Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Howard to dla flubera może być zbawienie, on na te 20-killa minut ma impakt Boguta z Warriors, niesamowita sprawa, nawet jak pogra tak 1,5 trymestru to i tak parę wygranych dzięki niemu dla Hornets, idealnie trafia w największe potrzeby Charlotte.

Inna sprawa, że w takim randomowym teamie Howard grałby inaczej (patrz poprzednie sezony), ale to już nie do udowodnienia, bo pewnie fluber napisze, że Dwight ma u niego rolę jak w Lakers. Ale to już tzw. szara strefa beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

lol, przecież problem w Pels polega na tym, że Holiday się wbija po piłkę, a jest z nią słabiutki

urwali kurze złote jaja i tyle, wszystko tam stoi na głowie, z zeszłorocznym rosterem bez Davisa mieliby lepszy bilans niż teraz

o i już poszedł nakapować!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

brak Extension u Ingrama i klepnięcie takowego u Hielda to na 4:36 5.11.2019 najlepsze wybory jakie podjęliśmy podczas free agency

Na 5.11.2019 na 4:41 najlepsze wybory podczas free agency to brak jakiejkolwiek oferty od 29 gm-ów dla Isiaiah Thomasa i Dwighta Howarda, dzięki czemu mogłem ich podpisać na minimalnej umowie z team option na kolejny sezon, dziękuję Wam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragne zauwazyc jak swietnym fitem dla Doncica jest Middleton, po cichu gra mega efektywny sezon na niskim usg%. Pasuje przy tym do HCO z Vucem i Luka. Nie byl to moj pierwszy wybor podczas ostatniej free agency, jest troche przeplacony, ale do momentu extension Doncica moge sobie na niego pozwolic. Jeszcze raz, musze podziekowac @Qcin_69 za jego skapstwo ;)
 

btw.

Przy obecnej formie Doncica, chocby przecietna gra Oladipo po powrocie chyba winduje mnie na polke Sixers/Bucks/Magic? Mowie o sile zespolu, nie o nabijaniu winow w RS?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Pragne zauwazyc jak swietnym fitem dla Doncica jest Middleton, po cichu gra mega efektywny sezon na niskim usg%. Pasuje przy tym do HCO z Vucem i Luka. Nie byl to moj pierwszy wybor podczas ostatniej free agency, jest troche przeplacony, ale do momentu extension Doncica moge sobie na niego pozwolic. Jeszcze raz, musze podziekowac @Qcin_69 za jego skapstwo ;)
 

btw.

Przy obecnej formie Doncica, chocby przecietna gra Oladipo po powrocie chyba winduje mnie na polke Sixers/Bucks/Magic? Mowie o sile zespolu, nie o nabijaniu winow w RS?

 

Chyba żartujesz. Bardzo słaby Sato, Fatalny Markieff Morris, beznadziejny Terrence Ross, nic specjalnego Vucevic.

Grasz ligę niżej. Na poziomie Hornets, Bulls czy Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

Pragne zauwazyc jak swietnym fitem dla Doncica jest Middleton, po cichu gra mega efektywny sezon na niskim usg%. Pasuje przy tym do HCO z Vucem i Luka. Nie byl to moj pierwszy wybor podczas ostatniej free agency, jest troche przeplacony, ale do momentu extension Doncica moge sobie na niego pozwolic. Jeszcze raz, musze podziekowac @Qcin_69 za jego skapstwo ;)
 

btw.

Przy obecnej formie Doncica, chocby przecietna gra Oladipo po powrocie chyba winduje mnie na polke Sixers/Bucks/Magic? Mowie o sile zespolu, nie o nabijaniu winow w RS?

 

Proszę bardzo ! 
 

moje skąpstwo dało mi Bookera , wiec no cóż :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Grasz ligę niżej. Na poziomie Hornets, Bulls czy Pacers.

To juz jest hejt

To jest chyba naturalne, ze nawet w mocnych PO teamach, czesc graczy gra lepiej, czesc gorzej. Moj kon pociagowy gra na poziomie superstara, 2 opcja Middleton gra bardzo sezon, a 3 opcja  Vucevic jest dalej najlepszym graczem Magic. Kilka rolsow gra u mnie dobrze(Brunson, Holmes) , kilku zle (Markieff, Ross).  Satoransky jest u mnie secondary creatorem w S5, ewentualnie z lawki jesli Brunson bedzie dalej gral tak dobrze. Inna rola niz w Bulls. Ja tu nie walcze o +60 winow, gdzie wszystko musi sie idealnie zgrac, tylko o wskoczenie na polke takich  Sixers czy Bucks. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, tangiers napisał:

To juz jest hejt

Idź wypłacz się fluberowi w rękaw, a on Tobie z takim sposobem kontrargumentacji ;)

Ja ci odpowiadam, więc - nie masz na ten moment zespołu na poziomie Sixers i Bucks. Oni mają większe starpower, a ty tego nie nadrabiasz głębią, która mocno kuleje.

A jeszcze jak mnie zdenerwujesz, to przywołam bardzo słabą obronę Doncica o której się nie mówi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To ja jestem na poziomie heat czy bulls?:)

Podobny poziom. Każdy z tych zespołów ma inne zalety.

Bulls są w najgorszej sytuacji, bo ich starpower jest niedoceniany. DeRozan to wiadomo jaką ma prasę, a Love gra znakomicie, ale przez bycie częścią Cavs nie dostanie odpowiedniej atencji. Fajnie wyglądają też Ball czy Whiteside, ale obaj mają czarny PR.

Niestety Bulls są bardzo trudni do sprzedania, bo zespół ma sam w sobie ogromny potencjał na czarnego konia Wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.