się na treningach z graczami na poziomie. A jeśli tobie szkoda 2 mln na młody potencjał i wolisz podpisać takiego Marcusa Silve to już inna sprawa

Ozzy proszę tutaj nie atakować gracza :P tylko grę :P 3/4 GMow korzysta tutaj z kruczków , a krytyka spada na biedna Minnesote, która już wielokrotnie musiała się zmagać z przeciwnościami losu i kłodami rzucanymi pod nogi :P 

Samanic nie łapie się do rotacji wiec zostaje w Europie , chyba ze uda się jakoś znaleźć mu miejsce w zespole , a ruchy mające to na celu zostały już poczynione :P niemniej nic na sile , priorytetem jest w tym roku walka Finały , lechtanie ego 18latkow zostawię kolegom z Los Angeles 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sota to sobie sama rzuca kłody pod nogi. Ba, rzecz wręcz można by było że wykarczowała spory kawał lasu, ułożyła 'na drodze po pierścień' ( xD ) a teraz wszyscy źli i niedobrzy uwzięli się na Sotkę. Zupełnie jak z tego mema gdzie jedzie kolo na rowerze, sam sobie wkłada patyk w szprychy, zalicza glebę i płacząc na ziemi drze się 'it is your fault!'.

Wymienia połowę graczy dostępnych w beGM jak na rasowego tureckiego Straganiarza przystało, sadza Bookera na ławkę i ja mam do niego wysłać ulubieńca Robersona którego nawet nazwiska napisać poprawnie nie potrafi? 

Nigdy.

Pewnie nawet nie wie jak ma Tatum na imie. Jason? Jayson? Jaylen?

Coś na J. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ozzy proszę tutaj nie atakować gracza :P tylko grę :P 3/4 GMow korzysta tutaj z kruczków , a krytyka spada na biedna Minnesote, która już wielokrotnie musiała się zmagać z przeciwnościami losu i kłodami rzucanymi pod nogi :P 

Samanic nie łapie się do rotacji wiec zostaje w Europie , chyba ze uda się jakoś znaleźć mu miejsce w zespole , a ruchy mające to na celu zostały już poczynione :P niemniej nic na sile , priorytetem jest w tym roku walka Finały , lechtanie ego 18latkow zostawię kolegom z Los Angeles 

A to chcesz mi powiedzieć, że Spurs nie będą starali się dostać do finałów? Ale wiesz, że on mógł się po prostu nie zgodzić na taką opcję. Zawsze mogłeś go wymienić do innej ekipy i nie robić mu krzywdy. No cóż w Minny nawet rookie z pierwszej rundy nie mogą czuć się bezpiecznie :( Smutny obraz 🐺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Eld napisał:

Sota to sobie sama rzuca kłody pod nogi. Ba, rzecz wręcz można by było że wykarczowała spory kawał lasu, ułożyła 'na drodze po pierścień' ( xD ) a teraz wszyscy źli i niedobrzy uwzięli się na Sotkę. Zupełnie jak z tego mema gdzie jedzie kolo na rowerze, sam sobie wkłada patyk w szprychy, zalicza glebę i płacząc na ziemi drze się 'it is your fault!'.

Wymienia połowę graczy dostępnych w beGM jak na rasowego tureckiego Straganiarza przystało, sadza Bookera na ławkę i ja mam do niego wysłać ulubieńca Robersona którego nawet nazwiska napisać poprawnie nie potrafi? 

Nigdy.

Coś na J. 

Nom , jak będziemy startować w konkursie na dyktando to mnie zjesz na sniadanie :) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

Nigdy.

Coś na J. 

No w tej drużynie takie słowo jak "chemistry" nie istnieje. Przecież tam nie ma nikogo dłużej niż rok(Tatum najdłużej?). Roberson over Booker, Winslow z ławki i teraz znowu ktoś nowy przyszedł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ozzy110 napisał:

A to chcesz mi powiedzieć, że Spurs nie będą starali się dostać do finałów? Ale wiesz, że on mógł się po prostu nie zgodzić na taką opcję. Zawsze mogłeś go wymienić do innej ekipy i nie robić mu krzywdy. No cóż w Minny nawet rookie z pierwszej rundy nie mogą czuć się bezpiecznie :( Smutny obraz 🐺

Spurs to będą się starali dostać do PO :D 

Ja tam korzystam z prawa które sami mi daliście w regulaminie , nic ponadto :P 

Samanicia bardzo chciałem i tylko dlatego oddałem bardzo fajny pick za niego :) a teraz rok zostanie w Europie, wraz ze sztabem przyjrzymy się jego rozwojowi i za rok go podpiszemy zapewne na normalnych warunkach :) nie widzę w tym nic złego :) 

Nie wiem po co się w ogóle muszę turaj tłumaczyć , robię to tylko dlatego ze czekam aż mi wyschną włosy i lubię Camile Cabello

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego bardziej jakieś korpo a nie drużyna NBA

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kluby to też korpo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Lucas napisał:

Kluby to też korpo ;) 

Tylko Sota to korpo, Pistons i Thunder to rodzinne sklepiki z pamiątkami 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Tylko Sota to korpo, Pistons i Thunder to rodzinne sklepiki z pamiątkami 

Częściej czytałem o tureckim bazarku, a nie korpo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Lillard-Roberson-Tatum-Crowder-Drummond

Przecież Roberson powinien iść do Wizards, o co chodzi z nim w Wolves?

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, january napisał:

Roberson powinien iść do Rockets. I tak z min dla veta dostaje 2,5M a nam się w salary liczy 1,6M. Kasa ta sama co Wizzards.

I w sumie gdyby nie TO Lakers to bym go tam chętnie wysłał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, january napisał:

Lol, Jasiek widzę ze próbujesz swoje nieudolne zarządzanie bombardować krytyka oczywistych wyborów graczy dla drużyn Ci zagrażających :) co za niespodzianka !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Eld napisał:

Roberson powinien iść do Rockets. I tak z min dla veta dostaje 2,5M a nam się w salary liczy 1,6M. Kasa ta sama co Wizzards.

To prawda, ale nie ma miłości wśród FA w tej turze dla Rockets 😢

Edytowane przez Regis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Eld napisał:

on nie mialby 2.5 mln

5-letnie doswiadczenie

czyli 1.882 w pierwszym roku,

+ w wizards ma spore szanse na s5, na pewno wydaje sie sie rozsadniejszym kandydatem do tego od mcconella

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

on nie mialby 2.5 mln

5-letnie doswiadczenie

Racja. Ale i tak nie chciał bym grać na Wschodzie.

Tu się prosi o Rocekts. Szkoda, że @january zjebał z TO, bo wtedy mocno bym popierał tą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomijając to, że wszyscy FA powinni iść do Rockets, to w przypadku Robersona Wizards to dużo lepszy wybór niż TWolves.Większa rola i w sumie lepsza umowa, nad czym tu się zastanawiać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi